sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
auto dostawcze

witam. gdzie w okolicy lomzy kupie auto dostawcze z roku 2008-2010????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

potrzebny caly blaszak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

ja mam do sprzedania w bdb stanie chcesz to daj nr na priv to się dogadamy.Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

ktory rok i za ile??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

2008 więcej na priv forum to nie jarmark samochodowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

dostawczak1982@interia.pl wyslij foty i namiar oraz przyblizona cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

Szukałem z kolegą dostawczego busa . Byliśmy w Łomiankach, Płocku i Mławie. Znaleźliśmy auto w dobrym stanie, ale przed kupnem sprawdziliśmy w serwisie fiata ile może mieć przebiegu. Okazało się, że auto z 2008 roku miało już przebieg w grudniu 2012 r prawie 400 tys w kołach! Facet podawał, że auto z malutkim przebiegiem i igiełka. Dla kupującego radze sprawdzać po nr. vin w serwisie jaki przebieg ma auto. Są to za duże pieniądze by wywalić je w błoto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

w lomiankach i zambrowie tez bylismy no i bialystok cargo. z czego lomianki to porazka same gruzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostaego kolwcze

W łomiankach są auta z leasingu , są to samochody zdezelowane więc nie warto tam zajeżdżać. Powiem tobie ,że ciężko znaleźć busa z małym przebiegiem. kolega znalazł w Niemczech igiełkę VW. Ale to się dla niego udało, gdyż auto pochodziło od właściciela z pierwszej ręki, gdzie znajomy pracuje u szwaba kilka lat i to on załatwił. Jeśli chcesz busa kupić sprawdzaj cała historie auta. Bo to są duże pieniądze!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

kungfu to cwel nie pszcie z nim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

kungfu odezwij się na maila doje cie ci frajerze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

Jak kupujecie auta dostawcze, to może przyda Wam się taki drobiazg jak alarm przesuwania się ładunku. To już się sprawdziło: [urlhttp://h-shop.pl/]http://h-shop.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

Nie wiem co Wy za auta kupujecie, ale jest to wydatek kilkudziesięciu lub lepiej tys. złotych to chyba można kawałek po nie pojechać? Sam przeczytałem ostatnio fajny artykuł o Mercedesie Sprinterze - https://www.truck.pl/pl/article/697/mercedes-sprinter-310312-pod-ci%C4%99%C5%BCk%C4%85-zabudow%C4%99%2Cjar_318 auta z tego co wyczytałem bardzo dobre, wręcz niezawodne i nie do zdarcia w różnych konfiguracjach można je znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

Ta mercedes, mercedes się wykazał w Busach przykład VITO jakie pordzewiałki jeżdżą i sprintery podobnie, Osobówki nie lepiej. A po drugie jeden z najdroższych serwisów i części. Wcale też nie lepiej wypadają w spalaniu jak by były takie świetne to busy typu 8-10 paletowe nie jeździły by na Reno Masterach w 90% przypadków tylko na Mercedesach a Mercedesów nie widać bo się nie sprawdzają są widocznie drogie w utrzymaniu i eksploatacji. Więc spadaj z tym swoim głupim linkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto dostawcze

Znaleźć kilkuletniego busa w stanie godnym polecenia to niemałe wyzwanie. Niedawno jednemu znajomemu hydraulikowi się to udało i po odwiedzeniu zakładu który specjalizuje się w instalowaniu zabudowy samochodów wielkopolskie, facet ma teraz porządne narzędzie do pracy na którym można polegać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org