sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opinia kosiarek firmy NAC

czy ktos uzywa moze kosiarki firmy NAC prosze o opinie tego sprzetu.zastanawiam sie nad kupnem takiej kosarki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Witam ja osobiście odradzam panu kupno naca bo naprawiam rożne kosiarki w tym naca kupi se pan markowa kosiarke a tym nie zawraca głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

kosiarka NAC jest oki mam ją już 4 lata i 11 arów działka do koszenia ostre noże i wymiana oleju na czas i będzie służyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

honda robi bardzo dobre kosiarki, no ale one kosztuja sporo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

myslalem jeszcze o firmie stiga, co wy na to .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Kupiłem NAC-a na wiosnę w Auchanie i do tej pory śmiga bezproblemowo.... a dostaje ostro w robocie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Nac jest bardzo rozsądnym wyborem. Mam kilkunastoletnie doświadczenie z kosiarkami (jako użytkownik), od 6 lat uzywam tej firmy. Silnik OHV jest niezawodny, niewiele pali, nie wymaga kosztownego serwisu( w przeciwieństwie do niektórych modeli B&S) ma łatwy start a ceny ewentualnych cen części zamiennych nie są wygórowane, choć przez 6 lat tylko raz urwałem starter - cena 40zł, poza tym nic. Polecam poczytać o konkretnym modelu.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Ja mam stige zarówno kosiarkę jak i podkaszarkę . Oczywiście polecam - solidna firma.

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Briggs&Stratton żadna inna kosiara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Też mam kosiarkę NAC, z silnikiem Briggs&Stratton (podobno silnik amerykański, a tego OHV mi nie polecali bo chińszczyzna). Kosiarka jest tania i niezawodna. W ciągłej eksploatacji od pięciu albo sześciu lat. Została stworzona do koszenia trawy i spełnia swoją funkcję doskonale. Nie musi przy tym wyglądać jak "mercedes" :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Do ( kesina ), jestem bardzo ciekaw jak ty te kosiarki naprawiasz, bo z tego co tu piszesz wnioskuje że nie masz zielonego pojęcia i piszesz głupoty, jeśli zajmujesz się naprawo kosiarek to powinieneś wiedzieć że producentów kosiarek jest bardzo wielu, natomiast producentów silników do kosiarek jest tylko kilku tak wiec nie jest ważne przez kogo została wyprodukowana kosiarka lecz silnik który ją napędza, a NAC może mieć równie dobrze silnik HONDY, BRIGGSA, OHV czy TECUMSEH, ja osobiście od pięciu lat używam NACA z silnikiem OHV i nie mam z nim problemu, o kosiarkę tak jak i o auto trzeba dbać i pilnować wymiany oleju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Uwaga nie sprawdzać linków i odnośników Mogą TAM BYĆ WIRUSY uszkodzisz komputer a wszystkie firmy reklamowane w ten sposób to szmelc to forum nie punkt reklam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Moim zdaniem ten temat jest bardzo ciekawy. Na pewno warto się nad tym zastanowić.

Prędzej nam zginie rozum i ustaną słowa, niżli będzie stateczna która białogłowa
Więcej na http://healthandbodyacademy.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Mam kosiarkę NAC już 11 lat. Nigdy mnie nie zawiodła.
Takim sprzętem to nawet nad morze można pojechać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Wszystko zależy na jaki egzemplarz się trafi, ja kupowałem kosiarkę i piłę z NAC w tym samym czasie, kosiarka wysiadła przy czwartym koszeniu a piła działa bez zarzutu już 2 lata.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

haha to sukces że działa 2 lata u mnie piła po miesiącu padła tłok się urwał NACo komu dziadostwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

Mam jeden z pierwszym modeli z napędem i działa bez zarzutu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia kosiarek firmy NAC

W kosiarce najważniejszy silnik, a aja mam ten dobry, amerykański...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org