sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

http://www.pch24.pl/idziesz-na-impreze-halloweenowa--ostrzegamy--diabel-na-to-liczy---video-,63741,tv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

poreklamujcie.. wyjdzie jak z Klerem... tylko zwiększy frekwencje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane


haha

linku do debaty w TV Narew , kandydatów na prezydenta miasta to nie można podać ,

bo admin kasuje ,

... a tu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

@kmiot śmierdzisz kato_dewotyzmem nawet gdy się nazwiesz christiana.

impreza halloweenowa, hellweenowa czy procesja tzw. bożego ciała to tylko show, otoczka marketingowa dla gawiedzi by czymś zająć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Poprawny link: https://www.pch24.pl/idziesz-na-impreze-halloweenowa--ostrzegamy--diabel-na-to-liczy---video-,63741,tv.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Halloween – największe święto okultystów: http://www.pch24.pl/halloween---najwieksze-swieto-okultystow,63712,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Nie wiem jak z diabłem, ale z Welesem rożek okowity bym wypił...

https://youtu.be/JPAxyvICv3A?t=120

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

klechy - wypierdalać z Łomży :^)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

@atbis, @jc_denton: Polonia Christiana to symbol - emanacja działań osób świeckich, skierowana do osób świeckich. Bolejemy nad przewagą antykultury lewicowo-liberalnej w mediach i w znacznej części życia publicznego. Stąd konieczność informowania się o zagrożeniach cywilizacyjnych i bieżących wydarzeniach ważnych dla naszego bytu materialnego i duchowego.

Również gorąco wspieramy naszych kapłanów w ich misji. Stąd nasza dezaprobata dla przejawów agresji i antykultury wobec katolickiego duchowieństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

jakich kapłanów ? ii jaką mają misję ? KLER i wszystko w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

A czy wg Was zagrożeniem cywilizacyjnym nie jest przypadkiem święte duchowieństwo o tym też należało by INFORMOWAĆ.W jakim dobrobycie,bez podatków,bez zastanawiania się czy wystarczy do 1-go.żyją osoby duchowne.Warto też wspomnieć o molestowaniach itp.gdzie biedny człowiek szuka wsparcia i pocieszenia,a jest.
wykorzystywany w perfidny sposób i doskonale zdaje sobie sprawę z tego że czyni źle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Film ,,Kler\" obejrzało już 4,3 mln Polaków, nie mówiąc o zagranicy, gdzie stał się hitem. To właśnie ten film i podsłuchy pogrążyły PIS. Nie chcą się przyznać rządzący do porażki razem z uwielbianym klerem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Na stronie z linku są słowa: \"ponadto imprezy tego typu to oswajanie czlowieka z brzydotą \"
Reasumując jeśli jestem brzydką osobą to najpierw musicie się ze mną oswoić.Trochę zalatuje to paranoją,czy osoby chore na padaczkę palicie na stosie,bo są opętane ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Mam propozycję - niech każdy katolik porachuje grzechy swojego proboszcza, żyd - rabina, protestant - pastora, marksista - Jerzego Urbana, lewak - Adama Michnika. Niech każdy porachuje i niech swojemu przewodnikowi duchowemu to powie. Niech powie \"w 4 oczy\". Doświadczenia niech opisze w nowym wątku.

A teraz pozwólcie, że wrócimy do tematu halloween, aby informować się o zagrożeniach. Halloween to obce święto zatruwające psychikę i ducha. To szamaństwo niepolskie, pogańskie i głęboko nam obce. Wciąganie w tę głupią modę dzieci woła o pomstę do nieba! Oprócz tych niebezpiecznych zabaw istniał w Polsce fatalny, komunistyczny zwyczaj nazywania 1 listopada „Świętem zmarłych\". To absurd!
http://www.pch24.pl/czy-katolik-moze-obchodzic-halloween-,39036,tv.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Nie otrzymałem otpowiedzi na pytanie czy dacie radę oswoić się z moją brzydotą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Grzechy porachowane nowy temat otwarty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

@kamil1415: brzydota dotyczy okoliczności i skutków praktykowania halloween. Więc nie zabiegamy o zadowolenie dyskutantów, ale o powiększenie wiedzy o konsekwencjach tych para-okultystycznych czynów.

O wszystkich aspektach Halloween można i warto przeczytać w 28. numerze „PCh24 Co Tydzień”: http://www.pch24.pl/idziesz-na-impreze-halloweenowa--ostrzegamy--diabel-na-to-liczy---video-,63741,tv.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

co drugi katol powinien dać się ukrzyżować, jak to na Filipinach :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Niektórzy czerpią wiedzę z filmów typu kler a jest to diabelska trucizna w mysl \"Uderz w pasterza a owce się rozproszą\"
Osoba duchowna jest największym trofeum dla szatana, ponieważ przez zdobycie i złamanie księdza zostaną zgorszone setki dusz. Dlatego bardzo ważna jest modlitwa za kapłanów, którzy są najbardziej narażeni na działania złego ducha.Trzeba być świadomym kto tak naprawdę stoi za skandalami, jego cel jest odwieść ludzi od kościoła a w konsekwencji od Boga.

Cytaty z egzorcyzmów.
„Naszym obowiązkiem jest kusić wszędzie i bez względu na wszystko, ktoś zawsze wpadnie w nasze sidła, niektórzy wpadną na zawsze.” – to słowa duchów nieczystych przekazane podczas modlitwy z egzorcyzmem. Wszystko zaczyna się od myśli, przez którą następuje kuszenie. Następnie Ty, jako człowiek myślący podejmujesz decyzję, przyzwalając lub negując myśl, a potem następuje akcja, która może stać się grzechem.

„On (Bóg) chce żeby dusze były wolne i święte. Ja (szatan)chcę, żeby były zniewolone”.

O człowieku
Opis diabła sporządzony przez sławnego jezuitę, Domenico Mondrone, który miał bezpośrednie doświadczenie ze złym duchem podczas rytualnego wykonywania egzorcyzmów:
(Słowa złego):
„Nigdy nie zdołasz zrozumieć, jak bardzo nienawidzę was, ludzi. Jak bardzo jesteście wstrętni. Chlubicie się najwyższą godnością wśród zwierząt, a jesteście z nich najohydniejsi. Wasze istnienie budzi we mnie wstręt. Uważam was za coś gorszego od waszych świń. Sądzicie, że jesteście inteligentni, a okazujecie się bardzo głupi. Wystarczyłoby zobaczyć, co wam podsuwam przez wielu „naukowców”, którzy są na mojej służbie i co daję wam w formie napuszonych, uczonych bredni. Pomyśl o tym, czym poję i karmię przez moją prasę! Wy mielibyście być Jego najszlachetniejszym stworzeniem?
Wystarczy parę świństw, aby was kupić. Zaraz poddajecie się pokusom mych posłańców. Przywiązujecie wielką wagę do waszej wolności, a pozwalacie się schwytać w moją niewolę. Och, jakie kpiny mogę sobie z was stroić w imię tej waszej wolności.
Okazujecie wstręt wobec tego, co jest brudne, a tymczasem jesteście zupełnie ulegli waszym namiętnościom, tarzacie się w waszych obrzydliwościach, jak świnie w błocie… Dla kobiety, czy dla garści złota jesteście gotowi pozarzynać się, co jest cudowne.
Wiele zyskał Ten – tam, że przelał krew, aby was odkupić. Odkupić was od czego, od grzechu?
Przecież nurzacie się w nim tak, że omal nie utoniecie! A co dopiero mówić, gdy wywołam wśród was ducha zazdrości, oszczerstw, nienawiści, rywalizacji, zemsty”.
Innym razem szatan tak wyznaje:
„Maryja jest tą, która wprowadza ogromne zamieszanie w moich planach. Jest niszczycielką mojego królestwa. Nie pozwala odnieść mi zwycięstwa i już przygotowuje mi klęskę. Ciągle plącze mi się pod nogami, wciąż przeszkadzając mi, przecinając mi drogę, podpuszczając swoich fanatyków do odbierania mi dusz. Tam, gdzie sięgają moje głośne podboje, Ona w ciszy rozprzestrzeniającej się mnoży swoje zwycięstwa”.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

ALLE LUJA , BOSZE I DO PSZODU ,
NIE DAJMY SIĘ ŁANCYHRYSTOM,

WIARA W NAS , ZWYCIEZYMY SATANA GENDERA ,
W IMIĘ BOZI WYBIJEMY 2-3% SPOŁECEŃSTWA .
ZAKAZEMY TEZ I AUZE TĘNCY !
PO CO NAS POGODA MA WNERWIAĆ, JAK MOZNA
W SYBACH ÓBIAWIEŃ SUKAĆ I DO SKIEŁKA SIE MODLIĆ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Polonia Christiana...

dobrą robotę robicie, bo sZATAN denerwuje się, więc jakieś egzorcyzmy przydałby się. Może na początek to:

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną.
Oby go Bóg poskromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów niebieskich sZATANA i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.



Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.
Wszystkim życzę: SZCZĘŚĆ BOŻE na drodze ku wieczności.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Halloween – zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października. Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej, głównie amerykańskiej.
Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Mimo że dzień nie jest świętem urzędowym, cieszy się po święcie Bożego Narodzenia największą popularnością

...dlaczego kato-ciemniactwo w Polsce wciąż i stale boi się kultury i obyczajów świata cywilizowanego, w którym ludzie żyją radośnie i jakościowo wyżej o kilka stopni..?, jeżeli tam diabeł w tych zwyczajach działa, to dlaczego u nich jest tak dobrze, radośnie..., a u nas przaśnie, biednie, markotnie, na poziomie głębokiego zacofania..?

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Napisaliscie tutqj kilka postow wyżej :że hallowen to paraokultystyczne czyny.Idąc tym tropem ktoś kto pierwszy raz zetknął by sie z kościołem,będąc na mszy i zobaczyłby np.jak jakiś przebrany w sukienkę Pan chodzi z czymś metalowym z czego leci dym-na pewno uznalby to za przejaw okultyzmu.Wiele przykładów mozna przytoczyć: procesje,jasełka,święcenie kapłańskie itd.
Nie mierzymy innych tylko naszą miarą bo jestesmy narodem katolickim,jest wiele wiar i nie wiemy na pewno ze ta nasza jest akurat właściwa,za duzo złego kościół przez wieki dokonał żeby stawiać siebie jako nienaganny wzór cnoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Rodzice mają obowiązek dbania o wszechstronny rozwój dzieci (obowiązek stanu), w szczególności rozwój duchowy. Dlatego sami muszą dużo wiedzieć, np. umieć wytłumaczyć dlaczego praktykowanie halloween jest zagrożeniem, z poważnymi konsekwencjami (opętaniem przez Szatana w skrajnym przypadku).

Na tej drodze mamy pomoc Kościoła katolickiego (rozdzieranego wciąż przez schizmy i herezje oraz wilki w owczej skórze, a także przez poddawanie wiernych eksterminacjom, czego Polska szczególnie doświadczyła). Mamy też pomoc organizacji pozarządowych.

Osoby naprawdę szukające prawdy o naszej rzeczywistości znajdą wiele wytworów umysłu i ducha ludzi, którzy w Kościele katolickim odnaleźli odpowiedzi na swoje pytania o sens życia. Jako jeden z przykładów można polecić Gilberta Chestertona. To Brytyjczyk żyjący w XX wieku, agnostyk, próbujący odnaleźć się w anglikanizmie. W końcu przyjął chrzest w Kościele katolickim i stał się znanym apologetą. Napisał wiele książek, ale i stał się przyjacielem Polski.

Jako przykład błyskotliwości G.K. Chestertona w odkrywaniu swojego człowieczeństwa można polecić \"Obrona rozumu\". To wybór esejów, w którym wybitny angielski pisarz z typowym dla siebie błyskotliwym humorem, czasem nabierającym cech humoru czarnego, opisuje przejawy współczesnego sposobu myślenia, wykazując, że są to w istocie przejawy bezmyślności. To nie moralność czy polityka są dzisiaj w stanie upadku — twierdzi Chesterton — lecz rozum. Nasza cywilizacja, jeśli ma przetrwać, musi na nowo odkryć sztukę jasnego, spójnego rozumowania.

Dlaczego warto czytać Chestertona? Próba odpowiedzi: https://www.pch24.pl/dlaczego-nalezy-czytac-chestertona-,33038,tv.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

:) Wole zapalic znicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Usłyszany a skąd twoim zdaniem czerpać. wiedzę jak wlasnie nie z filmow,książek i innych \"zaznaczam\"wiarygodnych źródeł.Gdybyśmy mysleli stareotypami kościoła to pospadalibysmy pewnie z plaskiej ziemi,wokół ktorej kreci się słońce.To wlasnie nauki kościoła spisywane były w ciemnosci przy swiecach przez zakonników,którzy nie raz nie mogąc odczytać lub zrozumieć jakichś tekstów,dokladali swoje,co przeklada się na całokształt chrześcijaństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Przykład Gilberta Chestertona poucza, aby szukać konsekwentnie, odrzucając łatwe rozwiązania, plewy. Od strony katolickiej można zacząć od kazań ks. Jerzego Popiełuszko i poprzez nauczanie kard. Wyszyńskiego iść głębiej.

Można, trzeba zastanowić się nad kryzysem męskości (przy okazji kobiecości) gnębiącego świat i Kościół. Na przyczyny zanikania męskich cnót, przejawy i skutki tej tendencji. Kryzys ten wymaga zdecydowanej reakcji, tak ze strony duchownych, jak i świeckich. Jeśli tego kryzysu nie pokonamy Europę zaleje w ciągu kilkudziesięciu lat islam!
http://www.pch24.pl/kard--burke--istnieje-lekarstwo-na-kryzys-meskosci-,33204,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Autor: kamil1415 (---.146.131.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29-10-18 10:57


Usłyszany a skąd twoim zdaniem czerpać. wiedzę jak wlasnie nie z filmow,książek i innych \\\"zaznaczam\\\"wiarygodnych źródeł.Gdybyśmy mysleli stareotypami kościoła to pospadalibysmy pewnie z plaskiej ziemi,wokół ktorej kreci się słońce.



Ale dałeś przykład. Czy Kopernik nie był księdzem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Każdą potrzebę można zaspokoić w różny sposób, potrzeby też można wytworzyć i przestać je mieć. Tak też jest z religią. Jest co raz mniej potrzebna, bo:
1 Nic nie wyjaśnia, tylko ogłupia.
2. Jest nudna w porównaniu z innymi sposobami spędzania czasu. Seks, przyjaźń, zakupy w galerii, wycieczka rowerowa lepiej zaspakajają poczucie wspólnoty, relaksu, psychicznego zaspokojenia niż jakaś msza.
3. Mało kto trochę bardziej rozgarnięty chcę się ograniczać nie pasującymi do rzeczywistości dogmatami.
4. Księża, ich postępowanie, hipokryzja, pedofilia i zachłanność na kasę za nic budzą zrozumiałą odrazę.
5. Ludzie w końcu pojmują, że zaprzedanie (tzw. zawierzenie) religii oznacza stratę czasu, rozumu i zniewolenie i w zamian nic nie daje.
6. Duchowość ?, porozmawiaj z dzieckiem, idź na spacer z psem, pobądź z przyrodą dłużej i z samym sobą zamiast kuśtykać z protezą duchowości jaką jest religia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

\"Jak choroba to do Boga\"

Nawet komuch Jaruzeliski w szpitalu poprosił o księdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

W dniu 26 lutego 2015 r. na Wydziale Fizyki UW ks. prof. Michał Heller wygłosił wykład zatytułowany \"Fizyka i filozofia czasu: stąd do wieczności\". Jest to pierwszy z serii wykładów popularnonaukowych \"Zapytaj fizyka\" (organizowanych w ramach projektu eNgage FNP).: https://www.youtube.com/watch?v=yMbpOZ9uJ-U

Michał Kazimierz Heller – polski ksiądz katolicki, teolog, profesor nauk teologicznych specjalizujący się w filozofii przyrody, fizyce, kosmologii relatywistycznej oraz relacji nauka–wiara. Pierwszy polski laureat Nagrody Templetona i do tej pory jedyny odznaczony z tego kraju. Kawaler Orderu Orła Białego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Kopernik była kobietą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Kora i Braunek nie przyjęły ostatniego namaszczenia. Profesor Religa też .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

i co Jaruzelskiemu ksiadz pomógł?
czy też zmarł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Trafnie antek to ujął.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Autor: antek (---.146.165.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29-10-18 12:45

i co Jaruzelskiemu ksiadz pomógł?
czy też zmarł?

Pewnie tak, kiedy o niego prosił. Lżej na duszy pewnie mu było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Placebo i siła sugestii,ja świecka osoba gdybym przebrał się za księdza i poszedł do umierającego Jaruzelskiego to też lżej na duszy by mu się zrobiło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Ale ciebie nie poprosił, niestety?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

No niestety aż takim wariatem nie jestem żeby zostać ksiedzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Autor: kamil1415 (---.146.166.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29-10-18 15:22

No niestety aż takim wariatem nie jestem żeby zostać ksiedzem.



A jakim jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Oj mocno zwariowany potrafię być, ale celubat itp.to nie moja bajka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

@Polonio Ch***
\"To szamaństwo niepolskie, pogańskie i głęboko nam obce...\"
----
Polska to Słowianie więc jakby co to obcy niepolski jest zaimportowany kult przybitego kaznodziei Żyda i funkcjonariuszy którzy od IV wieku toporem, mieczem i penisem nauczają miłości do bliźniego.
@Polonio Ch*** przejrzyj na oczęta demony wewnetrze które kierują kościołem rzymskim są bardziej okrutne, a halloween to tylko stryszydełko dla gawiedzi parafialnej. Trzy razy główką nura w kropielnicę i świat będzie piękniejszy i NORMALNY. Agape Satanas pod postacią ojców wielebnych+
@Polonia Ch....\"praktykowanie halloween jest zagrożeniem\" praktykowanie halloween jest raz w roku i nie są znane przypadki jakiś krzywd w przeciwieństwie do „praktyk\" Po lekcyjnych na tzw. katechezach gdzie wielu na masową skalę doświadczyło zagrożenia –zaspokojenia rozkoszy wielebnych, które dopełniają się co dziennie.

jp3 \"......dlaczego kato-ciemniactwo w Polsce wciąż i stale boi się kultury i obyczajów świata cywilizowanego...\"
Dlaczego? bo nie lubią konkurencji i uważają, że mają na wyłączność pranie mózgów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]

Biada wam dziadki za to, co tu piszecie

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idziesz na imprezę halloweenową? Ostrzegamy [VIDEO]






urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org