piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ciężarówka w ciąży

moja żona w 7 miesiącu ciąży strasznie się ostatnio zdenerwowała gdy znajoma powiedziała do niej per. cieżarówko. Uspokajam ją,że to nic wielkiego, żeby się nie przejmowała. Chciałem zapytać się kobiet w ciąży i po ciąży - czy razi was nazywanie kobit w ciąży ciężarówkami?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciężarówka w ciąży

Zupełnie nie. Chyba, że żona spoooro przytyła, wtedy się nie dziwię że nerwy
nią targają...
Druga opcja: nie lubi znajomej, może Twojej?
Po ciąży raczej razi :)

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciężarówka w ciąży

Ale to prawda zobacz jak rodzi ciężarówka, wody płodowe zachlapały szybę:
http://www.youtube.com/watch?v=6N1jgK2AEjY


:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciężarówka w ciąży

mnie osobiście przeszkadzało, mimo, że, jak ktoś sugerował wyżej, nie przytyłam nawet grama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciężarówka w ciąży

Benia- jak można w ciąży nie przytyć ani grama? A waga dziecka?

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciężarówka w ciąży

Mnie osobiście nie przeszkadza określenie ciężarówka. Nie nazywano mnie tak, ale sama o sobie nie raz tak mówiłam :)
Antynka, są kobiety, które w ciąży utrzymują wagę, nawet chudną pomimo braku diety. To naturalne przy długo utrzymujących mdłościach lub zbilansowanej diecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciężarówka w ciąży

ja sama na siebie mówiłam ciężarówka albo beczka ale bardziej traktowałam to jako żart. w ciazy przytyłam 23 kilo przy porodzie od razu zeszło mi 10 i 13 zostało... juz od 4 miesiecy sie nie moge pozbyc ani grama mimo ze karmie piersia
twoja żona musi być bardzo wrażliwa na żarty najwyraźniej... trzeba było jej wytłumaczyć że znajoma może jej zazdrości :D to jej powinno poprawic humor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciężarówka w ciąży

chyba zacznę zazdrościć kobietom, które twierdzą,że mają za dużo kg...... zwykle wcale źle nie wyglądacie. moda na chuderlaki (takie jak np.ja) dawno minęła więc kochane kobietki uszy do góry, nie narzekajcie, na pewno wyglądacie świetnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciężarówka w ciąży

Jeśli chodzi o zakup niezawodnego i oszczędnego pojazdu, najlepszym miejscem docelowym są salony samochodowe http://toyota-ua.com/ru/avtomobili/camry . Znana z jakości i długowieczności Toyota oferuje szeroką gamę modeli, które odpowiadają różnym stylom życia i preferencjom. Dealerzy zapewniają doskonałą obsługę klienta i utrzymują szeroki asortyment zarówno nowych, jak i używanych pojazdów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org