piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Chciałem poruszyć temat kolejek w banku PKO.zeby wypłacić trzeba w tym banku spędzić dobra godz.albo i wiecej nie wspomne o mozolnej obsłudze tego banku.klient siedzi około 15 minut przy kasie.mozna kurwicy dostać z taka obsługa.zamknolem rachunek w tym banku.trutnie siedzą i pierdza w krzesła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

W ktorym pko? Jeszcze dluzej niz pol godziny nie siedzialem nigdzie, a w tym na niemcewicza max 15min po wprowadzeniu systemu z numerkami. Mowa oczywiscie o pko bp, a nie pekao sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Na legionów tutaj.pko. Ludzi zawsze duzo a obsługa ma to w *****.jest tam w banku jeden taki gość przy wyplatach który trzyma tak długo ze huk strzela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

A co chcieliście , wszędzie ekonomia i oszczędności, oczywiście na obsłudze bezpośredniej, a na zapleczu w bankach pracuje już 45 % ogółu obsady, a miliardowe zyski banków i milionowe premie prezesów to za co, a no właśnie za oszczędności wprowadzone, a że to kosztem klientów to mało ich to obchodzi, w życiu bym nie miał konta w takim PKO BP czy PEKAO SA, bo miliardowe zyski są stratą klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Dokładnie złodzieje z klasą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Markusek idac Twoim tokiem to nie powinienes miec wcale konta w banku. Ludzie korzystaja z bankow, nie raz po prostu musza korzystac i oferta jest tak ogromna, ze kazdemu przypasuje co innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Może w końcu wprowadzą tam opłatomaty, tak jak w innych placówkach tego banku. To znacznie usprawni ich pracę, bo część osób będzie mogła tam dokonać wpłat. Czytałam o tym urządzeniu na https://forwoman.pl/oszczedzaj-czas-dla-siebie-i-rodziny-korzystajac-z-oplatomatow/ i myślę, ze to mogłoby być dobre rozwiązanie problemów z ciągłymi kolejkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Ja chciałem raz wypłacić 2 tyś. a że mal limit na karcie 1 tyś. musiałem w okienku. Normalnie tragedia ludzi w huk, przy okienkach co drugiemu klientowi kobieta jakieś lokaty wciska a na dodatek co chwila ktoś się w kolejkę wciska bo klientów co mają firmę obsługują bez kolejki. Po pół godziny się wkurw... skoczyłem do domu w iko zmieniłem limit na karcie i wypłaciłem w bankomacie. Teraz zawsze tak robię jak mam wypłacić większą kwotę.




____________
Blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Zapraszam do mojego banku kolejek nie ma wszystko od reki zalatwine i dobry %

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Fakt, tragedia jest w tym banku. Ostatnio godzina czasu stania w kolejce do okienka aby podać jedynie nowy numer telefonu, a trzy kobiety sobie siedziały i jedna z Nich po zadaniu jej pytania czy można podać numer u Niej odparła że nie. A więc po godzinnym staniu Pani w okienku ze zdziwieniem dlaczego akurat do Niej skoro tylko po to. No więc usłyszała że Pani siedząca i dyskutująca z dwiema innymi, które w tym momencie także niczym zajęte nie były kazała ustać do okienka. Finał był taki że owa kobieta rzekła że dalej tak nie będzie i temat zostanie poruszony wyżej gdyż to nie pierwsza taka sytuacja.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejki w banku PKO lomza mozolna obsługa.

Ja zamknąłem tam konto z tego powodu 10 lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org