środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kupno roweru

Witam. Zamierzam kupić sobie rower np MTB. Nie jestem profesjonalistą-jeżdżę dla przyjemności od czasu do czasu. Mój budżet to ok 2 tyś zł. jakie marki polecacie??? Rozważam Kross, Merida, Unibike, Giant. Czy warto kupić w sklepie stacjonarnym czy przez internet. Czy w naszej Łomży mogę liczyć na jakieś promocje na koniec sezonu czy czekać do wiosny???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno roweru

Ja mam ninety-six 9. 600, a mój kolega z którym jeździmy po lasach ma one-twenty 9. 600 ( oba Merida oczywiście ) i sprawdzają się świetnie. Ja wszystkie rowery jakie miałem w życiu kupowałem przez neta, ale najpierw jechałem gdiześ do sklepów rowerowych i \"macałem\" rower przed kupnem.

uga buga ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno roweru

Sorry dopiero teraz widzę, że budżet 2 tysiące :(

uga buga ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupno roweru

Też musiałbym sobie chyba sprawić nowy rower, bo mój to już taki zabytek bardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org