środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Przedstawicielka miejskiej placówki mówiła : że wartość umowy - honorarium zespołu Perfect - objęte jest tajemnicą i że takie zastrzeżenie zostało wpisane w zawartej umowie.

Co na to Perfect Management ? Za naruszenie ochrony interesu handlowego artysty mogą wystąpić na drogę sądową .

https://www.4lomza.pl/index.php?wiad=48672

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Z tego co wiem tak się wyprowadzało pieniądze ze spółek skarbu państwa.
Prezes dostawał dolę i dzielił się z zainteresowanymi.
Podobnie zrobiono w Łomży Perfect Management podzieli się z kimś tymi pieniędzmi.
Nic w tej Łomży się nie zmieniło i nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Ja o zupie, a ty o drugim daniu :)
Chłopcze, myślenie nie jest twoją mocną stroną.


Po za tym, żebyś nie musiał się tłumaczyć z durnowatych pomówień ,że ktoś dzielił się kasą z Perfect Management

Ktoś , to wg ciebie KTO ? Ten co podpisywał umowę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Trolu ********** na umowie będzie napisane że dostali 80 tysięcy a z kim się podzielą tymi pieniędzmi to już inna sprawa.

Tak się wyprowadza pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Chcesz mi tollu powiedzieć że perfect dostanie 80 tysięcy za koncert?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Młodzieńcze , nie pogrążaj się, już nieraz błysnąłeś tu swoją głupotą,
teraz dojdzie i pomówienie kogoś z osób bezpośrednio zawierających umowę
o przyjęcie korzyści majątkowej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?




Ciekawe co na to p. Paulina Waszelewska z MDK-DŚT ?

Mniej tylko nadzieję, że tego nie czytała, albo nie będzie chciała się z tobą ciągać po sądach.

Swoją drogą, to doradziłbym pomówionym, przynajmniej żeby w obronie swojego dobrego imienia, wystąpić o PRZEPROSINY I SPROSTOWANIE twoich pomówień, tu na forum .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Trollu jesteś głupi jak but czy ja sypałem nazwiskami ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Ty wyzywałeś kobiety od kurew i nikt cie nie pozwał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Teraz już trzęsiesz porami :)

Palisz głupa, każdy inteligentny człowiek wie co sugerowałeś i kogo miałeś na myśli. Nie wyprzesz się teraz tego, że jakoby kasą Perfect Management miałby się dzielić z cieciem w MDK-DŚT.

Po za tym i dający łapówkę i przyjmujący korzyść materialną, są w Polsce karani ! Tak więc i nawet przedstawiciel Perfect Management jest tu przez ciebie pomawiany !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Napisz jeszcze, że i :
Jula za 20 tys. , Mateusz Kurkowski (4,4 tys. zł) i Adam Kalinowski (2,5 tys. zł). Kolejnego dnia w rytmie disco polo mają wystąpić: zespół Boys (koncert za 32 tys. zł), Piękni i Młodzi (31 tys. zł), Exaited (17 tys. zł) i Marcin Siegieńczuk (11 tys. zł).
... w Łomży, też podzielili się kasą z zainteresowanymi i odpalali im dolę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Proszę nie karmić trolla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

assan18 po co wdajesz się w rozmowy z tym policjantem na forum, olewajcie wszyscy tego -speech a sam siebie ze złości zeżre. To menda, gnida i wrzód na forum. Nikt z nim już nie chce gadać a psuje wszystkie posty jakie się pojawiają na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

haha następny skrzywdzony przez los ?
powiedz synku, kto cię spłodził, to cię pomścimy :)

... a może bohaterze z za monitora powiesz mi to osobiście w twarz ?
czekam, podaj miejsce i czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Szkoda bo fajny temat by był zapomniałem że to jest troll już raz go wywalili z forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Autor: DLACZEGO i Autor: assan18
nie zauważyliście, że ten \"fajny temat \" ja założyłem :)))

PS: : DLACZEGO, synku co strach cię obleciał kozaczku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

Nie karm tego trolla kiedyś go znowu wywalą z forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

@DLACZEGO
pazurki malujesz, to i pewnie kucasz , jak sikasz pedałku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80 tysięcy złotych dla zespołu Perfekt, a teraz będzie kara za ujawnienie klauzuli poufności ?

A np. bilety na Lady Pank na listopad są po 79 zł, zobaczcie - https://www.empikbilety.pl
Nie narzekajcie. Koncerty to już moda. Nawet biedne gminy zapraszają gwiazdy. Można sobie życzyć, że kasa pójdzie na coś innego, ale lepsze to, niż kasa w kieszeniach polityków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org