czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serwis do kempingu

Dzień dobry:)
Szukam kontaktu do firmy, która zajmuje się naprawą domków kempingowych. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam czytających:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis do kempingu

tu temat potrafiłaś SPAMERKO założyć a w internecie nie potrafisz tego sprawdzić ?

SPAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis do kempingu

Raczej w pobliżu nie znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis do kempingu

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis do kempingu

Pewnie, że w internecie jest mnóstwo informacji.. Ja pytam o sprawdzone i konkretne z polecenia.. Zwyczajna porada.. Już o nic nie można zapytać normalnie tylko zaraz doszukiwanie się drugiego dna, krętactwa..
P. Speech mierzysz wszystkich swoją miarą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis do kempingu

jeżeli szukasz sprawdzonych i konkretnych to od tego są fora tematyczne i tam takie informacje znajdziesz nie tu. Tu jedynie trolle mogą Ci wrzucić link za parę groszy.
Wpisz forum.karawaning i tam szukaj odpowiedzi na swoje pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis do kempingu

Dziękuję za pomoc, bo naprawdę jest to moje pierwsze zetknięcie z tematem i to zawodowo.. pomyślałam, że przez rekomendację od kogoś to dobry pomysł, a tu... :( Pozdr. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis do kempingu

sorry, w twoim przypadku może i nie jesteś trollem-spamerem,
ale pytanie godne przysłowiowej blondynki .

No pewnie u nas w tak bogatej Łomży, co drugi ma działkę i na niej daczę - domek letniskowy czy jak wolisz domek kempingowy :)
A jak się coś popsuje, to od razu woła fachowców z firmy :)))
Kobieto, zależy co tam trzeba naprawić, ale raczej szukaj \" złotej rączki\" z zestawem własnych gratów.
Albo daj ogłoszenie : Zlecę naprawę w domku kempingowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org