niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hej

co u was ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

Pozdrowienia dla admina , który mi temat usuwa po raz drugi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

Zwykły temat o braku wody w zakładach pracy . Sa firmy ponad 10 osobowe . ktore nie dostały ani jednej butelki wody od poczatku roku , a lato....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

W takich firmach gdzie oszczędności szuka się nawet na wodzie się nie pracuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

Dobry pracodawca zawsze szuka oszczędności . Oszczędza na zbytkach , a inwestuje w ludzi i firmę . A człowiek oszczedzajacy na ludziach , a zarazem na firmie a inwestujący tylko w siebie - nie jest godny być nazywanym pracodawcą . / nie umiejetność zarządzaniem firmą ./
Jak mówisz brak wody w zakladzie pracy to brak szacunku do człowieka .mniejsza wydajność i brak szacunku w drugą stronę - to zarazem ciekawe jak z innymi świadczeniami ?
Takie rzeczy to tylko w Łomży .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

megane - masz racę . Ale ludzie mają swój honor i mimo że zarabiaja grosze - to kupują we własnym zakresie lub piją kranowe . Brzydzę się donosicielstwem ......., ale 32 st,C dają do myślenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

Do roboty fizole a nie beczeć o wodę roszczeniowcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

czesc goraco :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

Witam Was miło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

Hej, u nas to samo . W biurze zgrzewka stoi , ale na całej firmie tylko kranówa . Nawet automat pusty ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hej

Cześć, mam nadzieję, że spędzę miło czas na tym forum. Pozdrawiam Was wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org