sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
okulista dla dziecka

Witam,
czy ktoś się orientuje jaki okulista przyjmuje w szpitalu? Chodzi o dziecko w wieku szkolnym. Czy lepiej do jakiegoś innego okulisty?
Interesuje mnie wizyta na NFZ i tylko w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Witam polecam doktor siemion przyjmuje kolo marketu K1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Chyba nie kochasz tego dziecka skoro musi byc koniecznie Łomża. Tylko pamietaj oczy ma sie jedne i lepiej powierzyc je specjaliscie a nie osobie ktora cos tam wie o okulistyce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

byłam z dzieckiem u okulistki w Białymstoku, która dobra i polecana, dziecko dostało okulary, w których bardzo źle widziało, źle się czuło, bolała głowa a lekarz dalej swoje,że ma w nich chodzić, w końcu dziecko się zniechęciło i żadnych nie chciało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

teji zdradzisz nazwisko tej okulistki z Białegostoku? Ja jeżdżę z synem także do okulistki do Białegostoku i się zastanawiam, czy to nie ta sama osoba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Co do okulistów w Łomży - dr Romanowska przyjmuje też na NFZ, ale nie polecam dla dziecka. Jest także dr Podobińska na Dmowskiego na NFZ. Ale faktycznie w Łomży to chyba najlepiej dr Siemion. A najlepiej nie w Łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Jak w Łomży to tylko Pani Kalinowska.Przyjmuje na Nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

W Białym jeździliśmy do dr. Bakunowicz-Łazarczyk, szkła zdecydowanie za mocne do wady, szkła dwuogniskowe, z których dziecko 5 letnie nie umiało korzystać, męczarnia dla dziecka, niech ktoś z niewielką wadą założy okulary +3 i spróbuje w nich chodzić, efektów leczenia zeza nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

To nazwisko się zgadza ;) Z tym, że ja jestem zadowolona z tej p. doktor, a i moim znajomym u dziecka wykryła bardzo groźną chorobę, która nieleczona mogłaby doprowadzić do ślepoty nawet. A łomżyńscy polecani okuliści jej nie wykryli, co mniej bardzo dziwi, jak można było to przeoczyć.
Także jak widzisz - są osoby zadowolona i niezadowolone, jak zawsze.
W Łomży byłam z dzieckiem u 3 okulistów i każdy mówił coś innego - i bądź mądry, czego tu się trzymać? Wybrałam p. doktor w Białymstoku i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Jak slysze o okulistyce bialostockiej i lomzynskiej to mnie krew zalewa. Moja historia wygladala tak. Nosilem soczewki i wdala mi sie bakteria. Najpierw okulisci prywatni nie wiedzieli co mi dolega potem w lomzynskim szpitalu to samo... zakleili oczy nie badajac nawet co moze mi dolegac (okazalo sie ze bakteria to beztlenowiec co stworzylo jej idealne warunki na rozwoj) potem byla seria bolesnych zastrzykow pod teczowke i inne podchody. Pamietam jak dzis jak mnie zapewniano ze przyjedzie najlepszy okulista z Bialegostoku i on mnie wyleczy (oczywiscie kolejnymi zastrzykami w oko). Po trzech dniach walki mala mgla przerodzila sie w kompletne mleko w jednym z oczu a drugie zaczynalo tez szwankowac (wiec i tu uwaga super znachor zakleil mi i drugie oko zeby lepiej leczyc) W koncu miarka sie przebrala i trafilem do warszawy do szpitala okulistycznego. Tam odrazu przyjeto mnie na ostry dyzur i po miesiacu wyleczono. Jednak dopiero po wyleczeniu prowadzacy mnie doktor przekazal mi ze prawie wszystko co zostalo zrobione w lomzy bylo bezuzyteczne a wrecz pomagalo bakterii sie rozwijac. Nie dosc ze mi nie pomogli to jeszcze dojeb... drzewa do ognia.

W glowie mi sie nie miesci jak mozna zle dobra szkla...przeciez to sa podstawy okulistyki, niby Twoja sytuacja nie jest jakas skomplikowana ale radze przejechac sie gdzies gdzie bedziesz miala pewnosc ze dziecko jest w najlepszych rekach jakie moglas mu zapewnic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Znam identyczny przypadek, jak opisuje Artaras. Moja była dziewczyna miała kłopot z okulistami w naszych rejonach, więc korzystając z tego, że studiujemy w Warszawie poszliśmy do specjalistów w stolicy. Najdogodniej było nam w lecznicy przy Ordynackiej, bo tam ani kolejek, ani abonamentu - wchodzisz, prosisz o konsultację z okulistą, płacisz, otrzymujesz pomoc. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego jedni potrafią, a inni nie. Przykre to trochę, że w naszym rejonie nie ma chociaż jednego dobrego prywatnego szpitala, o lecznicy nie wspominając.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Moim zdaniem do dobrego okulisty warto i pojechać dalej. Ja w tamtym tygodniu byłam na badaniu OCT w przychodni Optopedica - http://optomedica.com.pl/oferta/badanie-oct/ Mają tam najnowszy sprzęt i bardzo dobrym specjalistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Polecam Gabinet okulistyczny Rafał Starski - lekarz ma świetne podejście do dzieciaków!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

spadaj troll do Poznania z tym spamem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Polecam Fundacje Zobaczyć Jutro (http://zobaczycjutro.org) - jeden z najlepszych bezpłatnych gabinetów dedykowanych dla dzieci w Warszawie. Zawsze warto spróbówać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Cześć! W najbliższym czasie będę się musiał wybrać na jakieś badanie wzroku i dobrać sobie właściwe okulary. Czy jesteście może w stanie polecić mi jakiś sprawdzony zakład optyczny na terenie Katowic?

Znowu on. Los.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...

Pewnych rzeczy po prostu nie można wyjaśnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista dla dziecka

Mój synek ma 4,5 miesiąca i ostatnio( w Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki) została u Niego zdiagnozowana przetrwała błona źreniczna, zrosty tęczówkowo-źreniczne oraz zaćma punktowa Dostaje leki, kontrole mamy za 2 miesiące,

Doradzicie jaki jest najlepszy okulista aby się nim zająć?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org