niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosmetyki

Czy ktoś wie, gdzie w Łomży mozna kupić fajne kosmetyki do pielęgnacji ciała na przykład sól do kąpieli? Tylko nie każcie mi iść do Rossmana!!!

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki

idź do drogerii Best na Długiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki

dlaczego nie do Rossmana? jest sporo drogerii w Łomży wiec mysle ze wystarczy wyjsc na miasto i się rozejrzeć. na Legionów przy salonie orange też jest fajna drogeria .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki

dziewczyny nalezy miec naturalna czysta urode bez makijazu, najlepsze owocowe maseczki, tylko dlugo trzymac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki

A np Avon? Niektóre kosmetyki naprawdę są godne polecenia,sól do kąpieli też jest w ofercie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki

sól i pudry do kąpieli moża fajne znalezc w Naturze na Al. Legionów

taka jest tylko MOJA OPINIA... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki

W Rossmanie, w Best, w Naturze, każdy znajdzie coś dla siebie, zależy czego się szuka. Trzeba wybierać dobre, renomowane - najlepiej polskie - firmy. Osobiście polecam Kolastyna, Ziaja, Soraya, Nivea, Miraculum.
Dany kosmetyk trzeba dopasować do rodzaju cery, typu skóry itd.
Co pasuje mnie, niekoniecznie musi pasować Tobie, to indywidualnie się dobiera. Proponuję najpierw pójść do kosmetyczki i poprosić, by określiła jakie kosmetyki będą odpowiednie do Twego rodzaju skóry. Sól do kąpieli też nie każdy może stosować. Powodzenia! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki

Wiesz co, ja kosmetyki ściągam z sieci, bo jest taniej. Różnie,raz Pudrek, a raz na przykład jakaś prywata. Jeśli nie trafię na promocję w drogerii stacjonarnej, to tak załatwiam sprawy. Ostatnio zainteresowały mnie kosmetyki koreańskie takie jak ta maseczka do twarzy https://puderek.com.pl/maseczki-do-twarzy/2153-skin79-aloe-aqua-soothing-gel-zel-aloesowy-99-300-g.html , chyba ją sobie kupię, bo jest naprawdę naturalna i nadaje się jako krem dla cery tłustej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org