piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lodówka

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza firma lodówek ? Poprzednio miałam indesit zepsuła się po 3 latach i teraz muszę kupić ową i zastanawiam się nad firmą jaką polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

beko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

odradzam beko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

samsung

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

dafi czemu odradzasz beko? ja własnie taką kupiłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

lg mam juz z 8lat ijak narazie bezawaryjna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

Ja mam Indesit z serii Total No Frost już od 7 lat i działa bez zarzutów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

Odkopię trochę bo potrzebuję opinii. Muszę kupić jakiś dobry sprzęt i interesują mnie lodówki side by side tylko nigdy wcześniej nie miałem tego typu lodówki. Czy nie jest problemem to że po jakimś czasie lodówka przestanie być szczelna, albo że drzwi nie będą dokładnie do sibie przywierać? Jak to jest rozwiązane z uszczelkami? Najlepiej prosiłbym o opinie osoby które posiadają takie lodówki o wypowiedź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

zdecydowanie samsung

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

Czy ja wiem lodówki są bardzo zbliżone tak samo od jakiś czas temu zrezygnowałem z lodówki do zabudowy bo wolnostojąca była sporo tańsza z lepszymi parametrami. A wygląd żaden problem zamówiłem matę - http://stikero.pl/pol_m_Maty-magnetyczne_Maty-magnetyczne-na-lodowke-155.html dopasowaną do fototapety w kuchni i wszystko świetnie wygląda obecnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

Ja z Beko też nie byłam zadowolona, zaraz się zepsuła. Co innego urządzenia z Samsunga. Jeszcze nigdy nie narzekałam na tę markę. Lodówki Samsunga można zobaczyć na https://www.zadowolenie.pl/agd/lodowki-z-zamrazalnikiem/samsung-chlodziarko-zamrazarka-rb29fwrndsa . Mają tam spory wybór.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

A macie skuteczne i szybkie sposoby na mycie lodówki ? Wiadomo o lodówkę trzeba zadbać. Ja ostatnio czytałam na ten temat poradnik http://www.boolvar.pl/jak-myc-lodowke/ ciekawe i proste rozwiązania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodówka

Wydaje mi się, ze dla sprzętów kuchenny najlepsza jest firma Mastercook. Przynajmniej w moim domu sprawdza się od lat. Firma jest ważna , ale wydaje mi się, że bardziej istotne są parametry i opcje np. klasa oszczędzania, system itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org