piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Garaż na motor

Poszukuję garażu do wynajęcia-do przechowywania motoru.Mogę sie do kogoś dołączyć.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

duży ten motor, na jaki okres potrzebujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

HONDA CBR 600.No chciałabym cały czas-żeby miec gdzie go trzymać-bo rozumiesz-mieszkam w bloku i nie zostawię go przed:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

Dajesz klucze,dokumenty,czasami dasz sie karnac i garaz jest do Twojej dyspozycji:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

w piwnicy trzymaj,albo na balkonie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

ale wy zabawni... pfff... rybka sprobuj moze tam kolo mechaniaka-sa garaze,moj kolega trzymal tam motor-duzo chyba tez nie placil tylko te garaze to sa blaszaki i jak znalazl garaz murowany tam kolo strzelnicy to od razu sie przeniosl. jak nic nie znajdziesz to i blaszak dobry... a nie masz jakichs znajomych,rodzinki gdzies poza lomza z domem i garazem? to na zime do nich mozesz wstawic - teraz motorem raczej nie jezdzisz wiec co ci zalezy - a jak sie zrobi cieplej to wtedy sie rozejrzysz za garazem...spojrz jeszcze w ogloszenia na 4 lomza. mignelo mi pare ogloszen z garazami ale nie jestem pewna czy do wynajecia czy do sprzedazy,wiec sprawdz...pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

Dzięki haaaah5 za podpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

jak nic nie znajdziesz w lomzy albo gdzies w najblizszej okolicy to sie odezwij na haaah5@wp.pl - moze bede mogla jakos pomoc...

Poki co to slyszalam ze jest garaz do wynajecia na kopernika(albo to juz sikorskiego bo to bardziej od strony sikorskiego). Pewnosci nie mam czy nie jest juz przypadkiem wynajety ale mozesz sprawdzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

Właśnie mi potrzebny jest garaż-można tak powiedzieć na dłuższy czas-dlatego,ze w sezonie też chciałabym tam przechowywac moto:)
Będę szukała i dziekuję za pomoc.W razie potrzeby odezwę się na meila.
Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

U mnie, jeszcze jeden od biedy się zmieści :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego garażu, to polecam Wam sprawdzić artykuł - https://suw.lapy.pl/blaszaki-twoj-odpowiedni-garaz-na-kazda-potrzebe/ , w którym znajdziecie informacje na temat garaży blaszanych. Sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

Kupcie sobie garaż blaszany. To solidne trwałe i ekonomiczne rozwiązanie. Na stronie https://ravo.waw.pl/garaz-swietna-rzecz/ znajdziecie artykuł na temat funkcji i zalet garaży blaszanych. Poczytajcie bo to jest taka przestrzeń którą można różnie wykorzystywać. Garaż to świetna przydatna rzecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

Moim zdaniem warto mieć przy domu garaż blaszany kóry jest idealnym rozwiązaniem na przechowywanie. To solidnie wykonane i estetyczne garaże. Ja mam i bardzo sobie chwale bo to też ekonomiczne więc polecam jeśli tylko ktoś się nad tym zastanawia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Garaż na motor

Ja widziałam też na stronie garaż blaszany artykuł na temat takiego rozwiązania jak garaż z blachy. Ja uważam, że to ekonomiczne ale też trwałe rozwiązanie, na które decyduje sie wiele osób. Pomyślcie nad tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org