niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami


warto obejrzeć

https://www.youtube.com/watch?v=FhhLFKILeC8

a moze by tak ten cały rząd PO i Nowoczesna wysłac do nich????

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

Większość bywalców za granicą ostrzega przed polakami. Ponoć nikt Cie tak nie oszuka jak Polak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

Wielka Brytania: Polacy skazani za współczesne niewolnictwo

Czterech Polaków zostało skazanych dziś przez sąd w Newcastle na kary więzienia za handel ludźmi i współczesne niewolnictwo. Zmuszali oni innych Polaków do niskopłatnych prac, pozbawiając ich jednocześnie zarobionych pieniędzy - poinformowała prokuratura.

http://wbi.onet.pl/wielka-brytania-polacy-skazani-za-wspolczesne-niewolnictwo/0eeztqh
__________

W styczniu br. dwóch innych Polaków - 35-letni Krystian M. i 38-letni Erwin M. - zostało skazanych na sześć lat więzienia za niewolnicze traktowanie kilkunastu Polaków, których zmuszano do pracy w magazynach sklepów Sports Direct, pozbawiając ich większości pensji i zabierając im dokumenty tożsamości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

@speech: Wielka Brytania: Polacy skazani za współczesne niewolnictwo

http://wiadomosci.wp.pl/zmuszali-rodakow-do-niewolniczej-pracy-wieloletnie-wyroki-dla-polakow-w-wielkiej-brytanii-6128652012332673a
no tak, typowo polskie te twarze, haha... rozwaliłeś mnie tym... w sumie nawet nie dziwi mnie to, szczególnie po tym jak wkleiłeś raporty szwedzkich władz odnośnie sytuacji w Szwecji i imigracji, gdzie odniosłem wrażenie, że uznałeś je za rzetelne (jakby szwedzkie władze nie należały do tej samej kategorii polityków, czytaj kłamców co i nasi - ale jak widać, każdy sobie wybiera bajki w które chce wierzyć, bo cóż to jest prawda :))... miałem nawet na to odpisać, ale zaczyna mnie nudzić to forum i te wszystkie pyskówki pomiędzy użytkownikami, przynajmniej w dziale Polityka...

tak czy siak, jak nie jesteś w stanie odróżnić Polaka od Cygana to co tu się dziwić... a jak zaraz napiszesz (czy też jakiś inny paplik, że skoro przyjechali z Polski to są Polacy) to podejdź do pierwszego lepszego \"polskiego\" Roma i zapytaj się czy jest Polakiem czy Cyganem, może wtedy troszku ci się oczka otworzą :)


ps. czy nie dziwi nikogo, że niemiecko-lewacki Onet nie umieścił ogólnie dostępnych zdjęć tych Cyganów? i jak tu nie wierzyć w nagonkę na Polskę :) Internet piękna sprawa :)

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

Polacy wykorzystywali swoich rodaków? Aresztowano dwie osoby

W środę, 20.02.2013 w walijskim hrabstwie Flintshire zatrzymano dwóch mężczyzn i dwie kobiety - wszyscy polskiej narodowości - podejrzanych o wykorzystywanie swoich pracowników i próbę handlu ludźmi
W ramach operacji, mającej na celu wykrycie przypadków łamania praw imigrantów, zatrudnianych w sektorach rolniczych i ogrodniczych, policja w północnej Walii dokonała serii nalotów na nieruchomości, w których przetrzymywano Polaków. W kilku domach znaleziono 30 mężczyzn, mieszkających po 3-4 osoby w bardzo małych pokojach.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch Polaków w wieku 27 i 33 lat oraz dwie Polki (21 i 25 lat), którym postawiono zarzuty niezgodnego z prawem wykorzystywania swoich rodaków i niezapewnienia im odpowiednich warunków pracy i zakwaterowania. Policja zbada też, czy grupa ta nie jest zamieszana w proceder handlu ludźmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

LUTY 2008r.

Sąd w Bari skazał na kary od czterech do dziesięciu lat pozbawienia wolności 16 Polaków oskarżonych o werbowanie rodaków do obozów pracy na południu Włoch
Polaków skazano za werbowanie rodaków do obozów pracy w leżącej na południu Włoch Apulii. Skazani kusili pracowników atrakcyjnymi zarobkami przy zbieraniu pomidorów, po czym na miejscu zmuszali ich do niewolniczej pracy, maltretując i wymuszając haracze. Doszło też do gwałtów na kobietach. Sami pośrednicy pełnili funkcję strażników.
Skandal z \"polskimi obozami pracy w Apulii\" wybuchł w lipcu 2006 r., niedaleko miejscowości Foggia

________________

14.11.2013r

Wysłali ludzi do obozów pracy teraz usłyszeli wyroki. Krakowski sąd skazał 20 osób za werbowanie Polaków do niewolniczej pracy we Włoszech i oszukiwanie ich.

Małżeństwo z Podkarpacia, główni oskarżeni w więzieniu spędzą 8 i 7 lat. Łukasz Z. oprócz kary 8 lat więzienia będzie musiał zapłacić 15 tysięcy złotych grzywny. Jego żona Justyna Z. usłyszała wyrok 7 lat więzienia.

Oboje wraz z pomagającą im Joanną M. są winni zorganizowania i kierowania grupą przestępczą zajmującą się oszustwami i handlem ludźmi. Wprowadzili oni ponad 900 osób w błąd kusząc dobrymi zarobkami we Włoszech. Pracownicy tak naprawdę trafiali do obozów pracy, często byli bici, spali w barakach lub namiotach, chodzili też głodni. Za swoją pracę na różnego rodzaju plantacjach owoców otrzymywali minimalne stawki.

Zdaniem krakowskiego sądu w grupie przestępczej miało oprócz trójki głównych oskarżonych działać jeszcze 6 osób. Pozostali zasiadający na ławie oskarżonych zostali skazani za oszustwa.

----------------

CI TEŻ BYLI CYGANAMI ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami


Tylko teoretycznie Polacy za granicą trzymają się razem.
Z pewnością każdy, kto wyjeżdżał do pracy na obczyznę usłyszał przynajmniej raz jeszcze w kraju, lub tuż po przyjeździe na miejsce, żeby uważać na tamtejszych Polaków.
Z doświadczenia wielu polskich emigrantów wynika, że ci, którzy powinni się za granicą wspierać, bardzo często wykorzystują naiwność i zagubienie nowo przyjezdnych rodaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

no cos w tym prawdy jest bo jak byłem za granica to Polak Polakowi wrogiem nie kazdy oczywiscie ale sa mendy i jeden dla drugiego niby super a za plecami konfident

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

ale nie rozmawiamy tu o Polakach tylko o tych brudasach którzy chca opanowac cały swiat

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

@speech: ale co chcesz tymi wpisami udowodnić? że Polacy są gorsi niż inni? że islamista to aniołek? ja nie mówię, że Polak Polakowi bratem za granicą (zresztą inne nacje też tak mają), ale nawiązuje do twego pierwszego wpisu którym mnie po prostu rozbawiłeś... jeżeli to są Polacy to ja jestem Chińczyk, tudzież Wietnamczyk, bo czasami zaglądam na Giełczyńską :)

no i coś mało się słyszy o Polakach wysadzających się w powietrze czy walących TIRem w grupę ludzie na targu, w ramach dzichadu, który będzie trwał do czasu aż religia pokoju nie zapanuje nad światem wyżynając wszystkich, którzy chociażby pozornie nie uznają allacha za boga... Europa nie ma ŻADNEJ kontroli nad tymi ludźmi, nie jest w stanie odróżnić uchodźcy od wojującego bysiora marzącego o 72 dziewicach z wiecznie odradzająca się błonką w muzułmanskim niebie...

ja nie jestem przeciwko uchodźcom, ale braku kontroli, kompetencji i burdelowi Unijnemu... to że Unia \"dała\" kiedyś kasę (celowy cudzysłów, bo tylko idiota twierdzi, że nic nie wzięła, a teksty w stylu, że jak dawali to było dobrze a teraz PISiory się wypinają to jest zwykły poziom intelektualny gimnazjum) nie oznacza, że moga teraz nam narzucać ****** które sami na zachodzie naważyli... w innym wypadku to jest to samo, jak bym wybudował ci przed domem drogę asfaltową, chodniczek, posadził kilka drzewek, a potem pier*dzielnął oczyszczalnie ścieków, a co - taka to logika...

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syryjczyk ostrzega przed uchodźcami

mielibyście odrobinę honoru, to po tym jak wykopaliście maszt z flagą Unijną, której to tak się wstydzicie ,
i nie wyciągalibyście łapy po fundusze Unijne !

np. teraz po kilkanaście milionów zł na rewitalizację Hali Targowej !

... a pamiętasz ile kasy Unijnej poszło na przebudowę Stadionu Miejskiego ?
- z ogólnej sumy ok. 21 000 000 , prawie POŁOWĘ TO FUNDUSZE UNIJNE !!!

... a mało środków unijnych poszło na remonty obiektów kościelnych w Łomży ?

Spytaj się w Ratuszu , wszak prezydent chwali się na prawo i lewo , ile to on już środków / dotacji Unijnych załatwił dla Łomży :)))

... on, też kłamie :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org