sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauki Przedmałżeńskie

Witam, może ktoś pomoże i wie coś na temat nauk przedmałżeńskich, gdzie, kiedy i za jaką kwotę będą organizowane w najbliższym czasie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Wiem, że świetne nauki przedmałżeńskie są organizowane w Hermanicach. Wykłady prowadzi dr.Pulikowski a zajęcia są także z NPR. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Kiedyś przed wojną to pierwsza noc należała do pana dziedzica i jak łon wyszkolił
to poprawiać nie trzeba było..., a teraz same problemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Właśnie trwają w kościele O. Kapucynów. W Łomzy z tym ktoś kto chodzi do kościoła problemu nie ma bo b. często są ogłoszenia w której parafii od kiedy będzie. Kursy takie są bezpłatne. A na wypowiedź powyższą nicka alkoholika proszę nie zważać.c2h5oh napisał(a):

> Kiedyś przed wojną to pierwsza noc należała do pana
> dziedzica i jak łon wyszkolił
> to poprawiać nie trzeba było..., a teraz same problemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Po nocy poślubnej żona pyta męża: Chyba wierzysz mi , że do ślubu byłam dziewicą? Tak, tak. A tych wszystkich figur nauczyłaś się na naukach przedmałżeńskich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Tak, na moją wypowiedż można nie zwracać uwagi, bo kto chodzi do kościoła to
wie...przyszłość Narodu Polskiego w rękach kościoła , który w tej sprawie ma
wybitne doświadczenie... ( pewno po wypiciu mszalnego doznają objawienia )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

De.wotki takie nauki pobierają często w Jednaczewskim Lasku...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Spadaj Paplak co... Że ty to nie znaczy że każdy, nie mierz wszystkich swoją miarą. Ja nauki przedmałżeńskie miałam gdzieś i najzwyczajniej księdzu powiedziałam że wystarczy mi to co wiem i nie zamierzam nigdzie chodzić i jak powiedziałam tak też uczyniłam i co i nic? Nie wyklnął mnie z ambony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

De. wotka i do tego Świadek Jehowa ?

(w Boga wierzy, a do kościoła nie chodzi - pisała, że raz, dwa razy w roku, na święta),

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Nie Jehowa i owszem sporadycznie bywam w kościele, zgadza się. Ja wierzę w Boga, a nie w księdza, a dla mnie Bóg jest nie tylko w murach kościelnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

... w Lasku Jednaczewskim też :)

pytanie, domyśl się:

- a ty wolisz do ręki czy do buzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

A ty dalej nie kupiłeś odkurzacza? Biedaku dalej wyposzczony? Podaj adres to ci swój oddam, tylko otwór zmniejszysz żebyś luzów nie miał i kostkę masła do poślizgu ci dorzucę, a co tam...Mam gest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

DE. wotko, seksi babciu, ty zawsze dvpę masz na myśli ?

JA O KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ PYTAŁEM, o opłatek
JAK LUBISZ - DO RĘKI CZY DO BUZI ?

oj, świntuszysz jak zawsze, pochwal się tu jeszcze raz, jakaś ty zdolna?
... jak sama pisałaś, że masz taką moc, że jak ciągniesz - to partner prześcieradło dvpą wciąga :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

tej \"nawiedzonej\" w katedrze się zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

No tośta Della w tej dziedzinie podszkolily , może jako ekstern zdawać he, he, he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Etanol najlepiej go samo życie podszkoli, a nie brednie pieprzone przez oszołomów, takich nauk nie powinno być w ogóle, bo to chore jest;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

he he he ja tak ciut podpuściłem he he he...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauki Przedmałżeńskie

Nauki Przedmałżeńskie
Autor: dell1720 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 25-01-17 13:25

Witam, może ktoś pomoże i wie coś na temat nauk przedmałżeńskich, gdzie, kiedy i za jaką kwotę będą organizowane w najbliższym czasie???
DAJ sobie spokój z naukami jak wyjdziesz za mąż to się sama wszystkiego nauczysz.( dużo można się dowiedzieć na www.redtube.com)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org