piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sprowadzanie aut na zamówienie.

Czy w Łomży jest ktoś godny polecenia aby sprowadził na zamówienie auto z zagranicy bądź z Polski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

668 60 80 70

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Co to za nr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Telefon do osoby która zajmuje się tym tematem profesjonalnie , nie komis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Ma wyłączony nr albo jest poza zasięgiem. może masz maila?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

car-eu@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Kilka lat temu ściągał mi auto gościu ze Stawisk, ale teraz nie polecam, dlaczego?

Większość kupuje auta zużyte, cofają liczniki, czyszczą i picują. Lepiej pojechać w Polskę (Poznań, Szczecin) taniej i szybka sprzedaż.

W Niemczech auta są drogie, chyba że szroty, więc nie wież w okazje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

DOBRE Poznań - Szczecin nie no tu się wykazałeś , wytłumacz mi jak to jest możliwe że ludzie z tych miast kupują te auta w niemczech i wiozą je do poznania i szczecina i tu za dotknięciem palca E.T. - te auta są tańsze i lepsze niż u szkubla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Mają bliżej po prostu, sprzedają auta taniej i szybciej. Potrafią 3 razy w tygodniu obrócić do Niemiec. Mają kontakty i kupują od właścicieli nie Turków.
Nasi Łomżyńscy sprzedawcy zarabiają ok4-5 tyś, na aucie w cenie 20000zł.
Wejdź na neta i porównaj ceny.
A co do stanu auta to nigdy w środek nie wejdziesz, ale jeśli auto przekracza granicę we wtorek , a w czwartek jest sprzedawane, to chyba nikt remontu nie zdąży zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

car-eu@wp.pl


Czy to ci co mieli komis przy torach?na przeciw Miliszkiewicza?

Jeśli tak to życzę powodzenia, DOSŁOWNIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

hmm... a dokładniej można ? jakiego auta szukasz ? może nie trzeba sprowadzać go na zamówienie tylko już jest w PL np. nie wystawiony w ogłoszeniach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

buhehehheheh dobre mecyje piszesz , umiesz czytać że ten gość z car-eu to nie jest komis tylko osoba , a powracając do twojej wypowiedzi co to znaczy mają kontakty hehhehe, nie kupują aut od turków hhehehee , byłeś widziałeś czy forum się naczytałeś.
Standardowo ktoś cię dymną i bijesz pianę , jedź do DE i spróbuj kupić coś normalnego za psie pieniądze. I co to za mecyja że trzy razy lecą do DE w tygodniu?
Sztuką jest kupić normalne auto w normalnej cenie w nieczech , a nie kupić auto od polaka dać mu zarobić i poźniej płakać że się za zakrętem koła odpadły.
Sam szukałem auta ponad pół roku i gosc którego numer podałem mi pomógł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Wydaje mi się że to ciebie ktoś wydymał, albo sam się reklamujesz, no może chociaż prowizja.


car-eu@wp.pl - no rzeczywiście można się jorgnąć że to nie firma tylko osoba prywatna.

Officzek przed podpisaniem umowy, z kimkolwiek na sprowadzenie autka sprawdź ceny . I znajdź jakieś forum gdzie ktoś ci powie co zawarte ma być w takiej umowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

belfer, taki mądry jesteś? JEchać do poznania szczecina? Kumpel tak robił, i wiesz co mu wyszło? GOOwno, stracił ok 1500 na 4 wyjazdy, a auta nie kupił, bo gadka przez telefon była piękna, a w rzeczywistości były padła. Tylko jedno autko odjechało za nim dojechał.

Poza tym, cwaniaki z pod granicy często podają cenę auta BEZ OPŁAT! czyli + 1200zł. Do tego takie auto z Niemiec trzeba zarejestrować ok.245, ubezpieczyć, min 400zł. Dlatego autka są tańsze przy granicy. Reasumując:

chcesz sprowadzić auto z zachodniej Polski? Musisz doliczyć do niego ok. 2000zł.

Co do aut w Niemczech i ich cen się zgadzam. Za dobre auto trzeba zapłacić.

Mogę dać namiar na mojego kuzyna, ale on sprowadza autka od 40-60tys.zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Sam sobie sprowadź,bo jeleniom trzeba dołożyć--2-3 tyś. zł


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

No cóż nikt Ci auta za darmo nie sprowadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

no właśni :) a niektórzy chcieliby żeby ktoś sprowadził, dał na paliwo, opłacił i sprzedał za tyle co kupił od NIEMCA :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

3-4 tyś to zarabiają osoby co tam pracują i po znajomości kupią, raz na jakiś czas. Handlarze biorą od Turków, dobrze jest jak 2 tysie wyciągną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

vorarbeiter

Od paru lat przewaliłem kilka-naście aut, nie lubię się żenić z samochodem.
Różnice w cenie były duuuuuże, co do naszych handlarzy znasz moje zdanie.
Zawsze jadąc po auto proszę gościa aby powiedział prawdę bo znam się na tym, ewentualnie że jestem nerwowy, jeszcze nigdy się nie naciąłem, choć znam takie przypadki.
Kiedyś kupując poprzez allegro skuter, w Łomży, facet chciał mi wcisnąć parcha po wypadku, jako prima sort, dostał zje.e, i zablokowałem mu konto na allegro.

Powtarzam, w auto nie wejdziesz, ale nasi samochodziarze chcą o 4-5 tysi więcej, niż na zachodzie czy południu kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Za dużo znam handlarzy z Łomży i wiem jak jest. Też myślałem że samochody są tam za pół darmo. Do momentu jak sam się nie pojechałem sobie kupić i przyjechałem bez samochodu :)
Wiem też ile kosztuje przyprowadzenie samochodu przez Łomżyniaka i Poznaniaka. Łomżyniaka dobrze jak się wyrobi w 1200 zł a Poznaniaka często 200 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

4-5 tysięcy za np. vectrę a z 89 roku? Nie przesadzaj belfer. Trzeba podać w jakim przedziale cenowym te 4-5 tysiąca. Mam znajomego handlarza i wiem jaką przycinkę robią. Ale tak jak pisałem, jazda na południe to z 5 stówek, do tego zazwyczaj nieopłacone + 1200, + OC i już masz z 2 kafle. wystarczy wejsć na serwisy i popatrzeć, ściąga cię niska cena, wchodzisz, a gdzieś małymi literami (do opłat). A ty jak sprzedajesz auto zarejestrowane to masz opłaty + oc + przeglądy itp. I do którego ogłoszenia wejdzie potencjalny kupiec-dziad? 'DO TAŃSEGO'. TO WSZYSTKO JEST POZORNIE TAŃSZE! Też przerzuciłem już kilka aut i wiem co i jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

dokładnie EDI, handlarz na cenie ok 12 tysięcy przytnie z 1500zł na czysto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Poznaniaki latają własnymi lolali i taka różnica w kosztach przyprowadzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

4-5 tysi to za auta ok 20000, pisałem wcześniej.

Ale cały czas chodzi o to ,że auto na zamówienie jest niemożliwe(no prawie).
Pisałeś wcześniej że pół roku szukałeś auta, i co gościu pojechał do Niemiec i nagle znalazł.
Co do opłat to u nas też są bez opłat, ale i tak się opłaci jechać w Polskę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

I jeszcze jedno , klient sprowadza ci autko za które dałeś solidny zadatek, nie podoba ci się, więc gościu mówi że jak sprzeda to pojedzie znowu.

I obraca twoją lasą a ty czekasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Belfer nie znasz nikogo i mądzrzysz się, mam w rodzinie kilku chandlarzy. Czy to za 12 tyś czy 20 tyś przeważnie jest ta sama przycinka.
Co do opłat często samochody są przygotowane do rejestracji. Czyli zrobione tłumaczenie, przegląd, cło, akcyza, recykling. A reszta dla kupca czyli tablice i oc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

4-5 tysięcy na 20000? Chyba cudem. A w Polskę wyjazd jest nieopłacalny. Lepiej wyruszyć do:

Baunatal, Fuldastraße
godziny otwarcia: Sobota14:00-18:00

Berlin, Postparkplatz Tempelhof, Ringbahnstr
godziny otwarcia: Sobota 9:00-14:00

Berlin, Siemens Technopark, Siemensdamm 50
godziny otwarcia: Niedziela 9:00-15:00

Bielefeld, Pardeck Divi-Markt
godziny otwarcia: Sobota 9:00-14:00

Bremen, Roland-Center Huchting
godziny otwarcia: Sobota 9:00-14:00

Bremen, Wertkauf Parkplatz
godziny otwarcia: Sobota 9:00-14:00

Essen, Autokino Bergeborbeck
godziny otwarcia: Sobota 9:00-17:00

Frankfurt, Autokino Gravenbruch
godziny otwarcia: Sobota 9:00-14:00

Hamburg, Großmarkt Amsinckstraße
godziny otwarcia: Sobota 11:00-17:00

Hamburg, Parkplatz Continent, Neuer Kamp
godziny otwarcia: Sobota 14:00-19:00

Hannover, Parkplatz Flughafen Langenhagen
godziny otwarcia: Sobota 9:00-15:00

Karlsruhe, Messeparkplatz Durlacher Allee
godziny otwarcia: Sobota 8:00-14:00

Kassel, Parkplatz Hagen Batterie AG, Göttinger Straße
godziny otwarcia: Sobota 9:00-16:00

Köln, Autokino Köln Porz
godziny otwarcia: Piątek 11:00-18:00, Sobota 9:00-18:00

Ludwigshafen, Parkplatz Giulini, Mundenheim
godziny otwarcia: Piątek 13:00-17:00, Sobota 9:00-14:00

Mainz, Parkplatz Universität
godziny otwarcia:

Memmingen, Memmingerberg, Discothek Woodstock
godziny otwarcia: Sobota 14:00-17:00

München, Autokino Aschheim
godziny otwarcia: Sobota 9:00-16:00

Nürnberg, Autokino Marienberg
godziny otwarcia: Sobota 9:00-14:00

Stuttgart, Parkhaus Park & Fly, Filderstadt-Bonlanden
godziny otwarcia: Sobota 9:00-15:00

Stuttgart, Autokino Kornwestheim
godziny otwarcia: Sobota 8:00-16:00

Wiesbaden, Wertkauf Biebrich
godziny otwarcia: Sobota 15:00-19:00


Porozumieć się z niemcem i kupić serwisowane autko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Bo teraz jest to wymagane, daj post o sprzedaży auta (do opłat) i masz na głowie służbę celną.

Jedź do białego na giełdę i zobacz jaka jest oferta, jak się znasz to śmiech, jak coś niekulawego to 4000 drożej( przy cenie 20000)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

W Niemczech auta sa drogie te uzywane tez ,tanie auta z Niemiec rzeczywiscie szrot.Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Wejć na mobile.de czy autoscout24.de zobaczysz jakie ceny. Jak dobra cena to czy ładny czy brzydki, odrazu znika bo Turasy wezmą i opylą Ruskim. Widziałem jak Turasy przez cały dzień siedzą w necie i szukają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Ruski przyjedzie i weźmie całą lolę od jednego Turasa. Dostanie złoma starego za free.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

A ja znam gościa co nie pracuje tylko ogłoszenia w Berlinie przegląda
A widzę że cię nosi, pewnie uderzyłem w rodzinny biznesik.

Sprowadzaj sobie chłopie bo ja nie kupię u nas nigdy. znam realia i wolę wydać 250 zł na wyjazd na zachód polski, jak przepłacić3000zł
porównaj ceny podlaskie, poznań , szczecin, południe polski

Koniec tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Mnie nie poniosło, właśnie taki interes za grosze mam w tyle. Jest to biznes dla ludzi z mocnymi nerwami. Z Polski nie będziesz siedział w necie, ciekawe ile z tych samochodów było w przyzwoitym stanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

belfer
Właśnie se polatam po mobile.de i autoscout.24 Bo planuje zakup i nie licze że coś taniej znajdę. Pewnie w Polsce taniej bym znalazł, chodzi mi tylko o stan techniczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Niemcy już są przebrane, czasem tylko zdarza się coś ciekawego, teraz sprowadza się z Danii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

k.... belfer tobie to tłumaczyćtrzeba ze 100 razy dlaczego ceny na podlasiu są takie a nie inne, a ty dalej swoje. szkoda gadki.

edi ma 100% racji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Mówiąc najprościej, sprzedają samochody szybciej, taniej i bliżej. Trzy razy w tygodniu mają dostęp do Niemiec. Mogą kupować od właścicieli spoza Turcji dzięki swoim kontaktom.
Na samochodzie za 20 000 zł nasi handlarze \"oma\" zarabiają około 4000.
Sprawdź porównywarki cenowe.
Jeśli chodzi o stan samochodu, do środka nigdy nie wejdziesz, ale jeśli we wtorek przekroczy granicę, a w czwartek zostanie sprzedany, prawdopodobnie nikt nie dokończy przebudowy. Bitlife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprowadzanie aut na zamówienie.

Szukam takiej właśnie okazji bo mój samochód poszedł do kasacji po wypadku. Szkoda że tak późno dowiedziałam się że mogę starać się o samochód zastępczy z OC sprawcy. Czytałam o tym na tym blogu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/samochod-zastepczy-z-oc-sprawcy-ubezpieczyciel-czy-wypozyczalnia/ między innymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org