sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tani sklep meblowy

Mam pytanie: gdzie w Łomży jest tani sklep meblowy. Chodzi mi o zakup werslaki lub rozkładanej kanapy.

ja czekam na piątek....tygodnia koniec i początek!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani sklep meblowy

nad leader price 'em jest dobry z dużym wyborem i przystępnymi cenami

Anioł wcale nie musi być z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani sklep meblowy

wszędzie jest tanio (stosunkowo) w jednym sklepie ten model jest tańszy w innym droższy i odwrotnie. lepiej się samemu przejść porozglądać niż zaczynać durne tematy. A gdzie można kupić tanie zapałki :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani sklep meblowy

Drogi Kiernek(-u) dziękuję Ci za Twoją błyskotliwą i jakże dobitnie wyczerpującą odpowiedź. Dla mnie to akurat nie jest durny temat. Pracuję do godziny 18ej i niestety nie mam czasu chodzić po wszystkich sklepach meblowych w Łomży. A na forum spotykają się różni ludzi i mają różne doświadczenia. Nie robię kryptoreklamy w celu wyróżnienia jakiegokolwiek sklepu. Chodziło mi o zaczerpnięcie opini. Temat chyba mówi sama za siebie, jak Cię nie interesuje to poprostu nie zaglądaj. A pojęcie taniości jest względne:)
Fallen Angel Tobie też dzięki za info.

ja czekam na piątek....tygodnia koniec i początek!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani sklep meblowy

Hej jest sklep z meblami obok PIANPOLU i ESKULAPA na Al. Piłsudskiego. Nie wiem tylko, czy są tam też wersalki i kanapy. Kumpela kupiła tam super komode.
Aha te meble sa sprowadzane chyba z Nimiec lub Angli.

szyszunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani sklep meblowy

najtaniej kupisz w komisie meblowym z tym , że są to meble używane od

ul.Woj.Polskiego w bok nie znam dokładnie nazwy tej ul. podaje namiary

tel.500-708-104


waldek27

tanie mięso tylko psy jedzą ? ? ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani sklep meblowy

waldek27: Obrońców Łomży ta ulica się nazywa... Komis znajduje się zaraz za monopolowym Czarny Kot... wjazd od Partyzantów lub Wyzwolenia...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani sklep meblowy

Na ul. Piaski na samym końcu jest zakład tapicerski gdzie to produkują, będzie najtaniej model i pokrycie można wybrać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani sklep meblowy

Jeśli szukasz taniego sklepu meblowego w Łomży, to kilka miejsc, które warto rozważyć:

Sklepy meblowe wielobranżowe: W Łomży zazwyczaj znajdziesz kilka sklepów meblowych oferujących różnorodne meble, w tym wersalki i rozkładane sofy. Odwiedź takie sklepy i porównaj ceny oraz jakość.

Sklepy meblowe online: Przeszukaj internet, korzystając z platform zakupowych online, które oferują meble. Często można znaleźć atrakcyjne oferty i rabaty online.

Outlety meblowe: Sprawdź, czy w okolicach Łomży znajdują się outlety meblowe, gdzie można znaleźć meble w niższych cenach.

Wystawy meblowe: Niektóre sklepy meblowe organizują wystawy mebli, na których można znaleźć promocyjne oferty.

Ogłoszenia lokalne: Przeszukaj ogłoszenia lokalne, takie jak ogłoszenia na tablicach ogłoszeniowych, w gazetach lub na portalach internetowych z ogłoszeniami. Czasem osoby prywatne oferują meble w atrakcyjnych cenach.

Pamiętaj, że oprócz ceny, warto również zwrócić uwagę na jakość mebli oraz ich dopasowanie do Twoich potrzeb i gustu. Przed zakupem upewnij się, że meble spełniają Twoje oczekiwania pod względem rozmiaru, wygody i funkcjonalności.

pieprzyć
blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org