sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa Automat

Elo, padla mi automatyczna skrzynia biegow . Pytanie, gdzie to najlepiej zrobia i w miare cenowo..
Czekam na solidne recenzje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Nie wiem jak jakościowo, ale w Niewodowie ktoś robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Salon Kia dobrze robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

MOTOTECH mojemu chlopakowi kazda usterka naprawia i jest zadowolony z nich a cenowo tez niedrogo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

na każdym forum opowiada się o rzeczach ważnych a nie o osobistych problemach czyt. /pierdołach/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

A w czym Ci ta skrzynia padła bo może nie opłaca się robić tylko kupić używaną. Potem wsadzic i sprzedać samochód.
A jak chcesz robić to w Niewodowie jest mechanik, który naprawia takie skrzynie albo pozostaje ci firma SAMKO w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

ja polecam goscia z pionek kolo radomia zajmuje sie tylko automatami od wielu lat robilem osobiscie u niego i jestem zadowolony bo popierwsze daje gwarancje jak cos sie dzieje dzwonisz umawiasz sie i przyjmuje a do tego wcale to ze bieg nie wchodzi czy szrpie samochodem nie oznacza ze to skrzynia i te kubusie w lomzy i okolicy a nawet w bialym nie wiedzieli co sie stalo u mnie polowa nawet nie wiedziala jak oleju dolac jeden tylko sie odwazyl wyjac i wlozyc i to spierdolil bo baran nie wiedzial ile oleju wchodzi i nie wiedzial jak sprawdzic. i potwierdzam fakt remont takiej skrzyni jest drogi nawet bardzo drogi i jak juz sie podejmujesz naprawy to zrob to tam gdzie dadza gwarancje powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

samko w rostkach lub targonski w niewodowie ale teraz jest w niemczech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Targoński Niewodowo.Lepszego fachowca w okolicy nie znajdziesz/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Firma SAMKO http://www.samko.pl/kontakt.html zawiozelm tak kilka dziesiat aut i jedno auto wróciło z przyczyny że auto przejechało przez cos co rozszczelniło skrzynie.Warunki laboratoryjnie i posiadaja na miejscu czesci do kazdego auta.naprawiaja auta od reki.jest mila poczekalnia itp ,polecam

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Polecam SAMKO.. swietni fachowcy, znaja sie na rzeczy i sa rzetelni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Również zdecydowanie polecam zakład Targoński Niewodowo. Z tego co mi wiadomo to właśnie oni współpracują z Samko z Rostek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

SAMKO! NAJLEPSI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

potwierdzam i polecam Samko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Targonski Marek Niewodowo jak wyzej pisali koledzy od kilkunastu lat naprawia automatyczne skrzynie w lomzy raczej nikt tego nie robi bialystok lub wawa najblizej niewiem czy jest teraz osiagalny ale masz nr.86 2192139

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Dzięki za informację :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Automat

Naprawa automatycznej skrzyni biegów jest specjalistycznym zadaniem, które wymaga zaawansowanej wiedzy i doświadczenia. Gdy pojawią się problemy z automatyczną skrzynią biegów, istnieje kilka opcji naprawy. Autoryzowany warsztat samochodowy lub specjalistyczny warsztat ds. skrzyń biegów to najczęściej wybierane miejsca, gdzie można przeprowadzić naprawę. Tam pracują doświadczeni mechanicy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i narzędzia do diagnozowania i naprawy problemów z automatyczną skrzynią.

Możesz także skorzystać z usług autoryzowanego dealera samochodowego, jeśli twój pojazd jest jeszcze na gwarancji lub chcesz mieć pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona zgodnie z zaleceniami producenta.

Inną opcją jest znalezienie niezależnego specjalisty ds. naprawy skrzyń biegów, który może oferować konkurencyjne ceny. Kluczowe jest znalezienie zaufanego i doświadczonego mechanika, który jest specjalistą w dziedzinie naprawy automatycznych skrzyń biegów.

Jeśli masz odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz dostęp do niezbędnych narzędzi, możesz także próbować samodzielnie naprawić prostsze problemy z automatyczną skrzynią biegów. Jednak jest to zazwyczaj zarezerwowane dla bardziej doświadczonych mechaników.

Naprawa automatycznej skrzyni biegów może być kosztowna, dlatego zawsze warto dokładnie zdiagnozować problem, porównać ceny i usługi różnych warsztatów lub specjalistów oraz regularnie serwisować skrzynię biegów, aby zapobiec ewentualnym problemom i przedłużyć jej żywotność.

https://www.nadbialym.com.pl/serwis-samochodowy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org