sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uwaga poparzenia w solarium

Ostrzegam dziewczyny przed solariami ze STARYMI LAMPAMI, wczoraj miałam "przyjemność" z takiego korzystać. Dokładnie, to zepsuta była lampa do twarzy, że aż pleksi sie stopiło. Skutek - pół twarzy , szyja i ramię całe czerwone i opuchnięte no i okropny ból. Dziś jestem wściekła na właścicieli, którzy oto stwierdzili że rozumieją moje rozgoryczenie no ale nie są w stanie nic zrobić.Więc ja mogę zrobić to że podam miejsce tego solarium- ul. KRÓTKA
Co do lamp z tego co się dowiedziałam sanepid i żaden inny urząd nie zajmuje się badaniem ich przydatności więc co nam zostało to tylko ufać właścicielom którzy dbają o swoich klientów i wymieniają je kiedy jest na to pora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

To podaj ich do sadu i dostaniesz odszkodowanie to proste, i nic nie kosztuje, zrób zdjęcie twarzy weź świadka i po temacie
Przecież jest słońce a tobie się solarium zachciało :)

Śmieszne sa dziewczęta którym i solarium nie pomoże ale chodzą a co tam..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

Tak jak tarczyn napisał,podaj ich od sondu,nic nie zapłacisz chyba,że przegrasz. Raczej powinnaś wygrać jeżeli piszesz,że masz oparzenia widoczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

zaświadczenie od lekarza o poparzeniu - jako dowód;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium



jejqq!! przegiecie z poparzeniem w solarium... ale jakby na to nie patrzec odpowiedac powinien wlasciciel!! mi sie tez wydaje ze powinnas zrobic fotki i isc do lekarza....

Płynę pod prąd, bo z prądem śmieci płyną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

aha i dobrze byłoby mieć fotkę tego solarium:) Możesz kogos wysłać z aparatem i będzie fotka;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

A potem będzie sprawa w sądzie za zniesławienie ;) Jak za 10 lat dostaniesz raka skóry od solarium to też zrobisz foktę i będziesz chciała odszkodowanie . Zastanów się kretynko zanim rozpoczniesz wypisywać jakieś smuty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

Solarium to bardzo fajna rzecz. Taka dwudziestolatka pochodzi sobie na solarkę ze 2 lata i już wygląda na trzydziestolatkę. A jej twarz wygląda jak by ją ktoś nożykiem do tapet poszlachtował...

No ale to przecież jest takie cool, trendy i jazzy, hehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

...A kolor skóry pomarańczowy, wpadający w brunatny... zupełnie jak kolor tego co człowiek w kibelku zostawia ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

Wombat - dlaczego obrażasz tą dziewczynę? Skąd wiesz jak wygląda? Może wcale nie jest taka solarniana jak myślisz? A może ma chorobe skóry które ulge może przynieść tylko solarium. Zastanów się TY zanim cos napiszesz.

Karatyda starała sie ostrzec innych przed poparzeniem, korzystała z usługi i miała prawo do tego żeby ona była wykonana dobrze. I nie sądzę żeby zamówiła sobie seans na godzinę albo dwie.

Co inni zrobią z tą informacją to ich sprawa. Ale po co odrazu wyzywać innych od kretynów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

A może to nie wina lamp tylko czasu pod nimi spędzonego??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

Szkoda słó na co niektóre wypowiedzi. Dziewczyna chciała ostrzec ludzi, a tu tak miło jej podziękowano. Według mnie to nie ona jest tu kretynką, tylko co niektórzy panowie. Nie każdy chodzi na solarium, żeby wyglądać jak osiemdziesięcio letnia murzynka. Niektórzy mają problemy z karnacja i nawet lekarz specjalista przepisuje wizyty w solarium.
Tez się kiedyś przejechałam na tym solarium (jakbyście byli ciekawi to byłam 5 minut i też byłam poparzona, ale tylko lekko). Teraz omijam je łukiem.

Panowie! Jeśli kilka dziewczyn tzw. "tapeciar" chodzi codziennie na 15 minut, żeby być "ładną" to nie mówcie od razu, że każda jest taka sama. My możemy powiedziec tak o facetach - każdy, który chodzi na siłownię to kupa sterydów i zero mózgu. A każdy wie, że tak nie jest (w większości).

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

A może poszłaś pierwszy raz od dlugiego czasu i przesadziłaś z czasem?? Tak też czasami sie zdarza, jeśli nei to wspolczuje.

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

dłuższego *

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

InMyDreams ja równiez uwazam to za główną przyczynę,ale fajnie zrobić aferę chociaż bedzie o czym pogadać na forum ... ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

powodzenia wszystkim w opalaniu jeżeli uważają za normalne gdy podkreślam pół twarzy jest opuchnięta z bąblami na nosie i z odczuwalnym wielkim bólem a reszta ciała jest biała i że podczas opalania topi sie pleksi
a poza tym w solarium nie byłam pierwszy raz i wiem może jak nie liczne jak z niego korzystać bo robię to bardzo umiarkowanie
jak twierdzicie że jest to normalne życzę wszystkim takich skutków po opalaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

To co ladniej dziewczyna wyglada jak chodzi blada jak smierc ? Co wy wogole za glupoty piszecie. Opalenizna jeżeli jest dobrze utrzymana i nie przesadzona dodaje kobiecie wdzięku i urody. Wątpie aby któremuś z was spodobała się młoda zgrabna dziewczyna w mini z bladymi jak ściana nogami.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

luizfernandez - oczywiście, że nie spodobałaby się nikomu ale nie w tym rzecz. Problem jest taki, że teraz 80% dziewczyn chce być na siłę pięknymi i często, gęsto przesadzają z "solarką". Za kilkanaście lat ich twarze będą przypominać zeschniętą skórę mandarynki. Ale to wtedy będzie tylko i wyłącznie ICH problem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

sprawa sądowa to koszt, a mogę pomóc tanszym kosztem uzyskanie odszkodowania karatyda jezeli potrzebujesz wiecej informacji to odezwij się i pomogę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

Ja miałam podobnie. Zostałam poparzona poważnie na twarzy, brzuchu i plecach. Jestem leczona dermatologicznie teraz. Lewa strona jest wyraznie sparzona!! Co robić, mam zaswiadczenie od lekarza o moim poparzeniu, mam dowod ze bylam w solarium (karnet). Czy moge ubiegac sie o zwrot kosztow leczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

sprobowac nie zaszkodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

to ja juz wole by dziewczyna miala blade nogi niz za kilka lat mialaby miec stare brazowe az bralo by mnie na obrzydzenie. biale nie znaczy brzydkie. znam dziewczyny ktore maja blade nogi a sa bardzo ladne i zgrabne.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

laratyda: pozwij ich i tyle. Jeżeli taka była ich reakcja to natychmiast poszedł bym do lekarza aby miec dowód. A potem to będzie za Tobą chodziło 5-10 firm zajmujących się odzyskiwaniem odszkodowań. Sama zadecydujesz, czy samej przeprowadzić proces czy zlecić to pośrednikowi.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

Dopiero teraz zauważyłem, że to odgrzany temat. Ciekawe jak się zakończyła ta sprawa? Brunetka, moja propozycja identyczna jak skierowana do laratydy.
Odnośnie opalania w solarium. Nikt nie zauważył, że czasami ludzie wyjeżdżają na wczasy na Dominikanę, Kubę, Egipt. Robi się to najczęściej w miesiącach zimowych. I wtedy solarium jest wybawieniem. I nie chodzi nawet o efekt estetyczny ale o bezpieczeństwo przed poparzeniem na wymarzonych wakacjach.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

Do karatyda
Jeżeli faktycznie opalałas się tyle czasu ile jest zalecane (czyli nie wiecej niz 10 minut) i poparzylas sie (a dodatkowo pleksa byla uszkodzona) to bezwzglednie - zwlaszcza jezeli masz na karnecie wpisane ile bylas minut mozesz ubiegac sie o odszkodowanie za wyrzadzenie szkody (szkodą beda tutaj koszty leczenia) w postaci pozwu cywilnego. Mozesz sie tez zorientowac u prawnika czy mozna wniesc pozew z powództwa karnego - czyli czy mozna tu zastosowac jakis pzrepis o naruszenie z kodeksu karnego.
Apropos komentarzy do ciebie to nie rozumiem tego ataku na ciebie. nie tylko solarium jest szkodliwe, a pozatym nie przesadzajmy ze kazdy kto z niego korzysta odrazu wyglada okropnie staro. Oczywiscie ze ludzie lubia przesadzac tak jak ze wszystkim wiec po co sie oburzac. Umiarkowane korzystanie - jezeli nie mamy przeciwskazan - ktore powinny byc zawsze w takim miejscu wywieszone - nie powoduje nic zlego a wrecz przeciwnie.
Aha znam kobiety ktore z solarium nie korzystaja a wygladaja bardzo niekorzystnie i staro jak na swoj wiek. Wiec jak widac nie ma reguły!!!

mrogga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

gans - popieram!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga poparzenia w solarium

nie chodze na solarium :) kolor nadaje mi olejek busajna z pachnacej krainy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org