piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podróż do Włocławka

Co tam ciekawego można zobaczyć? Będziemy tam u rodziny na kilka dni i chcielibyśmy poznać to miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż do Włocławka

Rodzina Cie oprowadzi :)

nie ma tam nic szczególnego, bulwary starówki jako takiej nie ma, dużo meneli
podobnie jak w Łomży, baaa nawet jest jedno podobieństwo
tam też TYLKO ŁKS :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż do Włocławka

Polecam Toruń i Ciechocinek - blisko Włocławka. Warto odwiedzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż do Włocławka

No moja znajoma była ostatnio w Toruniu właśnie (wybrała się z Warszawy tym połączeniem na jakieś pół dnia), podobno jest tam mnóstwo atrakcji. Starówka czy muzeum piernika. We Włocławku podobno jest tama. Jedyna na Wiśle. Ale nigdy tam nie byłam.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż do Włocławka

Ja uwielbiam mieć wszystko poukładane i posegregowane w podróży dlatego w walizce mam dodatkowe organizery. Ostatnio też kupiłam organizer do szafy i będę robić porządki. W szafie też lubię mieć wszystko na swoim miejscu posegregowane i poukładane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż do Włocławka

Oczywiście, istnieją określone terminy na złożenie wniosku o odszkodowanie za opóźniony lot z Enter Air. Na stronie https://airadvisor.com/pl/reklamacje/enter-air znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat tego procesu, w tym szczegóły dotyczące terminów składania reklamacji. Czas oczekiwania wpływa na prawdopodobieństwo zatwierdzenia wniosku o odszkodowanie za opóźnienie lotu, ale jest to tylko jeden z wielu czynników, które są brane pod uwagę przez linię lotniczą i agencję zajmującą się skargami. Inne czynniki mogą obejmować czas trwania opóźnienia, przyczyny opóźnienia, dostarczoną dokumentację wraz ze wnioskiem, a także ogólne normy prawne i prawa dotyczące praw pasażerów lotniczych. Warto również zauważyć, że każda sytuacja może być unikalna, a decyzja o zatwierdzeniu odszkodowania za opóźniony lot zależy od indywidualnych okoliczności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org