piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ubranka do chrztu

powiedzcie mi gdzie w łomży kupię fajne ubranko do chrztu dla chłopca? gdzie jest największy wybór?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

SKLEP BAJKA ZA KAUFLANDEM W TYM CIAGU SKLEPOW... SAMA SZUKAŁAM
CAŁY TYDZIEŃ I TAM JEST NAJWIEKSZY WYBOR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

www.abrakadabra.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

mała poprawka dokładny link podaję:)
http://www.abrakadabra.sklep.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

ja mogę odsprzedać fajny w stanie idealnym!, 5-częściowy beżowy garniturek z białą koszulą na długi rękaw dla chłopca na rozmiar 68. Synek miał go na sobie tylko w kościele, bo chrzest mieliśmy w sierpniu w te najgorsze upały .. zdjęcia mogę wysłać na maila :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

Mam do sprzedania ubranko do chrztu dla chłopca ze sklepu abrakadabra model Kamil beż rozmiar 68. W komplecie jest koszula, pulower, mucha, spodenki. Dodatkowo dokupiłam beżowe buciki typ lakierki polskiego producenta, oraz w gratisie dodam białe body na ramiączkach F&F (nowe, nie używane, tylko zostało wyprane w proszku dla niemowląt - nie założyliśmy ze względu na pogodę) i kolanówki w kolorze koszulki.

Ubranko syn miał na sobie ok 40 min - u nas chrzci się po mszy więc uroczystość trwała 20 min. Wszystko zostało wyprane, jest w stanie idealnym, posiada oryginalne metki i oryginalne opakowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

dziekuje za propozycje sprzedazy. niestety, nie skorzystam, ponieważ potrzebuje ubranka na rozmiar 62 cm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

Nie bawiłabym się w bieganie po mieście. Lepiej kupić w necie. Większy wybór i taniej. Tutaj masz bardzo dobrze zaopatrzony sklep http://nadrexchrzest.pl/category/buty-do-chrztu-dla-chlopca Widziałam tam nawet wdzianka chłopięce do chrztu, nie mogłam się oprzeć i kupiłam dla synka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

Polecam Sklep Żabol na Wojska Polskiego (naprzeciwko parku) mają spory wybór w przystępnych cenach

martusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

Ja bym poczytała o praktycznych ubrankach do chrztu w internecie. Na pewno znajdą się jakieś odpowiednie sklepy internetowe, gdzie można kupić coś ładnego. Teraz maluchy podczas chrztu mogą wyglądać bardzo modnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubranka do chrztu

W nowym pawilonie handlowym przy dworcu.

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org