piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SKLEP SPORTOWY

Witam wszystkich zainteresowanych tematem mam pytanie jakie znacie w łomży sklepy sportowe i co sądzicie o nowo otwartym na ulicy pana tadeusza 13 w łomży za lidlem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Ja w tym nowym sklepie byłam jakiś czas temu. Szukałam rolek, których zresztą nie mieli :) Widziałam kilka par butów i kilka rowerów. Teraz nie byłam, więc nie wiem czy jest większa różnorodność towaru. Jeśli poprawią zaopatrzenie, to według mnie mają duże szanse na wypracowanie sobie dobrej opinii. Dla mnie jak na razie plusem sa godziny otwarcia :)

A najlepszym według mnie sklepem sportowym jest sklep na Bernatowicza.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

jedna wielka kicha, puchy i kijowa obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

maja jakieś proszki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Na początku jak startowali na pana tadeusza to rzeczywiście były pustki, ale teraz jak byłem w tym tygodniu tam nie ma sie jak ruszyć tyle towaru:) Poszedłem po worek treningowy a kupiłem jeszcze fajny helikopter na pilota:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

helikopter na pilota...
No to sportowy jak siemasz:D Jak nazywaja sie zawody dla pilotow helikopterow ?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

chyba kupiłeś, ale jako nowy towar do swojego sklepu, jaki sklep taka reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Bernatowicza numer jeden ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Sklep "na bernata" to nie sklep - to symbol!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

też badziewie po wygórowanej cenie mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

kupujcie dalej durnie na allegro to pracy w łomży niedługo nigdzie nie znajdziecie i zrozumcie że w Łomży nie ma wielkich zakładów pracy tylko właśnie sklepy które są potencjalnym miejscem pracy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

A ty czesio co na bernata robisz czy co??? Jak coś kupiłem to musze odrazu tam pracować??? Trenuje to muszę się interesować gdzie co mogę kupić, a zabawki na pilota dobra sprawa na prezent na święta. Mi tam pasuje że jest kilka sklepów sportowych, przynajmniej nikt monopolu nie ma, bo mozna iść do konkurencji:) Bo jak do tej pory jak chciałeś mieć coś od ręki to albo bernat albo chińczyki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

rozeznałem się w tych sklepach,otóż na bernatowicza jest sklep z cieżarkami,i trenażerami do ćwiczeń,naboje dubeltówki itp...;)na tadeusza 13 jest sklep sportowy ale z naciskiem na rowery,byłem obejżałem bo planuje kupić na wiosne rower rowery mają marki KROSS KELLYS ROMET,z niskiej jak i z wyskokiej półki,potem obejżałem rowery na bernatowicza,tam nic niema!!!a jak jest to chińczyk sam,potem na sikorskiego to samo same chińczyki za wygórowane ceny,na piłsudzkiego tez bylem w rowerowym,i widzę że jak chodzi o dobre sportowe rowery klasy MTB to kupić w łomży można tylko na piłsudzkiego koło alkoholi oraz na tadeusza w sportowym,jedyne 2 sensne sklepy w łomży z tym asortymentem,pozatym poinformowano mnie ze KROSSA kupie tylko tam gdyż jest to salon tej marki i nigdzie w łomży nie kupie tej marki,myślałem na meridą i krossem zastanawiam się nad modelem level A4 firmy kross co o nim sądzicie,patrzylem ceny meridy ale są ciut za drogie,w tej cenie mam lepszego krossa z hamulcami hydraulicznymi i na podobnym osprzęcie co o tym sądzicie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

tylko że w Łomży są buty przykładowo za 300 złociszy, a na allegro takie same za 150 złociszy i dlatego wolę kupować na allegro, panie Rbn niż dorabiać jakiegoś frajera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Czy te helikoptery to jeszcze so ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

so, toć widać reklamę i worki so

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

A nie wiecie czy maja tam najki model air max? Bo widziałem na oknie taką jakby reklamę ale nie zaszedłem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Autor: plK (---.elomza.pl)
Data: 30-11-11 21:18

A nie wiecie czy maja tam najki model air max? Bo widziałem na oknie taką jakby reklamę ale nie zaszedłem..

chodzi ci o dwujki czy o jedynki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

badziew!

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Dla mnie sklep ok. jeżeli chodzi o zaopatrzenie w rowery. Reszta asortymentu niewielka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Czy mają tam sprzęt do tenisa? Potrzebuję piłki i "owijkę" na rączkę rakiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

obsługa na pana tadeusza ok ale ten ich szef erotoman to przeginka niezła

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Co jest ku.wa z ADMINEM?
Ktoś taki wogóle istnieje na tym forum?
Jeśli tak to dlaczego nie reaguje na takie posty jak pana/pani Anaroin?


?


?


?


?


?
A może Admin tego forum robi to charytatywnie i dlatego w du.ie ma co tu się dzieje?


?


?


?


?


?


?
Zgłaszam swoją kandydaturę na admina :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

W którym sportowym znajdę rolki damskie w rozsądnej cenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

jak nie ma w mieście to się na necie szuka. Często tańszy sprzęt nawet mają, tak jak ja zamawiałam rower w Bikershop. Zaoszczędziłam przeszło 200 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Spadać trolle z tą reklamą badziewia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

ten sklep to wielki syf nie polecam


__________________
Zajrzyj na bloga: http://otwartyumysl.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

No nie, najlepiej zakupy robić przez internet, żeby zapłacić jak najmniej - ja zakupy sportowe robię tylko tam - ostatnio właściwie zawsze w sklepie 11teamsports, gdzie jest znacznie taniej, a mogę to zrobić także bez ruszania się z domu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

No to fakt, stacjonarnie podejść obczaić asortyment, przymierzyć, zobaczyć czy wygodne, czasami zdarza się jakaś okazja stacjonarna mozna kupić od ręki itd. Ale fakt, w internecie wychodzi o wiele taniej, czasami u hurtownika można kupic odzież na rower czy do biegania po lepszej cenie. jako kobieta widze to na kosmetykach. W Ro...s..... 50zł za krem, w drogerii internetowej za 20zł. Warto się orientować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP SPORTOWY

Sposobów na reklamę jest bardzo wiele, chociaz moim zdaniem warto tutaj skupic sie na dwóch aspektach
na reklamowaniu swoich produktów na facebooku ( obecnie bardzo wiele osób przesiaduje na tej platformie i często równeiż szuka usług oraz informacji na grupach)
jak również pozycjonowanie
Zorientuj się w dzialaniach jakie prowadzą inne sklepy, może się nauczysz. Zerknij sobie na Spokey.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org