piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bardzo bardzo cierpliwy instruktor jazdy poszukiwany

Dla osoby, która bardzo chciałaby nauczyć się jeździć, ale że ma swoje lata to chęci zderzają się ze strachem.

Może ktoś może polecić wyrozumiałego i cierpliwego instruktora z dobrym podejściem do osób 50+.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo bardzo cierpliwy instruktor jazdy poszukiwany

Jest taki jeden https://www.youtube.com/watch?v=2IRWYrQt4Pg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo bardzo cierpliwy instruktor jazdy poszukiwany

Jak nie ma ta osoba talentu do jazdy to nic na siłę. A później tylko przez takich pseudo kierowców na siłę nieszczęścia itd....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo bardzo cierpliwy instruktor jazdy poszukiwany

Zdaję sobie sprawę z tego, że jazda autem to jak komponowanie symfonii albo granie na harfie, ale czy chętna talent ma czy nie - to okaże się podczas kursu, kiedy spróbuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo bardzo cierpliwy instruktor jazdy poszukiwany

A ja zapytam nieco z innej beczki: Znacie może jakąś dobrą szkołę ekojazdy? Bo przeglądając różne oferty wyczytałem, że oni prowadzą szkolenia ekonomicznej jazdy, tyle, że ćwiczenia prowadzą chyba najbliżej w stolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org