sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opieka nad psem

Szukam kogoś, kto mógłby zaopiekować się moim psem w czasie np wakacji (7-10dni) lub w niektóre weekendy, gdy nie mogę zabrać go ze sobą.
Ile to może kosztować?
psiak nie powinien chodzić po schodach...

czy jest w okolicy Łomży jakiś psi hotel?
Halo, halo, czy ktoś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

Wiem że jest taki hotel ale w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

A nie mógłby zająć sie nim ktoś znajomy, kogo pies zna? Lub nie mógłby zostać w swoim domu i ktoś zachodziłby do niego dać jeść i wyprowadzić. Powiem ci tak, kiedyś znajomi zostawili nam na kilka dni psa, który mało nas znał. Piesek strasznie tęsknił, nie jadł zupełnie nic, nie chciał się bawić, cały czas leżał smutny. Innym razem opiekowałam się przez tydzień psem cioci, miałam klucze od jej mieszkania. I tu zauważyłam, że piesek, mimo, że również tęsknił, to przynajmniej cokolwiek zjadł w swoim domu. W moim domu, bo zabierałam go na trochę do siebie, aby nie siedział cały czas sam, nie mógł znaleźć sobie miejsca. Miałam wrażenie, że u siebie czuł się dużo lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

nie dawaj do hotelu w bialym. my na 10 dni dalismy, i mimo ze opieke mial dobra, to z tesknoty prawie zdechl, glos mial caly ochrypniety od szczekania i wycia a nos zakrwawiony od wciskania w kraty boksu. to byl pierwszy i ostatni raz w hotelu. lepiej dac go komus, kogo zna, inaczej to musi byc dla psiaka straszne przezycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

Nie kombinuj tylko siedz w domu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

Musisz się z kims dogadać i koniecznie z psem zapoznać poprzez dłuższe wasze wspólne pobyty-spotkania, najlepiej u niego w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

Może ktoś z wolontariuszy schroniskowych chce sobie w ten sposób dorobić?
Elina?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

Oj Franio franio a tobie tylko sex w głowie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

A jaki ten piesek? rasa i ogolnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

Czy jest to duży pies?mogłabym się Nim zająć:)mam jednego(Maxia) to i drugi się zmieści:)
Dlaczego nie może chodzić po schodach?


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

Na dogomanii jest wątek o hotelach :
http://www.dogomania.pl/forum/forums/1006-Hotele-i-opiekunki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

A może taka psia wymiana. Przecież sporo jest właścicieli psów którzy chcieliby wyjechać bez psa. Warto o tym pomyśleć - opieka za opiekę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opieka nad psem

Czy jest to duży pies?mogłabym się Nim zająć:)mam jednego(Maxia) to i drugi się zmieści:)
Dlaczego nie może chodzić po schodach? Nie wiesz? ma dupcię przekrojaną w poprzek i jak chodzi po schodach to mu klapie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org