sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muzyka na dyske

Siemka mam problem. Bede DJ w szkole i potrzebne mi są jakies na to nutki. Ja mam pare ale to nie wystarczy i bardzo bym prosił o pomoc forumowiczów. Z góry wielkie dzieki

ps. oczywiscie chodzi o podanie tytułów

chodzi o gatunek techno i jakies wolne nutki przy których można by było sie poprzytulac

Łomża! Zawsze kocham Cie!
Tobie, oddam serce swe.
Serce, swoje jedyne!
Oddam swojej drużynie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

"bede DJ" to kazdy DJ z reguł wie co gra, i w jakim gatunku.. do ciebie nalezy rozkrecic publike i trafic w gusta...

co z tego że ci napisze tytuł kawałka,
po zatym techno to lipa...
house, tribal, deep, progressive to jest muzyka..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

.... widze ciekawa dyskoteka sie zapowiada.. .z takim DJem napewno bym na nią poszedł - ironia :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

hhehehehe ;P

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

Będziesz co najwyżej prezenterem muzycznym, do DJ to Ci zdecydowanie za daleko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

NO trochę przegiąłeś z tym stwierdzeniem ja polecam Benni Benassi, East Clubbers, Cascada, oni mają świetne kawałki techno, bounce i trounce...z wolniaków Titanic:D.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

Śmiem twierdzić, że masz duże braki w odsłuchu muzycznym :) Żeby być Djem trzeba wiedzieć, co jest co, nie wystarczy mieć kilkanaście dobrych nut, które ktoś Ci podrzuci, jak i tak nie będziesz wiedział co jest co i kiedy co puścić. Mi kazali z marszu prowadzić dyskotekę i się grało, nie to żebym się chwalił, ale jeśli znasz dobrze kawałki to wiesz jak grać. I tu jest Twój problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

moim zdaniem dyskoteka przy techno nie jest az taka fajana,u mnei w szkole zawsze bylo pelono disco polo i sie wszyscy przy tym najlepiej bawili


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

wolne nutki:
Weekend - Za milosc ma
Skaner - Jak ja
Weekend - Twoje łzy


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

Zgadzam się, najlepsze dyskoteki to połączenie muzyki techno, dance i dobrego polskiego disco polo, no od czasu do czasu dla złapania oddechu coś wolnego i znowu jazda :)

Publika to doceni i będą szaleć, póki im sił nie zbraknie :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

kup se nowo płyte zenka z akcentu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

hehe

http://img479.imageshack.us/img479/9464/av134493su.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na dyske

Zobaczcie koniecznie na ofertę na Talerze hi-hat to zainteresuje oczywiście tych co grają na perkusji. Ja polecam ten internetowy sklep dla perkusisty w którym można kupić zestawy perkusji, części i akcesoria. Sprawdźcie sobie koniecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org