sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siłownia w Łomży

W miarę niedroga. Którą siłownię w Łomży polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

Rozejrzyj się dookoła siłownia jest wszędzie np. skateparku, na strzelnicy i przy nowym orliku hehe
a tak na poważnie to najlepiej przejdź się sama/sam po wszystkich siłowniach ( nie jest ich aż tak dużo) najlepiej o godzinie w której planujesz trenować i dowiesz się czy jest dużo ludzi, po co czekać na sprzęt w kolejce??? po ile są karnety, czy jest ktoś kto podpowie co i jak.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

Słodka Joano Krupą tobie chyba już nie jest potrzebna siłownia i tak masz jędrne... ciało ;) Polecam wszystkie siłownie w piwnicach, dla młodych tez sie coś od życia należy

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

zibi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

niema opierdalania sie ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

ZIBI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

Ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

EWA

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

dla kobiety tylko Ewalub intercosmetic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

na basenie ,bardzo fajna ,no i ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

Chyba nad basenem,może i fajna tylko dziwne godziny otwarcia od 16 do 21,a jak nie ma ludzi to i wcześniej Pan trener ucieka,muza bardzo ciężka do słuchania i sam Pan trener jak chce to poprowadzi trening i podpowie,a jak nie to nos w necie i tyle go widzieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

Przepraszam ,że nie poświęcałem Ci należytej uwagi :-( - Pisząc te słowa mam nadzieję ,że jesteś czynnym uczestnikiem i członkiem naszego klubu - postanowiłem także ,że od dzisiaj będę nawet cwiczył za Ciebie a Święty Mikołaj zostawił w siłowni MP3 dla - Ciebie do odbioru w recepcii!!!!.Jeśi chodzi o godziny otwarcia siłowni :-( nie da się nic zrobic narazie . Pozdrawiam serdecznie wszystkich swoich znajomych i korzystając z okazii szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!! !!!! :-))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

Nie jestem już czynnym uczestnikiem i członkiem waszego klubu.Za prezent dziękuje MP3 nie słucham bo jestem głucha.
Szczęśliwego Nowego Roku.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia w Łomży

Jeżeli lubicie aktywnie spędzać wolny czas na wolnym powietrzu, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://www.fitpark.pl/oferta-silowni-zewnetrznych/stoly-rekreacyjne/stol-do-gry-w-szachy , na której znajdziecie ofertę firmy FitPark, która specjalizuje się w budowie siłowni zewnętrznych. Jakie Wy macie zdanie na temat siłowni zewnętrznych i dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org