środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
naprawa auta

Witam, poszukuję namiarów na dobrego mechanika, który zarówno swoją diagnozę, jak i naprawę auta, opiera na obejrzeniu samochodu i sprawdzeniu części, a nie tylko na słownych dywagacjach. Wiem, że temat już był poruszany i przejrzałam starsze wątki, ale niestety, w części zakładów, o których było pisane, miałam (nie)przyjemność być - i stąd moja prośba o odświeżenie wątku i porad. Tak więc doradźcie kogoś kompetentnego. Z góry dzięki:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

w Łomży nikogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

do serwisu, ale jak auto 10 letnie wzwyz to do józka w stodole te swoje wraki prowadzajcie a nie macie nie wiadomo jakie wymagania co do mechanikow














glosuje na PO___ precz z biedą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

Perfect Service na Krasce. 862180794

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

jak najdalej od tego perfect servis z kraski.chłopaki na spokojnej ,,auto danielewscy,, jak narazie OK,mozna zaufac,sprawdz ich na małej usterce i sam to powiesz i mi podziekujuesz.pozdrawiam

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

Ja proponuję pana na obr. Łomży ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

Jedź do Pana Jacka na placu nie podległości w rogu podwórka koło Diavolo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

Jeżeli dalej kogoś szukasz, to ja z czystym sumieniem polecam aldę - http://aldamotorsport.pl/ferrari-lublin/. Korzystam z ich usług od kilku lat i auto spisuje się na drodze. Wiadomo, usterki czasem się trafiają, ale nie jakoś specjalnie często.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

Dobrze wiedzieć bo ostatnio szukałam dobrego fachowca. Miałam stłuczkę i szkoda że wcześniej na tą stronę https://zastepczy.org/tu/concordia-samochod-zastepczy-z-oc/ nie trafiłam bo okazuje się że mogłam skorzystać z samochodu zastępczego z oc sprawcy na czas naprawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa auta

Niestety i moje auto ostatnio padło w trasie, pomogła nam Pomoc drogowa Ciechanów i podrzucili do naprawdę dobrego mechanika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org