niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
paznokcie-zele

kto robi w lomzy dobrze zele i w rozsadnej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

Salon Butterfly...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

Monia tylko Monia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

AVVA ul.kazańska

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

jaka Monia, gdzie i za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

http://mandrzejczuk-paznokcie.blogspot.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

własnie link jest juz podany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

polecam Monikę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

No co tu dużo pisać, również polecam Monię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

jak dla mnie za bardzo przereklamowana+nadęta jak balon,wystarczy poczytać jak wypowiada się na swojej stronie

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

zgadzam sie z mandarynkowe zło ... łaske robi klientkom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

mandarynkowe zło- zgadzam się. Z ciekawości przejrzałam tą stronę. Jestem w szoku. Jak klientki tej Pani mogą pozwalać sobie na takie traktowanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

a byłaś u niej osobiście ? jeśli nie to się nie wypowiadaj. Bardzo fajna, miła babka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

Może i przereklamowana i co z tego?! O czymś to świadczy, bo umówić się do niej z dnia na dzień to nie sztuka :)

Ja nie oceniałam jej po wypowiedziach na blogu, postanowiłam się naprawdę przekonać jak w realu wyglądają jej prace i co?!Jak dla mnie okazała się bardzo miłą i wygadaną osobą, nie siedziała na szczęście 2 h z zamkniętą buzią i dłubała pazurków... Pozatym jak dla mnie okazała się profesjonalistką :)

A to że komentuje zachowanie co poniektórych swoich klientek, cóż ma prawo, bo też nie życzyłabym sobie, by mi taka osoba z energicznym dzieckiem przychodziła i owe dziecko latało w każdy kąt i dotykało, a może czasem i niszczyło moje rzeczy, co więcej spóźniające się klientki lub wcale nie przychodzące, sorry, ale przez to nie tylko właścielka na tym traci, ale i inne osoby, dla których ona już nie ma czasu i odsyła z kwitkiem, a tak by może dała gdzieś radę na podmiankę :)

Zreszto jak komuś nie pasuje nie musi wcale do niej chodzić jest tyle innych stylistek :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

oj ANGEL ANGEL tyś chodząca reklama wyżej wspomnianej pani od akryli (nie piszę kosmetyczki,bo nią nie jest prawda?Nikogo tym chyba nie urażę :D )
Ja słowo-ty sto. Tobie się podoba,a mi nie, ty się zachwycasz pracą tej osoby, ja wcale-i mnie nie przekonasz swoim wywodem.Po prostu cenimy inny kunszt,inne poczucie estetyki.

Nie wiem po co piszesz,że dzieci tam przeszkadzały albo że ktoś się spóźnia,bo ja na ten temat słowem nie wspomniałam.

Żadnej jazdy na Studio paznokci Monika nie robię i nie mam zamiaru, niech dziewczyna robi swoje.
Tak jak w moim podpisie: "ale to tylko moje zdanie". I już;-)

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

OK. Każdy ma prawo mieć właśne zdanie i spox, wyraziłaś je, to pozwól, że ja tez je wyraże :) Ja Ciebie nie zmuszam, żebyś zachywała się nią i jej pracami - nie chcesz nie chodzisz.

Napisałaś "Jak klientki tej Pani mogą pozwalać sobie na takie traktowanie", więc sorrym odpisałam Ci o tym, ja źle nie zostałam przez Monikę nigdy potraktowana, więc piszę o tym, a że inne zaszły jej za skórę cóż może miała ku temu powody, które wymieniłam wcześniej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

a czemu z góry uważasz,że ktoś-jej zaszedł za skórę?Nie dopuszczasz,że mogło być odwrotnie,że druga strona mogła popełnić gafę?
A i to nie ja pisałam "Jak klientki tej Pani mogą pozwalać sobie na takie traktowanie";-)

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

Fakt, może i popełnia "gafy", a że robil to w sposob jaki robil, to chyba juz jej indywidualna sprawa :) Jednych moze i zacheci, a drugich zrazi do siebie, ale coż życie ...

A co do wypowiedzi w cudzysłowie faktycznie sorry to nie Ty pisalas :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

nigdy u tej pani nie byłam, ale swoimi wypowiedziami na stronie internetowej mnie zraziła do siebie, jak widzę nie tylko mnie, ale wiele innych potencjalnych klientek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

a wy dalej swoje, kurcze jak tlyko ktos cos otworzy to zaraz pojazd, dziewczyny opanujcie, to, ze ktos idzie do kosmetyczki czy fryzjerki towcale nie znaczy, ze taka osoba robi im laske, klient wymaga, ale tak smao ma obowiazek zaolacic, jesli chcecie dobrego wychowania od kogos to od siebie tez zacznijcie, bo jesli ktos sobie nie zyczy przychodzenia z dziecmi to trzeba to uszanowac, bo ja tez nie chcialabym aby ktos mi przeszkadzal w mojej pracy i zgadzam sie z Angel, ze jej broni bo tak smao skarza sie fryzjerki i inne kosmetyczki.
Jednym to pasi innym nie, ja bylam kiedys u niej na panzokciach i to bardzo mila i wesola dziewczyna, nie ciagnie z ludzi kasy i widac, ze kocha to co robi, a ze wlozyla w to duzo wysilku i pieniedzy to ma prawo pracowac na swoich zasadach, a jak widac na brak klientek nie narzeka, nie pasuje komus to przeciez jest tyle innych salonow, tlyko, ze jak pojdzie sie do byle kogos to zaraz tez objazd na forum, a to za drogo, a to odpadlo, jakos nikt nigdy nie napisal, ze Monika zle wykonuje swoja prace, ze jej paznokcie odpadaja czy inne rzeczy, ale tak to juz jest jak sie nie ma do czego przyczepic to sie czepia byle czego. Po p. Serafinskiej tez dobrze wszyscy jechali i co? Ma to gdzies, bo wie ze jest dobra w tym co robi, poki ma klintow puty istenieje i tu ja kibicuje Monice tak samo, bo dobrze robi to co robi, a ja idac do niej ide na paznokcie, a nie na pogaduszki lizuski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

wcześniej pisała moja dziewczyna,ale z racji tego,że temat zaznaczyła do "śledzonych" to i ja coś powiem-po przeczytaniu postów stwierdzam,że te,które są po stronie pani od paznokci nic nie chwytają, wszystko odbierają na opak i "anty". Nie czytają. niekumaty fanklub. i to tyle

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

Byłam dwa razy u p. Moniki, paznokcie ładne i się trzymaja i dlatego skorzystałam, ale teksty typu:"Proszę umawiać się z dwutygodniowym wyprzedzeniem"... No sorry bardzo, a potem to klientki nie przychodzą, nieodpowiedzialne, nie znają się na formach i na tipsach. Pamiętam jak 2 lata temu napisałm do niej sms z pytaniem o cenę w odpowiedzi dostałam sms długości 4, gdzie p.Monika dała wywód na temat tipsiar co robią za 40 zł, a jej są droższe ale solidniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie-zele

Jeśli już wyszedł temat cen ;) To czy możecie zdradzić ile kosztują np. żele ze zdobieniem (np. brokat, kwiatki) na swoich naturalnych paznokciach? Przyznam, że żeli nigdy nie robiłam, więc nie mam pojęcia nawet jaki to rząd wielkości, a zastanawiam się nad tym ostatnio :)

A manicure hybrydowy? Ile kosztuje? I co lepsze - manicure hybrydowy, czy żele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org