czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo jazdy kat, C

Witam , mam pytanie gdzie zapisac sie na prawko kat. C u kogo najlepiej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Polecam OSK Borawski Al.Legionów 32 na przeciw parku.Robiłem u nich,mają taki sam najnowszy MAN jak w WORD,co do ceny na pewno sie dogadasz,ja płaciłem 1300zł razem z placem i testami i egz.wew. Zdałem za pierwszym razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

a na badania gdzie wysyla ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Badania ja robiłem w przychodni koło Reymonta,ale możesz przecież zrobić gdzie chcesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Pawleke polecam OSK Kamiński na al. Legionow kolo PRYMY badania praawie na miejscu nei drogo w milej atmosferze... nauka na takim MANie jak w WORDzie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

w NOT masz darmowe szkolenie dla bezrobotnych jest 10 miejsc złożonych aplikacji 150 osób darmowe wraz z szkoleniem na przewóz rzeczy i osób. czyli wartość tego szkolenia jakieś 4000zł. Wakaty otrzymuja osoby z najwieksza ilością punktów, i data zarejestrowania.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Osk borawski ma taki sam model samochodu ale napewno nie najnowszy. Chociaż u nich rzeczywiście najtaniej. A strażak też coś namieszał z tym kamińskim pisząc ze najtaniej u niego, powinno być najdrożej:) ja polecam pana na szosie zambrowskiej niedaleko ronda taka mała tabliczka z Lka trochę slabo widoczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

mozesz podac dokladnie gdzie obok reymonta ...

z gory dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Wjazd od Bema,obok Grand Marketu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

na C musisz zrobić psychotesty, okulista,laryngolog = lekarz medycyny pracy,
na Reymonta NIE robią psychotechniki,

ja robiłem badania okresowe, wymagane co 5 lat dla przedłużenia ważności pr. jazdy w Eskulapie, tam robią to kompleksowo i wyjdzie nawet taniej, jak będziesz robił to na raty u poszczególnych lekarzy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

w Word maja pracownie psychologiczna

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

tak, ale tylko to, resztę robisz np na Reymonta ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

a osk borawski jak uczy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Ja polecam Borawskiego,zdałem za 1-szym razem,mój Kolega też...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

A ja polecam Ferenc'a. Mają większy samochód przez co uczysz się na trudniejszej maszynie. Ja trochę kiepsko sobie radziłem na początku, ale jak przyszło do egzaminu i wsiadłem w tę małą pierdółkę to mi się śmiać chciało xD zawracanie tym kolosem było dużo cięższe, większe łuki...
Decyzja należy do Ciebie

p.s też za 1szym zdałem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

@Lipskeey
Czyżby Ferenc kupił ciągnik siodłowy ?
Bo z tego co się orientuję to ma MAN-a TGL - dokładnie takiego jak WORD.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Ferenc ma jednego z najstarszych MANów na L-ce,to raz. A dwa że jest to inny model,który ma sie nijak do TGL-ów w WORD...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

lomza1... jak ktos umie jezdzic to bedzie umial kazdym autem. widac jak cie uczyl ,ze umiesz jezdzic tylko jednym haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

A skąd wiesz czym ja umiem a czym nie umiem jeździć?

To że prawko na C robi się nie na dany model to jasne,ale chyba lepiej zdawać takim samym jak się uczyło,czy gorzej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

u Ferenca miałam gorszy ciężarowy niz na egzaminie, może dlatego egzamin zdałam bez żadnych problemów za pierwszym razem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Aha czyli gorszy znaczy lepszy?:)

NIKT w ŁOMŻY nie ma nowszego czy nawet takiego samego (młodego) MANa jak w WORD,bo w WORDzie mają najmłodsze,ale to chyba nie znaczy że lepiej uczyć się na 20 letnim niż na 4 letnim????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Ja kurs na kat C robiłem u Kaminskiego. I nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Mają dobry sprzęt. Dobrze uczą. Wszystko poszła jak należy. No i egzamin zdany bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Nie lepiej kupić gotowe, taniej nie wychodzi ale masz expresowo od ręki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

do kaminskiego chociaz nie idz,wszedzie tylko nie do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Kat C to dobra inwestycja. Ja zrobiłem kat c i jeżdżę na ciężarówce. Jestem zadowolony. Kasa przyzwoita. Jeżeli chodzi o szkołę jazdy to polecę ośrodek Master. Mają dobrych instruktorów i dobry sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

U Kamińskiego robiłem kat A, B, C. Jest ok. Solidnie uczą jeździć. Instruktorzy z odpowiednim podejściem do kursanta. Obsługa w biurze też miłą i pomocna. Uczą jeździć z głową a nie tylko zdać egzamin. Wszystko egzaminy poszły za pierwszym razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat, C

Ja też robiłam prawko w Masterze i to zrobiłam dwie kategorie (B i C) teraz pomykam ciężaróweczką po drogach. Niektórych to trochę dziwi ze prowadzę wywrotkę ale ja to bardzo lubię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org