poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dekarz

szukam fachowca do pokrycia dachu i postawieniu wierzby dachowej dobrego i taniego i jako blachę polecacie z góry dzięki????????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

Ja polecę Ci dobrego, solidnego dekarza. Z kilku był najtańszy, zrobił najszybciej i solidnie. Jak coś pisz n e-mail dostaniesz nr. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

gdzie można najtaniej kupić blacho-dachówki i drzewo ( ŁATY ) Z GÓRY dzięki?????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

Ja bym ci polecił firmę FACH-DACH jest do dobra firma zna się na robocie i jest tania . A laty to najlepiej i najszybciej kupisz na poznańskiej kolo torów .

adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

A tu masz numer do właściciela 508-836-909

adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

ja bym ci polecił blache firmy Rukki jest jedna z najlepszych na rynku większość dekarzy kryła nia swój dom , ewentualnie bud matt ,a kolor to juz od uznania ja bym kupił czarny matt nie bierz połysku szybko blaknie znam bdb dekarza nie jest drogi ale i nie zanirza cen wiem bo pracowalem dla niego 3 lata.Ale podejrzewam ze musial byś poczekać w kolejce jesli wogóle sie zgodzi bo jest z okolic kolna jak chcesz to napisz mail.
powiem ci cos od siebie nie oszczedzaj na blasze i ekipie bo bedziesz sie hurtowo zaopatrywal w silikon dekarski : ]
Jesli bedziesz zmieniał orynnowanie to nie kupuj plastikowych firmy bryza 3lata i beda wyglądac jak kacze gówno szybko blakna i pekaja: )
Pozdrawiam

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

my pokryliśmy Plannja Royal, dają wieloletnią gwarancję no i blacha grubsza niż wszystkie inne (0,55 a nie 0,5), odradzili nam mat i połysk, wybraliśmy satynę; sprawdź w tym sklepie dachy-domax na legionów tam za prymą, mają różne firmy i ceny jeszcze nie z kosmosu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

ja mogę ci polecić dobrego i sprawdzonego dekarza robił u nas 3 lata temu i jak do tej pory wszystko ok. blachę też nam załatwił taniej i nie musieliśmy jezdzić i szukać wszystko sam dostarczył, a na dodatek sąsiedzi aż się zdziwili że tak szybko się uwineli z roboto, myśleliśmy że będą robić około tygodnia a robili 3 dni. zgrana brygada podaje nr.505762328

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

wierzbe na dachu to jak sam sobie posadzisz to będzie najtaniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

dzięki wszystkim za informacje tylko morze ktoś więcej wie na temat drzewa a w szczególności ŁAT z góry dzięki.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

Najtańsze drzewo na wierzbę dachową gdzie polecacie????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

w zbójnej jest taki pan stankiewicz zajmóje sie ogólno-budowlanka, ma swój tartak i drzewo jak dobrze zagadaz to i dach ci przykryje dobry fachowiec.

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

tartak w miastkowie polecam, taniej niz w lomzy ale trzeba dojechac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekarz

Cześć wszystkim! Szukam dobrego dekarza w Czernichowie i okolicach https://dekkart.pl/dachy/czernichow/. Czy ktoś z Was zna jakąś sprawdzoną firmę lub specjalistę w tej branży? Zależy mi na tym, aby praca została wykonana solidnie i w miarę szybko. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org