sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podłoga dębowa

witam,
prosze o informację na temat podłogi drewnianej dębowej:
gdzie i za ile można wysuszyć drzewo, przygotować deskę gotową do ułożenia oraz jaki koszt ułożenia podłogi dębowej, czy ktoś robił taką podłogę z własnego materiału, jakie są koszty?
dziękuję

Moniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

nie wiem ale moze pani skoczyc na poligonowa (wjazd na przeciwko pepeesow z poznanskiej) nie ruminski tylko tam dalej za kolejnym zakretem.. tam moze sie pani dowiedziec i moze i by zrobil..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

metr sześcienny suchego dębu to koszt min 4 tysiące zł. I czy podłoga może być z sękami czy też bez sęków co znacząco podnosi koszt materiału+robocizna za cyklinowanie,lakierowanie i oczywiście za położenie tej podłogi. Ile stolarze biorą za robotę tego niestety nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

Nie ma sensu lepsze i tańsze są gotowe panele dębowe z desek już prawie nikt nie robi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

Ja mam dab za 2000 zl dam moge wystrugac deske.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

mi chodzi o zrobienie desek z przetartego bala dębowego, drzewo dębowe mam własne. słyszałam że w kisielnicy jest suszarnia drewna ale gdzie i za ile mozna przygotować deski gotowe już do położenia, dziękuje za zainteresowanie tematem

Moniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

Jeżeli masz własny materiał to za resztę wyjdzie Ci około 100-150 zł za metr kwadratowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

monika83 jeśli chodzi o wyrobienie z bala dębowego podłogi to jedź do Kołaków Kościelnych koło Zambrowa. Jest tam zakład stolarski który specjalizuje się w obróbce dębu, własną suszarnie mają na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

dziękuję za pomoc, ale nie mogę znaleźć nr telefonu do Kołak, na internecie jest ale nieaktualny

Moniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

W Łomży również jest stolarz, który zrobi wszystko, lecz wyłącznie w drewnie. Z tego co widzę duże doświadczenie, bo robiłem dla niego różne usługi i widziałem jego robotę, więc mogę polecić. A propo parkietu czy deski to myślę, że nie będzie najmniejszego problemu. Jak chcesz namiary to odezwij się na maila damian107@wp.pl

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

a na .uja ci taka co sie rysuje??????????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

Moimi zdaniem lepiej rozejrzeć się za jakimś gotowym parkietem. Na rynki jest bardzo duży wybór, mogę polecić firmę http://podlogi-nivel.pl/ . Zaopatrywałam się u nich jakiś czas temu w parkiet dębowy do mieszkanie i jestem bardzo zadowolona, drewno jest bardzo dobrej jakości i świetnie wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

Moim zdaniem nie ma sensu kłaść paneli. Parkiet z naturalnego drewna jest dużo bardziej trwały i posłuży przez długie lata. Poza tym o wiele lepiej wygląda. Polecam sklep http://podlogi-nivel.pl/ , mają parkiety bardzo dobrych firm w przystępnych cenach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

Napisz na meila scn@wp.pl a pomogę Ci siedzę w branży juz 10 lat. Posiadam też jedna maszyne na stanie jak chcesz zrobić w starodawnym stylu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

Zapraszam do sklepu Magia Drewna na Dwornej, zorientujesz się w podłogach, materiałach i usługach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

A co sądzicie o płytkach drewnopodobnych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podłoga dębowa

Zdecydowanie mogę Wam polecić ofertę sklepu, z której sam niejednokrotnie korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z panelami i akcesoriami podłogowymi, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie m.in. prestige decor listwy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org