środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

jakies 2 tygodnie temu kupiłam w tym sklepie 10 rybek i wszystkie mi zdechly!!!!! nejprawdopodobniej rybki były jakies chore bo z innych sklepów zoologicznych wszytkie mi zyja normalnie i plywaja. Sprzedawca powiedzial,ze te rybki ktos sprzedal do tego sklepu ( prywatna osoba)!!!! nie polecam robienia tam zakupów!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

No jak tak mozna;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

a może je zabiłeś morderco?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

Gdzie policja i prokuratura zostało złamane prawo z art.148 kk.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

tak zabiłem i zjedlem 2 neonki, 3 gupiki, 2 glonojady, i 3 mieczyki!!!!
zastanów sie co piszesz-bo wyraznie napisalem,ze zdechly mi ryby tylko z tego sklepu a z innego zyja!!!!!

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

bo to chyba się karmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

podzielam TWOJ wybor ryb
BEZ SLOW......... pozna je podziwiac'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

przemarzły...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

Alfaro to niestety porażka, sam już wiesz, że nie ma co kupować tam zwierząt, warunki ich utrzymania i sklep mówią same za siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

bo rybka lubi plywac!!!

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

To powiedzcie mi gdzie można mieć wiekszy wybór w sklepie zoologicznym ?
Ja kupiłem rybki i papugi właśnie tam i nadal żyją a mineło juz rok czasu a to że tobie zdechły to wcale nie musi być wina choroby, przyczyn mogło być wiele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

a czego moze byc wina? skoro kupilam w sklepie na Poludniu ktore zyja i nie choruja, obsluga zna sie na rzeczy i podpowie jak pielegnowac i jakich rybek niemozna trzymac razem a ten gosciu z Alfaro twierdzi,ze wszytkie mozna trzymac razem aby tylko sie pozbyc tego co ma... A po drugie sprzedaje rybki ktore przynosza mu ludzie z zewnatrz nieznajac ich pochodzenia ani pewnie nawet nie sa badane

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

Zwróć uwagę jakiego radia słucha właściciel sklepu p. Mirosław Ż, a będziesz miała odpowiedź.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALFARO AL.LEGIONÓW!!!!

obsługa w tych sklepach jest super, znajomej do baniaka 60l polecili stadko pyszczaków, tylko tak nie za dużo maksymalnie 8-10 sztuk.
Może ktoś chce kupić ślimaki Helenki 5pln/szt

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org