wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
usuwanie tematów na forum

ciekawa jestem dlaczego normalne, jak najbardziej potrzebne tematy sa usuwane przez administratora,( mam na mysli usuniety przed chwila temat dotyczacy fałszywego ogłoszenia o prace w klubie 54)
a te- opisujace jedna i ta sama sprawe np: problem sklepu WITPOL, nowej dyskoteki... prawa jazdy... kebabow... itd - zakładane po raz eN-ty, albo te- najdurniejsze np. " I Po świętach !", " najgorszy zakład fryzjerski damski w Łomży???" te juz nie sa usuwane. DLACZEGO?!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

bo administrator jest nienormalny

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

Domyśl się. Z czegoś muszą żyć.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

Proste - admin zostawia tylko tematy zalozone przez siebie samego :) Wszystkie inne sa usowane bo widocznie przerastaja mozliwosci intelektualne administratora. Skoro czegos nie rozumie to usowa traktujac jako niepotrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

BO ADMIN TO JAKIS PAJAC ,JA PARE RAZY ZALORZYLEM WATEK I SLAD PO NIM ZAGINOL,MORZE TAK ZALORZYC FAJNY WATEK PRECZ Z ADMINEM I WYBRAC NOWEGO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

To juz jakis naprawde ponury zart !!!

Moj wpis w tym temacie rowniez ponownie zostak usuniety!!!!

Marek bedzie to wyniasnial w firmie Speed bo zakrawa to juz na paranoje!!!

Nie wydaje mi sie zeby moj wpis w jakikolwiek sposob wpisywal sie w ramy "reklamy" badz "kopiowania artykolow prasowych"

Moze Administrator tego nie rozumie ale do naszego klubu przychodza osoby i pytaja o prace!!!!
Po to zamiescilem temat zeby ludzie niepotrzebnie nie fatygowali sie, bo ktos zrobil sobie glupi zart!!


Pozdrawiam
Tomasz Dluzniewski
Klub 54

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

Ja już pisałem nawet do Redakcji 4lomza w tej sprawie i nikt mi na to nie udzielił odpowiedzi.

Trzeba założyć konkurencyjny portal ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum


Jest konkurencyjny portal. A post Tomazi był nad moim i faktycznie został wykasowany. Panie aministrator cofasz pan forum do poprzedniego ustroju ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

Napisalam ten temat głównie z powodu usuniecia tematu dotyczacego pracy w 54. Ten temat jak najbardziej był potrzebny !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

...a co na to policja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

manipulatorzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

no tak juz jest ja napisalem cos krytycznego o platfornie to usuneli, a jak dla sprawdzenia w miejsce platformy wstawile pis to poszlo, ale na onecie to duzo wiekszy standard tam tylkoi przeciw pis idą posty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

bo admin hyba zapomnial ze to co robi jest karalne...

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

nie ma co robic nudzi mu sie praca i z nudow usuwa tematy

Śmierdzi mi z gęby........Uffffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

do wora z takim adminem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

DUPEK MODERATOR-ADMINISTRATOR. :d KTOS MU KIEDYS SKOPIE JEGO PUPE.
HE HE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

jak hcesz skopac to lec na dworno.
a tak a propo. niedawno temu zwolnili pewnego starego pracownika by moc brata Marka zatrudnic ;) hamstwo

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie tematów na forum

CHAMSTWO I DUPKOSTWO! MODER DUPEK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org