poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hańbiące drogi....

Witam,

Chcę zwrócić uwagę na hańbiące drogi wkoło miasta Łomża, był pomysł powiększenia granic miasta, który również bardzo mi się nie podobał... Ktoś chciał powiększyć obszar, którego sam jeszcze nie ogarnął. Chodzi o drogi m.in w Kupiskach Starych... wąska, dziurawa nawierzchnia lub nawet w Janowie, gdzie droga dalej jest można to nazwać.. polna. Mieszkańców się mnoży, a w ubiegłym roku z ust urzędnika padło słowo OBIECUJĘ w przyszłym roku. Dojdzie do finalizacji? jestem ciekawy ile jest warte słowo łomżyńskich urzędników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańbiące drogi....

człowieku w centrum są dziury oraz na osiedlach w Łomży, a ty piszesz tu o drogach na obrzeżach Łomży. Wiadomo, każdy chce remot drogi tam, gdzie mieszka . . . Napisz do prezydenta lub przejź się do Niego w tej sprawie. Pzdr.

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańbiące drogi....

świeta prawda!!! wszedzie sa dziury!!! zawsze beda dziury!!!! beda takie dziury ze sam w nie wpadniesz a zwlaszcza na kupiskach

Śmierdzi mi z gęby........Uffffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańbiące drogi....

jest kobieta - jest dziura

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańbiące drogi....

a jak tam na Sikorskiego załatali już studzienki czy trzeci dzień stoją barykady bo zerwali asfalt wokoło szamba i teraz czekają na dotacje z unii na beczkę lepiku z gówna wielbłąda??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańbiące drogi....

WSZEDZIE SA DZIURY.....

Śmierdzi mi z gęby........Uffffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańbiące drogi....

ja dorzucę szosę do mężenina odcinek przy działkach dziury takie, że można koło zostawić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańbiące drogi....

i zawsze beda dziury

Śmierdzi mi z gęby........Uffffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańbiące drogi....

Władze i tak nic nie zrobią bo po co, jak swoją kasę i tak zgarną... Niedługo zostanie nam jeśli w promieniu Łomży i okolic jeździć tylko rowerem, jeździmy wolniej i jeden ślad więc łatwiej ominąć kretowiska na drodze, no a wtedy nie dopłacamy do podatku drogowego który i tak ładuje kieszeń naszym rabusiom. Pozdrawiam zmotoryzowanych i życzę nieurwania zawieszenia, lecz jakby kogoś to spokało może wezwać policję jako świadka która sporządzi protokół co będzie dowodem w sprawie i zostanie tylko pozwać służby drogowe do sądu a wygrana gwarantowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org