niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biura Nieruchomości w Łomży

Witam, mam kilka pytań związanych z branżą nieruchomości w Łomży:
Jakie biura nieruchomości znacie w Łomży?
Czy korzystaliście z usług biur nieruchomości?
Czy planujecie korzystać z usług biur nieruchomości?
Jakiego pośrednika (z imienia i nazwiska) kojarzycie z branżą nieruchomości w Łomży?

Dziękuję z góry za wasze pozytywne i negatywne posty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Tomasz Góralczyk - KNC
Maciej Tomasz Woronowicz - Tytan
Mirosław Tyszka - Tytan
Monika Żędzian - Północ
Edyta Piotrowska - Meritum
A w WGN nie wiem, czy ktokolwiek ma uprawienia w oddziale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Jeżeli chodzi o pośredników to najładniejsze dziewczyny tylko w PÓŁNOCY i załatwią wszystko. Sprzedawałem mieszkanie, sprawa była ciężka, załatwiły wszystko szybko i sprawnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

colę z lodem?, nie bez loda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Tomek weź się za robotę a nie dowartościowujesz się na forach ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

hehehe... Tomasz G. :) dobrze że nie gilotyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Z Tytanem dobrze sprzedałem działkę ale wszystkie biura biorą nie małe prowizje 2-3% .
T.G chcesz coś kupić może?
Jak tak to pisz : andreo@onet.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży


Ale się uśmiałem , autor: grubaryba vel www.abantonino.blog.onet.pl vel inspektorka ,
będzie Wam doradzał ?

Co ona wie o życiu , oprócz pracy w łomżyńskich piekarniach z których i tak ją wyrzucano za partactwo i zawsze roszczeniową postawę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Moje inicjały można łatwo skojarzyć. Tak, ja również zajmuję się handlem nieruchomościami. Ale bardziej zależy mi na opiniach mieszkańców Łomży, niż na" dowartościowaniu" siebie. Każdy z nas ma ciekawe propozycje, rozwiązania, które mogą poprawić rynek nieruchomości w Łomży. Dlatego dodałem taki temat na forum...

P.S. teddybear - czy my się znamy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Czy ten zezol musi każdy temat psuć!
Do roboty a nie tylko na forum siedzisz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży


sorry , zapomniałem o andreo - grubaryba vel www.abantonino.blog.onet.pl vel inspektorka

grubarybo , 2-3 % to za dużo ?
w całej Polsce tak jest , a dla ciebie to jakby i darmo było , byłbyś niezadowolony , że jeszcze ci nie dopłacają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

... a biorą od 1,5 do 2 % przeważnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

2.5% z wgn p. Milena ostatnio sprzedała mi w szybkim czasie i za dobre pieniądze mieszkanie. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

o jezu!!!!!!!!!!!!!! jua tez chce sprzedac chate! ale oni sami do mnie dzwonia ------wiec gonie!!!!!!!!!!!!! moze ktos zechce kupic bez haraczu???

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

A dlaczego nie interesuje Pana współpraca? Często bywa tak, że właściciel sam się ogłasza i nie może sprzedać swojej nieruchomości. Gdzie przychodzi pośrednik, który profesjonalnie rozreklamuje Pana ofertę, znajdzie klienta i doprowadzi do transakcji. To dlaczego nie należy się mu wtedy wynagrodzenie? ja też nie kombinuje i nie naprawiam sam samochodu, tylko zlecam to specjaliście. Po co mam sam się męczyć jak tego nie umiem.... Ale i tak niektórzy tego nie zrozumieją. Każdy jest pośrednikiem... nawet sprzedawca w sklepie spożywczym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

taa biura, sieciówki i tylko zbieracze ofert, żadnej profesjonalnej pracy, widzisz ogłoszenie sprzedam mieszkanie za 150tys a w ofercie biura jest 155 następnego dnia to chyba wiadomo o co chodzi

śmieszne są te panie co tylko wchodzą i zdjęcia robią i znikają, albo przyprowadzają swoich znajomych do oglądania że niby taki ruch jest i klientów mają

jedynie chyba tytan i meritum to nie sieciowe szajstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Nazywając biura sieciowe szajstwem szanowna Pani i Panie obrażacie tylko pracujących tam ludzi niekiedy prezentujących wasze " szajstwa na sprzedaż" , którego sami nie możecie sprzedać po kosmicznych i nierealnych cenach, które sami ustalacie ( a nie pośrednik)
Haraczu płacić nie trzeba , biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami są dla ludzi rozumnych i inteligentnych i nie ma przymusu , aby z nich korzystać. Szkoda tylko , że jak pośrednik sprzeda coś w zasadzie nierealnego do sprzedaży to nie szanuje się jego pracy i wysiłku w to włożonego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Już wiem, kim jesteś teddybear :) Ale widać, że profesjonalizm :) W 100 % zgadzam się z wpisem powyżej... Sukcesów życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Ludzie wystawiają swoje chaty za kosmiczne ceny zamiast zasięgnąć profesjonalnej opinii a potem się dziwują że nikt nie chce kupować i stoi to rok albo dwa i potem jak już ich szlag trafia to wiadomo, sprzedać byle komu za śmiesznie niskie pieniądze i tacy cwaniacy się cieszą, i zamiast -2% dla biura to się jest często -15% -20% do tyłu od ceny rynkowej ale wiadomo że polaki mają głowę do interesów to się ich łupie ile wlezie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biura Nieruchomości w Łomży

Sami niedawno rozglądaliśmy się za odpowiednim mieszkaniem i bardzo cieszymy z zakupu tym bardziej, że Góralczyk Nieruchomości pomogli nam na każdym etapie transakcji. Bardzo fachowo podeszli do naszej sprawy także bardzo się cieszymy z wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org