niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Własna firma

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=17003. No zajebiste gratulacje dla redaktorów za wiadomość na czasie. Relacje z imprez, to jest to co najlepiej wam wychodzi, bo zapowiedzi nigdy tutaj nie zastałem :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna firma

Czyli markac nie będzie już własnej firmy;)?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna firma

no jak nie bylo informacji byla ze trzeba skladac zgloszenia do 14 listopada i ze taki program powstaje,trzeba czytac kolego ze zrouzmieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna firma

markhacu

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=16847

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna firma

W rzyció Jasiu popełnia sie wiele błenduw :) Dzienki :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna firma

Z tymi dotacjami na firmę to jedna wielka ściema, prawie wszystkie środki idą po układzie, projekty są zatwierdzane przez osoby, które pomagają w ich tworzeniu za pomoc trzeba odpalić 10% po uzyskaniu ich !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna firma

Od nowego roku prawdopodobnie dotacje z Unii na rozpoczęcie firmy mogą już wynosić powyżej 20 tyś zł ,a nie jak dotąd 13 tyś.Skecz tak to prawda ,ale te 10% trzeba odpalić firmom które piszą za Ciebie biznes plan.Mam gdzieś kontakt do białostockiej firmy ,która pomaga (nie pisze) w pisaniu biznes planu za darmo.Jeśli ktoś chce to mogę pomóc w napisaniu takiego biznes planu ,ale musiałbym troche odświeżyć głowę bo dawno nie tworzyłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org