piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca na wakacje - GP/GIK

Dzień dobry.
W związku z wakacjami szukam na ten okres pracy opartej na programach takich jak: revit, autocad, arcmap( może też być qgis) lub geomap. Z czego 3 pierwsze znam na dość dobrym poziomie. Zależy mi na pracy bliskiej mym studiom (3 rok gospodarki przestrzennej na politechnice) ponieważ lepiej zdobywać doświadczenie już dziś. Nie zależy mi na wysokich zarobkach (chociaż chciałbym móc odciążyć domowy budżet podczas wakacji, a po zdobyciu tytułu inż móc uczcić sukces ;) ) ale na doświadczeniu w branży. Doświadczenia nie mam (poza praktykami) ale właśnie próbuję je zdobywać. :) Dlatego też nie muszę koniecznie pracować na ów programach, ale przyjrzenie się z bliska jak wygląda taka praca może kiedyś pomóc.

Jest duża szansa że COVID utrudnił życie przedsiębiorcom, a w samej Łomży nie ma dużo takich miejsc pracy, ale warto próbować.

Dziękuję i Pozdrawiam.

PS: Z programu arcmap posiadam parę pomniejszych certyfikatów firmy Esri.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org