czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Etui/pokrowce/case na smartfona, gdzie w Łomży?

Witam, gdzie w Łomży dostanę ww. akcesoria? Chodzi mi o dość szeroki wybór. W Sympatii na Krótkiej już byłam. Dzięki za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Etui/pokrowce/case na smartfona, gdzie w Łomży?

helpGSM, Al. Legionów, skrzyżowanie z ul. Dworcową, ja tam kupuję wszystkie gadżety do mojego telefonu, bardzo miła obsługa :)

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Etui/pokrowce/case na smartfona, gdzie w Łomży?

Bardzo fajne miejsce. Sama kupowałam tam nie raz i nie dwa razy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Etui/pokrowce/case na smartfona, gdzie w Łomży?

ja mam 40 modeli szkieł ochronnych na wyświetlacz do wyprzedania po 5 zł sztuka. huawei, samsung, htc, myphone, lenovo, sony xperia (zestawy przód + tył)
Kontakt 602186511

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Etui/pokrowce/case na smartfona, gdzie w Łomży?

Ja kupuję przez internet, jest duży wybór i to po prostu wygodniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Etui/pokrowce/case na smartfona, gdzie w Łomży?

Jestem tego samego zdania. Kupuje już od dawna na https://pancernik.eu/, według mnie to jeden z lepszych sklepów oferujących takie akcesoria do telefonu Warto zajrzeć na ich stronę, maja bogaty asortyment w bardzo przyjaznych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Etui/pokrowce/case na smartfona, gdzie w Łomży?

Szczerze? Najlepiej jest zamawiac przez internet. Nawet jeśli macie dość popularny rodzaj telefonu, to w sklepach stacjonarnych wybór nie będzie zbyt duży. Problem będzie jeśli model będzie mniej popularny. Wtedy to w ogóle będzie problem ze znalezieniem jakiegoś sensownego pokrowca ( może znajdziecie 1 albo 2 uniwersalne modele)

Proponowałabym zajrzeć sobie do tego sklepu; https://www.izigsm.pl/

Jest to sklep z akcesoriami do telefonów. Mają tam praktycznie pokrowce do wszystkich modeli telefonow jakie znajdziecie na rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Etui/pokrowce/case na smartfona, gdzie w Łomży?

Ja też wychodzę z założenia, że lepiej jest kupić w internecie. Możesz zajrzeć do sklepu smartfoneo.pl - mają tam dość duży wybór pokrowców i szyb do smartfonów. Możesz też poszukać na allegro, ale tam ceny są zazwyczaj wyższe, bo sprzedawca musi pokryć coraz większą marże z Alledrogo :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org