wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska pod Krzyżem

gdzie w Łomży zapisy na wyjazd 14.09.2019 ?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pod Krzyżem

Uważaj bo panbucek po Giewoncie, obrał teraz azymut na lotnisko Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie pod Włocławkiem. Tam trafił parę razy, może teraz będzie celniejszy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pod Krzyżem

I tu masz rację ten kraj i lud jest pod krzyżem a wręcz krzyżowany przez pewne lobby, i niedobrych kapłanów ,Franciszek jest O.K. ale co on sam może zrobić ,raczej więcej filmów jak kler ,czy nie mów nikomu może uświadomić edukować ten upadlany,upokażany lud w który wpajana jest wina (a oni wszyscy niewinni ,bezkarni?)...Po Watykanie krążyły od dawna informacje o księżach gejach, którzy mieli zabawiać się w specjalnych lokalach, dodawano, iż są bardzo wpływowi, silni, od nich zależy m.in. awans wielu duchownych. Teraz o tych praktykach mówi otwarcie sam Watykan i to ustami papieża Franciszka. Ale trzeba było sporo czasu, nim sprawa przebiła się wreszcie przez mur tajemnic, intryg i zakłamania – pisze „Polska The Times”.

Dziennikarz śledczy Carmelo Abbate wywołał sensację, kiedy dwa lata temu opisał imprezy gejowskie z udziałem księży z Watykanu. Duchowni mieli mieć przygodne kontakty seksualne w męskiej saunie, korzystać z „chłopców do wynajęcia” i stosować praktyki sadomasochistyczne.

Abbate przekonuje, że Benedykt XVI abdykował właśnie z powodu walki z siatką homoseksualną w Kurii Rzymskiej. Raport „Relatio” (w tłum. „Relacja”) miał wywrzeć wstrząsające wrażenie na papieżu, gdyż zawierał stwierdzenia o gejowskim lobby złożonym z wysokich dostojników kościelnych w Watykanie, którzy praktycznie poprzez szantaż załatwiają intratne posady i zlecenia swoim laickim przyjaciołom.

Istnienie „gejowskiego lobby” w Watykanie potwierdził niedawno sam papież Franciszek. – To trudna sprawa. W kurii są święci ludzie… Ale jest też zepsucie; to prawda, że jest. Mówi się o lobby gejowskim i to prawda. Też tam jest… Zobaczymy, co da się z tym zrobić – powiedział papież.

O tym, że walka z gejowskim lobby to nie przelewki powiedział ks. Paolo Farinella z Genui. Ocenił on, że papież Franciszek powinien być bardzo ostrożny, gdyż „oni (homoseksualne lobby – przyp. red.) mogą go otruć”. – On tam nie jest bezpieczny, już jest dosyć osamotniony. Ryzykuje życiem – dodał.

Organizacje gejowskie drwiły ze wzmianki papieża o lobby homoseksualnym. – To nie jest grupa, która działa w interesie społeczności gejów, tylko grupa, która jest częścią agresywnie homofobicznej struktury władzy Watykanu – powiedział Franco Grillini, prezes Gaynet.

[2013.06.21] WP.pl

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pod Krzyżem

A jaka jest alternatywa ? może Owsiak z jego imprezką ? , Może ci od lesbijek , gejów , biseksualistów i innych ? Może ci co piszą donosy na swój własny Kraj ? Może z muzułmanami albo z żydami ?Żadna wersja mnie nie kreci ani nie nęci po prostu Polak nie ma INNEGO wyjścia...
I takie hasło jak Bóg, Honor i Ojczyzna było jest i będzie dla Polaka bezcenne i ważne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pod Krzyżem

Parafia św. Brunona.
Warto zrobić coś naprawdę ważnego i dobrego dla Polski.

Andrzej 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pod Krzyżem

\"..A jaka jest alternatywa ?... Polak nie ma INNEGO wyjścia...\"
===

JEST alternatywa!!! by być normalnym człowiekiem wystarczy używać ... ludziom przyzwoitym wystarcza przede wszystkim - ROZUM.... i na tym można by zakończyć, ale można dodać: UCZCIWOŚĆ, GODNOŚĆ, SZACUNEK itp...

A tego w tym kółku wędkarskim wielebnych arcybiskupów w sutannach i parafian nie uświadczy. Pod przybitym kaznodzieją przyszywają i skupili się fundamentaliści mściciele i nienawistnicy wytykający Islamowi jego poczynania będąc identycznym tylko na większą skalę, pamiętajcie miernoty, że w historii dziejów ludobójstwo koscioła rzymskiego było na skalę dotąd niespotykaną i jak każde ludobójstwo się nie przedawnia (przynajmniej nie powinno) .

-

Dlaczego nie warto przekonywać wyborców PiS, tylko skupiać się na mobilizacji ludzi normalnych i myślących ponieważ tak jak …
Pszczoły nie tracą czasu na tłumaczenie muchom, ze miód jest lepszy od gó*wna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pod Krzyżem

Mam pytanie czy ktos slyszal o gejach w prawoslawiu? ja nie---wiec niech ksieza sie zenia tak jak to bylo, odrazu ze llba wywietrza sie im brewerie bo na utrzymaniu beda mieli rodzine.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pod Krzyżem

faktem jest że IV RP Parafialną rządzi Kler ręcami PISBolszewii.

ale czy Kościół jest od rządzenia ?

chcemy być drugim Iranem, Saudiarabią, czy Bandą Talibów …?

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pod Krzyżem

Jeśli ktoś chce się modlić, to szanuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org