sobota, 20 lipca 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie biurko na nowy rok szkolny?

Wakacje prawie na półmetku, w sklepach zaczynają się pojawiać akcesoria szkolne. Jednym z nieodzownych elementów każdego ucznia jest biurko. I tu moje pytanie: Jakie biurka mają Wasze pociechy albo jakie zamierzacie im kupić?
Duży wybór można znaleźć tutaj:http://www.forte.com.pl/meble/typy/biurko.html . Czy któryś model Wam się podoba?

"Sztuczna inteligencja jest niczym w porównaniu z prawdziwą głupotą"

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Jakie biurko na nowy rok szkolny?

Jak ślub brałaś to też zdjęcie swojego chłopa wrzuciłaś do neta i się pytałaś czy się nam podoba.Swego dziecka zapytaj które biurko by chciało skąd mamy wiedzieć co masz w pokoju.

cyt: \"Jednym z nieodzownych elementów każdego ucznia jest biurko\". Jakim trzeba być debilem, żeby postawić taką tezę? Każdy uczeń składa się z elementów ?!? Ale wpis pozycjonujący za 20 groszy, to i jego wartość merytoryczna taka sama :((

Pozdrowienia.

Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.
Facet jest jak niemowlę. Jak jest niezadowolony trzeba dać mu cycka lub butelkę.

Najlepsze z najlepszych.

Ciekawe, czy za takie imbecylne wpisy też im płacą.

peter czytajac twoja wypowiedz m wrazenie jakbym czytał swoje myśli :)

peter wymiata ;)

Bardzo ładne i funkcjonalne biurka można kupić tutaj: http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/biurka/ Są one wykonane z dobrej jakości drewna. Wybór jest bardzo duży, od tradycyjnych, do niestandardowych. Każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.

Weroniko nie kłam. Ceny za luksus a jakość towaru mierna.

A to stare biurko już się zużyło? Co roku trzeba kupować nowe? Ja mam jedne biurko od 15 lat, a dzieckiem już nie jestem :D

Być może biurko jest zbyt małe. Moja córka na początku miała biurko dziecięce, które było dopasowane do jej wzrostu. Jednak potem z czasem musieliśmy dla niej kupic juz normalne biurko dla osoby dorosłej.
Zdecydowaliśmy sie na to:
https://meblearkadius.pl/sklep/biurko-narozne-silvia-p/

Jest wygodne, ma szeroki blat
Posiada wiele półek, na których mozna trzymać ksiązki czy zeszyty szkolne
Jak również jest białe, a córka ma same białe meble i raczej nie wchodziło w grę kupienie biurka w ciemnym kolorze

Cenowo równiez ok.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0