czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

Ile kosztuje reklama na 4Łomża ,kto płaci za tych co chcą wygrać. Cala masa osób którzy sie reklamują,kto płaci za to???? Aby to koryta potem z górki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

spamerzy tutaj codziennie wklejaja linki z reklamami i nie placa za to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

F16 jest takie powiedzenie o zainteresowaniu i kociej mordzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

A to ciekawe pytanie. Wydaje mi się, że to z subwencji partyjnych ewentualnie ze składek ale mogę się mylić??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

Rikitiki a ja jestem ciekawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

f16 - nie interesuj się, bo KROWIEJ mordy dostaniesz ....


Jak to każdego bodzie cudza kasa ....


Trafnie powiedział Franciszek VI książę de la Rochefoucauld:
Każdy jest zadowolony ze swego rozumu, nikt nie jest zadowolony ze swego majątku.

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

W przypadku mojej strony internetowej zdecydowałem się skorzystać z oferty profesjonalnej agencji interaktywnej, a Wam polecam sprawdzić porady na stronie - https://haloursynow.pl/pl/11_wiadomosci/19948_warszawiaku-nie-daj-sie-przescignac-postaw-na-pozycjonowanie.html . Czy Wy również korzystacie z usług pozycjnowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

Może zobaczcie na stronę https://mki.rzeszow.pl/reklama-w-przestrzeni-publicznej-szansa-na-rozwoj/ tam znajdziecie informacje o reklamie zewnętrznej w przestrzeni publicznej. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych i nowych firm, które dopiero zaczynają rozwijać swoją działalność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kosztuje reklama np. Na 4lomza na głównej stronie

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://portbrd.pl/istotne-kwestie-w-projektowaniu-kampanii-reklamowej/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat projektowania kampanii reklamowej. Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org