czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koniec ogrzewania?

Czy to już zakończenie sezonu grzewczego, czy tylko awaria? U mnie na chacie zimno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Nie no powinni grzać , bo zdzicho marznie ,tragedia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

tylko PO-PSL dbało o ciepłe grzejniki i gorącą wodę w karach....takie są zarzuty obecnego nierzadu wobec poprzedników





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Włącz sobie piekarnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Jeszcze nie czas na klimatyzację....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

koniec grzania w koncu wiosna to i warto sie przewietrzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

nie ma to jak swoje CO na gaz ziemny , u mnie zawsze ciepło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

...tylko Putin na złość JarKaczowi przykręci kurek, przestaniesz się chwalić i pójdziesz do znajomych do bloków żeby się choć trochę ogrzać...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

papik,
a po co mam dodatkowo kominek z rozprowadzeniem ciepła ?

zawsze mogę też i w piwnicy zainstalować piec na węgiel, pelet ect. :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

haha
w razie czego, mogę też i \"kozę\" w salonie postawić, w bloku tego nie zrobisz :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Niestety nie wszystkim jest ciepło w domu. Wiadomo, że nowe bloki są ocieplone, a większość starszych bloków jeszcze nie jest ocieplonych. I może, mieszkańcom tych zasobów jest zimno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Trochę za wcześnie wyłączyli ogrzewanie. W SM Jedność jeszcze grzeją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Jakas parodia z tym wylaczeniem ogrzewania! Chyba musza byc spelnione jakies kryteria odnosnie minimalnych temperatur w nocy a nie taki ziab i grzanie wylaczaja! Dorosli sobie poradza, ale przy malutkich dzieciach to naprawde klopot! A jeszcze nie zapowiadaja poprawy pogody. Skad taka decyzja? Nie rozumiem... Trzeba chyba zadzwonic do SM i wyrazic swoje zdanie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

LiMonka... i o taki głos mi chodziło .... siostra ma małe dziecko, ciotka w wieku senioralnym też dziś zmarzła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Mi tez zimno... SM Perspektywa nie grzeje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

A dzis znow wlaczyli grzanie! Bogata spoldzielnia jak ma pieniadze na takie nieprzemyslane decyzje, wiadomo ze rozruch kosztuje. Wyglada na to ze ludzie interweniowali skoro wymusili na SM decyzje o ponownym wlaczeniu ciepla. Szkoda tylko ze ta pierwsza byla taka nieprzemyslana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Wezły cieplna zlokalizowane w kazdym bloku powinny same sie właczac przy spadku temp w dzien ponize 13 stopni !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

No ja kupiłem sobie żaluzje http://www.anigorolety.pl/zaluzje.php i przez brak ogrzewania muszę je mieć cały czas podniesione aby słońce docierało do pokoju inaczej jest zimni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

ja teraz robię nowa pompę ciepła, na starcie nie wiedziałam jaką , ale trochę się doinformowałam na https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ i zainwestowałam w konkretną i teraz jest ok. Ogrzewam tanim kosztem a cale mieszkanie jest nagrzane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

O ogrzewaniu i klimie można poczytać na tym bardzo dobrym portalu branżowym. Polecam, bo jest sporo informacji i poradników, a także wizytówek firm.

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

TaniaM napisał(a):

> O ogrzewaniu i klimie można poczytać na tym
> klimatyzacja.pl]bardzo dobrym portalu
> branżowym. Polecam, bo jest sporo informacji i
> poradników, a także wizytówek firm.
>


Ja skorzystałam z porady tej firmy i będę montować pompę ciepła http://rekuperacja.biz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec ogrzewania?

Uwielbiam takie ogrzewanie. To jest naprawdę świetna sprawa!!
__________________________
http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org