piątek, 22 listopada 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zniszczone włosy

Jakie kosmetyki możecie polecić do zniszczonych włosów? Moje są bardzo suche i okropnie mi wypadają, dosłownie garściami. Brałam już nawet witaminy, ale nie wiele pomogły.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: zniszczone włosy

seboradin ampułki + tabletki merz special

z czystym sumieniem mogę polecić na wypadanie włosów tabletki biotebal, nie są drogie ok 25zł, zależy od apteki, a także szampon z wichy dercos, tylko że on trochę kosztuje, ale myślę, że same tabletki Ci pomogą. A na suchość polecam odżywkę z firmy Hairkop - Obliphica fioletowa, dobrze nawilża włosy,możesz kupić w venedzie bądź na krótkiej . Możesz też spróbować szamponu z masłem shea i olejkiem arganowym też dobrze nawilża.

Hb Jeunesse, naturalny szampon, który poprawia objętość włosów, ale ma również istotny wpływ na ich stan. W moim przypadku kosmetyk przyniósł zdecydowanie zmiany i w zasadzie dzięki temu udało się osiągnąć zadowalające efekty. Ale to musi być systematyczne działanie.

ja polecam szampon i maskę z firmy TianDe.

z tej serii:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=686098

I mi przydałoby się nawilżenie włosów - bo mam wiecznie rozjaśniane, a od fryzjerki takiej wiedzy wydobyć raczej nie można- proponuje dużopłatne zabiegi na włosy.... :/

Ja od jakiegoś czasu kupuję w sklepie dla fryzjerów i salonów fryzjerskich. Tam dostaniesz dobre profesjonalne kosmetyki jakich używają w salonach. Kosmetyki w takich sklepach są droższe, ale naprawdę bardzo dobre i skuteczne. Mają fajne maski do nakładania na kilka minut, które bardzo szybko regenerują włosy. Te profesjonalne sklepy są w każdym większym mieście, a jak nie to przez neta można zamówić. Tak samo kupuję tam szampony do włosów i odżywki. Nie trzeba kupować większych ilości, można kupić pojedyncze sztuki.

mi na zniszczone i suche włosy pomaga zawsze wizyta w salonie fryzjerskim, tam fryzjerka wykonuje mi zabieg na włosy, nakłada różne kosmetyki z którymi trzeba poczekać i potem od razu mam ładniejsze włosy, oprócz tego mniej więcej co miesiąc przycinam końcówki 1- 2 centymetry, tak żeby włosy odżyły,a co do kosmetyków które używam w domu to szampon z odżywką, oprócz tego sama odżywka, zakupiona u kosmetyczki, do tego mam również olejki na włosy, bardzo fajne miękkie włosy po nim mam :) niestety po zniszczeniu włosów trzeba troszkę poczekać na ich regenerację :)

Już od bardzo dawna mam problem ze zniszczonymi włosami. Wiem, że nie da się ich odbudować w całości, chyba że zetnę i będę zapuszczała odnowa. Chcę po prostu żeby nie były tak strasznie połamane i suche. Chcę już pozostać przy blondzie, ponieważ lepiej się czuję w tym kolorze. Cóż dla piękna trzeba cierpieć ale ile też można ...
A nawilżała któraś z Was włosy oliwą? Nie tylko końcówki lecz całe? Już sama nie wiem czego mam się łapać i po co sięgać, żeby w miarę możliwości poprawić kondycję swoich włosów.

werka

Na suche i łamiące się włosy dobry jest olejek arganowy.

każdy włos jest inny i wymaga innej pielęgnacji ale mogę Ci polecić kosmetyki z firmy Kallos gdzie mają świetne maski do włosów zniszczonych i olejki odżywcze z Milo mnie bardzo pomogły.

To jedz dużo warzyw i owoców.

Witam serdecznie. Z czystym sumieniem mogłabym Ci polecić nasienie z kozieradka do wcierania w skórę głowy jak również nasienie ze skrzypu. Oba te produkty zakupisz w aptece za parę złotych:)łyżeczkę nasienia kozieradka zaparz pod przekryciem i po prostu wetrzyj ten płyn w skórę jak i we włosy. Ze skrzypem postępuj podobne tyle że zaparz większą dawkę:) kozieradka ma nieprzyjemny zapach ale da się wytrzymać. Ja stosuję te produkty na przemian tydzień jeden tydzień drugi po miesiącu włosy przestały wypadać i są w lepszej kondycji.

Na suche i zniszczone włosy polecam oleje zwłaszcza arganowy i kokosowy. Stosuję je już od jakieś czasu i zauważyłam, że włosy stały się miękkie i błyszczące. Dawniej używałam wielu odżywek, ale nie dawały takiego efektu. Dla mnie olejowanie włosów to najlepsza metoda aby mieć piękne włosy.

Podpinam się pod SylwiaSZ - olejowanie jest naprawdę bardzo pomocne. Ja dodatkowo pomagam swoim włosom poprzez stosowanie naturalnych odżywek - np. z żółtek jaj i miodu.

Ja też zmagałam się z takim problemem ale odkąd jem więcej warzyw i owoców, stosuję naturalne maski odżywcze i olejki to moje włosy są w dużo lepszej kondycji.

Polecam RIGENOL odzywka do wlosow zniszczonych zabiegami rozjaśniania ok 45 zl ale wydajna + olej kokosowy koszt ok. 18 zl i zbadanie chociaz podstawowych hormonow tarczycy ok. 100 zl

??!!

a ja ci polecam naturalne metody np olejowanie włosów poczytaj o olejkach np.kokosowym , araganowym makadamia itp. świetnie nawilżają musisz dopasować olejek do włosów , kup naturalne nie te drogeryjne najlepiej na allegro są oleje fajne naprawdę polecam włosy zregenerują się , oczywiści musisz poczekać jakiś czas ale zobaczysz warto

Polecam jedwab do włosów po nim bardzo szybko poprawi się struktura włosa a jednocześnie nawilży przesuszone włosy, mi pomogło.

Zgadzam się z tym, że takie włosy trzeba koniecznie zadbać poleca genialne kosmetyki ze sklepu organicznewlosy.pl. Sprawdziłyśmy z siostrą na sobie są fenomenalne, naprawdę działają, nareszcie nasze włosy przestały przypominać siano, są jedwabiste i dobrze nawilżone i to już po kilku dniach widać poprawę. Polecam wszystkim, które chcą znów mieć normalnie wyglądające i zdrowe włosy.

Beja

Lepiej mieć zniszczone niż wypadające masowo. To tak na pociechę ;/

Efekt natychmiastowy daje keratynowe prostowanie włosów, a stopniowo po każdym myciu warto używac olejku do włosów. Ja mam firmy Dove i bardzo sobie go chwalę :) Co do wypadania włosów to winna jest prawdopodobnie uboga dieta. Suplementacja lub zmiana nawyków żywieniowych po pewnym czasie powinna przynieść efekty.

Takich kosmetyków jest sporo, wystarczy zajrzeć do drogerii

ja polecam olejowanie włosów, poprawiło kondycję moich włosów

obcięcie i pielęgnacja, eliminacja ciepła, farby, wszystkiego co niszczy

mnie w poprawieniu kondycji włosów pomogły olejki arganowe i naturalne kosmetyki do włosów.

mnie na zniszczone włosy pomogło działanie naturalnych kosmetyków i olejek arganowy.

Ja właśnie kupiłam naturalny, nierafinowany olej kokosowy, mam nadzieję, że uda mi się w końcu nawilżyć włosy.

U mnie się nie sprawdził. Polecam olej z pestek winogron.

Jeżeli włosy wypadają garściami, to może lepiej udać się do lekarza. Może powinnaś zmienić dietę bądź tryb życia. A jeśli chodzi o suche pasma, to najlepsze będzie stosowanie różnego rodzaju olejków. Znajdziesz je w drogeriach i aptekach. Każde włosy wymagają innej pielęgnacji, więc najlepiej dobrze zapoznać się z etykietami na buteleczkach.

przede wszystkim odstaw albo ogranicz wszystkie szkodliwe zabiegi fryzjerskie jak farbowanie czy prostowanie i zaopatrz się w dobre olejki i odżywki nawilżające.

Jeżeli nie wiesz, od czego masz zniszczone włosy i jak je odbudować, to idź do fryzjera i pozwól, żeby to ocenił oraz żeby zaproponował stosowne zabiegi.

Czemu te włosy tak wam się niszczą? Farbujecie?

Ja farbuję, ale stosuję też odpowiednie kosmetyki odbudowujące i regenerujące. Poza tym często je podcinam, żeby końcówki były zdrowe.

Polecam robienie masek z Callos color zmieszaną z olejem orzechowym (ok.30min), bądź innym wybranym pod Twoją strukturę włosa.

Zgadzam się, kosmetyki z Callos są super. Sama też ich używam.

Najlepiej intensywna pielęgnacja u fryzjera.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0