piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

W dniu dzisiejszym miałam okazję oglądać na żywo mecz II ligii siatkówki dziewczyn UKS Jedynka.Ogólnie dziewczyny grają dobrze,tzn.jest momentami blok,super zagrywka...ale ja mam wrażenie,że po tym boisku to chodzą nafąchane księżniczki!!! Ten mecz można było wygrać,ale jak tego dokonać jak w tym zespole nie ma zgrania-siatkówka na boisku ma wyglądać i działać jak jedna ,wielka zgrana paczka przyjaciół...a nie-jedna na drugą krzywo patrzy...momentami tak wyglądało,jakby siatkarki zrobiły dziś łaskę,że w ogóle wyszły...I DZIEWCZYNY OBUDDZCIE SIĘ!!! o każdą piłkę trzeba walczyć!!! przykład -UKS Jedynka ma wystawkę i przebija piłkę na boisko przeciwnika z zakodowaną pewnością,że przeciwnik tego nie odbierze i odwraca się dupą do siatki i się spaceruję,a tu nie" wiadomo skąd" piłka spada za jej plecami i tracimy punkt...PILNUJCIE PIŁKI DO KOŃCA I JA JESZCZE W WAS WIERZĘ,ale wygracie wtedy jeżeli zaczniecie siebie nawzajem szanować i tolerować...a księżniczki lepiej niech zejdą z boiska przed meczem...
Aha...P.Trenerze nie ma ludzi NIEZASTĄPIONYCH!!!Przeprasza Pan kibiców za przegrany mecz,bo...NIE BYŁO LIBERO...a co to znaczy do jasnej cholery!!!że bez libero to nie ma drużyny...to nie Bóg Wszechmogący,że bez niego nie jesteście w stanie wygrać meczu...Pan trenuje te dziewczyny,które są obecne ,a nie czeka na libero...
A WY DZIEWCZYNY WIĘCEJ WIARY W SIEBIE,SZANUJCIE SIĘ NA BOISKU,A KTÓRA SIĘ FĄCHA TO NIECH SOBIE IDZIE DO DOMU...
DZIŚ EWIDENTNIE TEN MECZ OLAŁYŚCIE...A Z BOKU WYGLĄDAŁO TO TAK JAK BYŚCIE MIAŁY TRENERA GDZIEŚ...JAKBYŚCIE NA ZŁOŚC TO JEMU ZROBIŁY,A JAKBY NIE BYŁO TO DZIĘKI NIEMU TU JESTEŚCIE...I BRAWO DLA NIEGO...
ALE JA W WAS WIERZĘ I SZANUJCIE TO CO MACIE ,BO JUŻ CZAS SZYBKO LECI I ZARAZ WSKOCZYCIE W DOROSŁE ŻYCIE I TE MŁODE ,PIĘKNE CHWILE JUŻ NIGDY DO WAS NIE WRÓCĄ...

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Po pierwsze to pan Trener powinien być dawno na emeryturze... Bo już się do tego nie nadaje- i przez to leży siatkówka dziewczyn... a po drugie dziewczyny za mało trenują...
I taka jest niestety smutna prawda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

dobra dobra, nie czytalem wszystkiego tylko pierwsze zdanie, taka oto mysl mi przyszla: A moze bys z druzyną osobiscie porozmawiala( wcale sie nie zdziwie jak jestes zazdrosna dziewczynką ktorej nie przyjeli do druzyny). nie ważne... lepiej jest anonimowo wylewac swoje zale, niz osobiscie powiedziec tym dziewczynom ze są "nafąchane księżniczki!!!" Nie znam żadnej z tych dziewczyn,nie ogladam meczow i nie chodze na nie, jednak- golym okiem widze ze jednak ktos albo boi sie stanac twarza w twarz z obiektem, albo jak wspomnialem wyzej jest tak zazdrosny ze mu juz mocz po nogach cieknie.

No ale nic, tak podsumowywując- chyba jednak ktos inny jest tą "nafachaną księżniczką" ;] siema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Na wstępie napiszę tak: nie znam ani trenera, ani dziewczyn grających w tej drużynie, ale...

Yanek - z tego, co mi wiadomo, to trener trenuje te dziewczyny ZA DARMO! Mówisz, że powinien być na emeryturze - ok, tylko znajdź następnego, który będzie poświęcał swój czas, niemało czasu, NIE DOSTAJĄC ZA TO ANI GROSZA? A może Ty się zgłosisz na to stanowisko? Nie chcesz? To może lepiej nie komentuj innych, którym jednak się chce...

Kolejna sprawa
Megii - mówisz, że bez libero można grać. No pewnie można, tylko jeśli się cały czas trenuje z libero, a w meczu z jakiś przyczyn nie może ona zagrać to nie sądzisz, że trudno jest grać to, co jest na treningach wyćwiczone, kiedy brakuje istotnego elementu całej układanki?

Brakuje dziewczyn chętnych do gry. Sprawa rozbija się oczywiście o kasę, miasto pieniędzy nie daje, trener sam walczy o pieniądze na każdy wyjazd. Nie ma za bardzo kasy na płacenie dziewczynom za grę, więc też nie ma chętnych do grania. De facto jest tylko sześć dziewczyn do grania (w tym grająca z kontuzją rozgrywająca) - pozostałe to juniorki, które na razie są tak stremowane, że nie potrafią wykonać poprawnie podstawowych elementów.

Także - komentować łatwo siedząc tyłkiem na kanapie i gadając o wynikach, a nie wiedząc nic, o tym, co się dzieje wewnątrz drużyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

poczekaj, poczekaj zadajesz mi pytanie, a potem sama na nie odpowiadasz? Ja bardzo chętnie :) Tak się składa, że "akurat" jestem trenerem siatkówki :D i dlatego pozwoliłem sobie zabrać głos- bo widzę całą tą sytuację przynajmniej od 15 lat. W Łomży jest co najmniej 3 ludzi z konkretnymi kwalifikacjami i dorobkiem oraz nowoczesnym podejściem do kwestii treningów jeśli chodzi o siatkówkę. A Pan M.S niestety już się nie zalicza do tej trójki.

Kwestie pieniędzy przemilczmy- bo jak jest naprawdę- to nikt nie wie.

Dziewczyny chyba tylko raz były przygotowane do sezonu i to też bez żadnych rewelacji i było to już dawno...

Swoją drogą, ktoś kto pisał o księżniczkach na boisku ma trochę racji :)

Możecie się na mnie krzywić i wymyślać mi od nie wiem kogo, ale ja tylko mówię prawdę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
siatkowka

Zgadzam sie z Yankiem.Obecny trener nadaje się na szkolenie podstawowki no.. max gimnazjum.Nie ma pojecia o prowadzeniu zespolu ligowego.Powinien juz zejsc ze sceny i oddac zespol w jakas"mloda krew". To jak sie dzieje w druzynie to jest niestety wina Trenera - kto startuje do rozgrywek z 8 zawodniczkami?nie majac zmienniczki na kazda pozycje..daleko nie trzeba szukac.. pierwszy mecz , kontuzja rozgrywajacej i pizdziach.. po grze i zespole.Wchodzaca zmienniczka (widac bylo po oczach) modlila sie by juz ten mecz sie skonczyl.. oczywiscie to nie jej wina bo dziewczynka zostala rzucona na gleboka wode.A zreszta w ktorym klubie siatkarskim zarzad składa sie z 2ch osob? a jednym z nich to TRENER..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Imię (nazwa) użytkownika: WsciekleSzybki (---.elomza.pl)
Posty: 1
.........................

a
Autor: Yanek (---.elomza.pl)


___________________________

Tak się składa, że "akurat" jestem trenerem siatkówki

i co niespełnione marzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:


Autor: zielona_biedronka (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 19-10-13 23:51
" Yanek - z tego, co mi wiadomo, to trener trenuje te dziewczyny ZA DARMO! Mówisz, że powinien być na emeryturze - ok, tylko znajdź następnego, który będzie poświęcał swój czas, niemało czasu, NIE DOSTAJĄC ZA TO ANI GROSZA? A może Ty się zgłosisz na to stanowisko? Nie chcesz? To może lepiej nie komentuj innych, którym jednak się chce..."

.........................

popatrzcie na rozdział środków z kasy miejskiej na działalność klubów sportowych/ dofinansowanie miasta do tego klubu, na przestrzeni ostatniej dekady - ROCZNIE to rząd wielkości ok 30-50 tysi NA WSZYSTKO!

... sprzęt, stroje, wyjazdy(transport) itp itd...

A GDZIE TU PENSJA DLA TRENERA?

ON AKURAT JEST PASJONATEM I PRACOWAŁ ZA DARMO
SZACUN , bo Łomża UKS I , kiedyś pod jego patronatem mogła grać i w I lidze,
zabrakło kasy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Yanek... nie ma to jak negatywny PR i autoreklama : chciałbym, ale nie podołam i NIE ZA DARMO!

... wg zasady TKM - teraz może ja?
... splendor i doświadczenie byłych , a może i mi coś skapnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Mirosław Sk..... nic się nie zmienił przez 15 lat , nie wygląda na emeryta :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To i sie zgadza ze nic sie nie zmienił ... warsztat szkoleniowca taki sam jak z przed 15 lat! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

... i też może ...

a nawiązując do tematu to:
problem siatkówki kobiet w Łomży to temat rzeka:

może i Mirek jest już zmęczony , ciągłymi rzuceniem mu kłód pod nogi przez " młode wilki" rządne krwi" ,

toć to każdy kto zna temat wie, że siatkówka kobiet w Łomży , to JEGO DZIECKO i ZASŁUGA i dalej...

... PASJONAT i SPOŁECZNIK w dobrym tego słowa znaczeniu,
może tak : cześć i chwała za życia, oby miał satysfakcję ze swego działania , nauczyciel wielu pokoleń łomżyńskich dzieci

PS:

niedoceniona tu zostaje skromna postawa p .prezesa Czesława Filipkowskiego, który z Jedynką związany był od 2003 roku jako prezes UKS I Łomża , a dzięki niemu, osobistym kontaktom i sponsoringu , UKS I miał jakieś " drobne dobrodziejstwa gratisy "dla zawodniczek, które były związane z klubem . - zainteresowani wiedzą CO? zawodniczki, mu i innym działaczom klubu zawdzięczają .

p.Czesław Filipkowski będąc prezesem tego klubu - NIE POBIERAŁ PROFITÓW I WYNAGRODZEŃ - wręcz przeciwnie, dokładał do interesu, jako sponsor oficjalny i prywatny ( o czym nie wszyscy dupcy i nie muszą wiedzieć ) zainteresowani tematem wiedzą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Jak łatwo Wam jest opluwać wszystkich i wszystko. Żenada ... ci co tak krytykują coś robią? Wątpię............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Nikt nikogo nie opluwa- ale łomżyńscy trenerzy o instruktorzy- ludzie związani z kultura fizyczna i przede wszystkim siatkówką podzielają moje zdanie nie od dzis....
Zabrałem głos w sprawie tylko i wyłącznie dlatego, że znam się na tym rzeczowo- bez żadnych podtekstów ani chęci reklamy...

Oj ludzie, ludzie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

gratuluję

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org