wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

podobny temat juz był ale teraz dajmy wypowiedzieć się panom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

W Łomży już nie ma takich :) Zwłaszcza że młodsza generacja zachowuje się jak dziewczynki z filmu "galerianki"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Są są. Faktem jest, że coraz mniej jednak zawsze gdzieś się uchowają. Kobieta? hmm powinna (nie wkraczając w kwestie urody bo kazda ma inna specyficzna) dbac o siebie tyle ile jest w stanie wiadomo czym korzystniej wygląda tym lepiej. Co do charakteru to moim zdaniem zwykle, proste standardy: otwarta, mila, zdecydowana, zachowujaca sie adekwatnie do wieku ( nie nawidze zdziecinnialych kobiet ). Poczucie humoru itp. Generalnie to ciągle pasuje stare powiedzenie: "Matka, żona i kochanka" ale tez i kolezanka i przyjaciółka :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Takie z którymi można porozmawiać o czymś innym niż hitach na VIVIe, takich, które mają pasje, zainteresowania, ambicje, ciekawe marzenia, które stawiają sobie i partnerowi co raz nowe wyzwania. Które coś w życiu robią, a nie myślą jedynie o wyjściu za mąż, posiadaniu dwójki dzieci i domu z ogródkiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

To zależy... w pierwszej fazie te ..chętne :) Takie co najważniejsze jest dla nich .. jak wygladam:), czyli ciuchy, fryzura, lakier do paznokci i buty :) O zainteresowanich kota - oby mnie pogłaskał. A jeśli chcę na dłużej - to taką - co ma coś do powidzenia - ale nie przez godzinę non stop!!! Która ma własne zdanie!!! Ma w sobie to cos!!!! No!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Stokrotko22...teraz zdaje się powinien być temat "jakie typy mężczyzn preferują kobiety" bo ten już był :) Może teraz niech się Panie wypowiedzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Już wypowiadałem się w poprzednim temacie, ale powtórzę: Kobieta powinna się przede wszystkim szanować, być zadbana (każda kobieta jest na swój sposób piękna, ale niestety nie każda potrafi to piękno z siebie wydobyć). Poza tym jak wspominali przedmówcy kobieta powinna być miła (nie zachowywać się jak paniusia, która ma wszystko i wszystkich w d...), powinna mieć jakąś pasję, zainteresowania, ambicje i kochać dzieci. Oczywiście kobieta powinna mieć swoje poglądy na świat, i według mnie ważniejsza jest inteligencja i mądrość życiowa niż ta wyniesiona ze studiów. Szczerze mówiąc wolał bym mieć normalną kobietę która poważnie myśli o życiu a jest bez studiów, niż taką która ma studia, ale uważa siebie za wielką panią bo ma mgr przed nazwiskiem.
W sumie jest jeszcze wiele innych czynników które wpływają na atrakcyjność kobiet, tutaj napisałem jedynie te które przyszły mi na myśl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Inteligentne! Przede wszystkim inteligentne, żeby rozpiętość tematów do rozmowy była bardzo szeroka ;) Poczucie humoru-dla mnie niesamowicie ważna cecha. Pasja-uwielbiam dziewczyny z pasją, cokolwiek by to było, taniec, muzyka, książki czy chodź by zbieranie głupich znaczków ;) A jeżeli chcesz bardziej szczegółowych informacji to dodam, że moją uwagę przyciągają dziewczyny, które mają własny styl ubierania, najbardziej podoba mi się tzw. "luźny" styl ;) Naprawdę działa to na moje poczucie piękna :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Panowie:)Jak to pięknie wszystko brzmi:) ale rzeczywistość jest inna,są takie kobiety jak tu piszecie ale wielu panów nie spogląda na nie tylko szuka czegoś lepszego...Najpiękniejszej itd...A gdzie się podziali Ci normalni mężczyzni?:):):)Jak to mówią...Tego kwiatu to pół światu,ale chyba tylko garstka jest... Ps...Sorry,że się wtrąciłam:)Pozdrawiam.

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Oj Ania ;) Są i normalni faceci :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Owszem są,ale większość zajęci:)A reszta??hmmm...:):)

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

bo Wy Kobiety źle szukacie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Ja jestem singlem a na brak powodzenia nigdy nie narzekałem, dlaczego więc jestem sam? Bo ciągle zdarza mi się trafiać na te nie "normalne" ;) Na te, które mi nie odpowiadają, a krótkie "przygody" nie zbyt mnie interesują ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Jakie typy kobiet preferują mężczyźni?Odpowiedź jest banalnie prosta:ładne,zadbane,z warunkami do rodzenia potomstwa.
A jakich mężczyzn wolą kobiety?Odpowiedź:silnych,ciepłych,czułych,przy których mogłyby czuć się bezpiecznie.
Dlaczego tak jest?
Samiec szuka jak najdorodniejszej "sztuki" która urodzi mu zdrowe potomstwo.
Samica zaś poszukuje samca które jej potomstwu przekaże jak najlepsze geny.
WYRACHOWANIE!!!
Ludzie,natury nie da rady się oszukać.Taka jest prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Natura niestety jest wyrachowana ale na tym polega jej niewątpliwy urok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Coś w tym jest na pewno ale to cechuje raczej zwierzęta, człowiek posiada też trochę inteligencji i zwraca uwagę na inne aspekty poza wydawaniem potomstwa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Ja mam nature wzrokowca. Podobaja mi sie kobiety, ktore dbaja o siebie i maja cos do powiedzenia. Lubie kobiety z poczuciem humoru i takie, ktore z gory sa optymistycznie nastawione do zycia. Ogólnie rzecz biorac takie, ktore maja jakies zainteresowania i pasje procz stania caly dzien przed lustrem ;) Nie lubie pseudo feministek i odlamow tej formacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Pytanko do Ciebie Zenit:Wolałbyś kobietę inteligentną a brzydką(nie pisz tylko,że nie ma brzydkich kobiet) czy kobietę o IQ np:90 ale za to nieziemsko-piękną?





Jak dla mnie odpowiedź jest oczywista.Jak odpowiedziałeś inaczej tzn,że tak naprawdę oszukujesz sam siebie.



Do kobiet:Tak naprawdę inteligentni faceci nie lubią bardzo inteligentnych kobiet.Dlaczego?Jak myślicie?

Odp:Bo to samiec jest zawsze przywódcą stada a nie odwrotnie.



Aha do Zenit:Czy my aż tak naprawdę różnimy się w tej kwestii od innych zwierząt?Jesteśmy elementem przyrody czy tego chcesz czy nie i zawsze te pierwotne instynkty będą górować.
Pytanko do Ciebie Zenit z innej beczki:Jesteś w stanie zapanować nad złością?Na pewno nie.Agresja,ziemskim stworzeniom jest potrzebna do obrony,do zdobywania pożywienia itd.To jest pierwotny instynkt który w nas ludziach budzi się dosyć często.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Najlepsze są zimne suki :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

marudo
wspaniala puenta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

siemaszko cichy :)
Kawał czasu , gdzie bywałeś ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

strzalka :)

chwilowo odpoczywam i dogladam swoich wlosci :)
co u Ciebie? z czego co dalo sie zauwazyc pilnujesz troche tu porzadku ;)
tak trzymaj koleszko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

ŻYWE



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

takie kobiety jeśli widzę ją z dzieckiem idącą ulicą z wielkim dekoldem prawie
całe cyce na wierzchu i ubrana jak małolata chociaż miała z trzydziechę
to mnie mdli jeszcze wymalowana jak prostytutka

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Kobietki a może teraz my się o Panach wypowiemy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Agatka ooo.. i pewnie posypią się gromy:)))))

misia3082 jak Ci zajęci są tacy kool to dlaczego ich partnerki tak na nich narzekają


Czasy, gdy kobiety marzyły o swojej wersji Davida Beckhama - ślicznego, wypielęgnowanego i uczuciowego, minęły. Teraz damską wyobraźnię i ciało podnieca samiec: nieogolony, mięsożerny i niezbyt wierny. Sprawdź, czy ty też potrafisz taki być.

http://www.polskatimes.pl/artykul/62369,czy-jestes-retroseksualny,id,t.html

:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

CXRSa1 no już nie przesadzaj, że kobiety szukają typowych samców alfa :P chociaż z drugiej strony ile kobiet tyle gustów :P
Osobiście uważam, że facet powinien szanować partnerkę i jakby nie było umieć pokazywać swoje uczucia, ale w gruncie rzeczy facet to facet musi mieć swoje zdanie, wiedzieć czego w życiu chce... w dzisiejszych czasach niektórzy faceci są całkowicie bez wyrazu. Oooo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

żeby ogarniała podstawowe funkcje niezbędne do podtrzymania w sobie życia

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Jak dla mnie to mężczyzna powinien być: szczery (!!!) mimo wszystko- nawet jeśli ma coś na sumieniu, bo wtedy zaufanie nie stoi pod żadnym znakiem zapytania, powinien mieć oczywiście poczucie humoru, bo lubię spędzać czas "na wesoło" :), oprócz tego uczciwy- nie tylko wobec mnie ale i innych w miarę możliwości, bo nienawidzę chamstwa, cwaniactwa i "żerowania" na ludziach. Po za tym fajnie byłoby gdyby miał choć trochę spontaniczności w swoim zachowaniu- uwielbiam jak mężczyzna mnie zaskakuje :) No i chyba jedna z najważniejszych rzeczy w udanym związku to wspólne zainteresowania...Jakiekolwiek.....Choćby umiłowanie do niedzielnych podróży po okolicy :) Na razie nic ważniejszego nie przychodzi mi do głowy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Moim zdaniem kobiety jak i mezczyzni sami nie wiedza czego chca... wybieraja zazwyczaj tego zlego chlopaka, ktory wiadomo z gory ze ja skrzywdzi ale i tak go wybiera mimo tego ze pozniej cierpi... tak samo z mezczyznami wola te laski wyzywajace, sztuczne lalki choc wiadomo ze za moment pusci go bokiem i tego wlasnie nie rozumiem... Cięzko jest znalezc naprawde kogos takiego normlanego, odpowiedzialnego, szczerego, a co najwazniejsze umiejacego kochac prawdziwie a nie tylko mowiac te dwa slowa bez jakiegokolwiek pokrycia w uczuciach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Bunio co do twoich wypowiedzi to sie mylisz... co mi z jej urody jak ona nie kuma co ja do niej mowie, jesli potrzebna Ci laska do pochwalenia sie przed kolegami to ok moze i tak jest...ale jesli chcesz z nia spedzac czas to ja np chcialbym madra dziewczyne inteligetna ktora mnie zrozumie prawie bez slow, rozmawiam czasami z dziewczynami ladnymi ale wlasnie mniej iteligetnymi to sie mecze wszystko trzeba tlumaczyc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Autor: zauroczony (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 20-09-12 23:41

Bunio co do twoich wypowiedzi to sie mylisz... co mi z jej urody jak ona nie kuma co ja do niej mowie, jesli potrzebna Ci laska do pochwalenia sie przed kolegami to ok moze i tak jest...ale jesli chcesz z nia spedzac czas to ja np chcialbym madra dziewczyne inteligetna ktora mnie zrozumie prawie bez slow, rozmawiam czasami z dziewczynami ladnymi ale wlasnie mniej iteligetnymi to sie mecze wszystko trzeba tlumaczyc...



Hmn...uważasz,że się mylę.
Załóżmy,że masz superinteligentną partnerkę ale niezbyt urodziwą.Fajnie Ci się z nią rozmawia,spędza czas ale jak przychodzi wieczór i robi się miło patrzysz na nią i sobie myślisz:Kurcze fajnie by było jakby na jedną chwilkę zamieniła się np:w Penelope Cruz.
Czy jak idzie superlaska to nie zwrócisz na nią uwagę?
A jak zwracasz na nią uwagę to o czym to świadczy?
Dlaczego dziewczyny o przeciętnej urodzie nie przyciągają wzrok facetów tak jak te ładniejsze?

????????????????????????????????????

Wiem,uroda przemija ale ja piszę tylko o tym jak jesteśmy "zaprogramowani" przez naturę.
Pisząc,że wolicie dziewczyny inteligentne chcecie podbudować swoje ego ale prawda niestety jest inna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Po za tym dziewczyny o inteligencji grubo powyżej od przeciętnej odstraszają facetów nawet wtedy jak są bardzo ładne.Dlaczego?
Bo to facet chcę być tym "samcem alfa" w związku.
Z prawami przyrody się nie dyskutuje,je trzeba przyjąć do swojej świadomości i już.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

kobiety,...hmmm... jak kobietyhttp://youtu.be/rYutlx6FNeo



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Ja nadal uwazam sie sie mylisz:) Owszem obejrze sie jak kazdy facet ale jesli chodzi o staly zwiazek jest zupelnie inaczel:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

prawda, te młodsze pokolenie jest coraz gorsze i strasznie materialne

Je­den po­całunek mężczyz­ny może złamać całe życie kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Klara25 hmmm..... oj tam oj tam może troszkę przesadziłem:))
Ps. Jeśli facet nie szanuje kobiet to i nie będzie szanował swej partnerki. Dla czego sądzisz że "są całkowicie bez wyrazu"?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

CXRSa1 panowie bez wyrazu hmmm.. dość długi temat :P nie mają swojego zdania, brak im jakichkolwiek cech mężczyzny to znaczy zdecydowania, pewności siebie i planów życiowych, coś by chcieli ale nie wiedzą co dokładnie. Niby szukają partnerki ale może by coś lepszego się trafiło a już nie wspomnę że boją się zagadać i nie wyjdą z własną inicjatywą :P sorki ale takie zjawisko jest coraz częstsze albo mam pecha ;) i niestety to trochę wina współczesnych kobiet :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Klara25 hmmm... a może tym Panom jest trudno jest oderwać się od matczynej sukienki( boją się odpowiedzialności)?:)))) i raczej trzeba kierować pretensje do ich Mam że zostali tak wychowani:)))))

ps. nie każdy facet szuka miłości czy "przygody"....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Niestety zgodzę się z tym,że Panowie nam troszkę "odbiegają" od ról które mają spełniać w związku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Mamy 21 wiek i może nie którzy Panowie uważają tradycyjny model rodziny powinien już odejść do lamusa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

No cóż raczej od mamusiek nie są uzależnieni, po prostu łatwiej im udać ciapę niż skomfrontowac się z rzeczywistością i być po prostu facetem, no sorki takie są moje spostrzeżenia :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

A co do poszukiwać miłości czy przygody wiadomo jedni szukają jednego inni drugiego, tylko po co później płacz i lament że są sami i nikt ich nie chce? ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Klara25 oj chyba ci panowie się Ciebie boją?;-) Twej pewności Siebie ,własnej wartości... może to ich onieśmiela:)))) i zapominają języka w gębie:)))

Ps. można zaobserwować pewnych osobników którzy przesiadają w knajpach i liczą na łud szczęścia że będzie tłok i przysiądzie się choć na chwile jakaś dziewczyna i może cóś zagada zwróci uwagę na podstarzałych panów:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

ehhhh.........fajnie to wszystko poczytać.... A mi się marzy..... Cholera MIŁOŚĆ mi się marzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

stokrotka22 rozejrzyj się w prawo w lewo do tyłu do przodu może gdzieś się czai za rogiem twa upragniona Miłość;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

CXRSa1 hehehe rozbawiles mnie :)) nie jestem taka straszna żeby mnie się bać hehehe

PS. Tych osobników jest bardzo dużo ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Sa wyjatki. trzeba miec jedynie oczy szeroko otwarte :)

pozdrawiam mile panie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Klara25 to ja już nic nie rozumiem:)))) Wychodzisz sama z inicjatywo i nic . Na prawdę na ośle łąki trafiasz:(((

Ps. ale dziśiaj miałem kiepściutki humorek ale dzięki Tobie mi się poprawił. DZIĘKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

CXRSa1 no właśnie ja sama z inicjatywą nie wychodzę, jakby nie było mam staroświeckie poglądy i to właśnie facet powinien zrobić pierwszy krok :P kilka razy zrobiłam sama pierwszy krok i niestety trafiałam na samych gamoni :D co na dobre mi wyszło :D każdy znajdzie swoją połówkę wcześniej czy później, ale znajdzie i tego nam wszystkim życzę ;)

Ps. miło, że humorek Ci się poprawił :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Klara25 sympatyczna z Ciebie dziewczyna :))) MIłej nocki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

... a najlepiej jest gdy facet znajdzie swoje 0,7 :-))))))))))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

... bo połówka to jednak czasem za mało :-))))))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie typy kobiet preferuja mężczyźni? :)

Pierre_Dolain
to fakt,czasem ta połówka nie wystarcza :-)))))



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org