sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SGGW w Warszawie

Kto studiuje na tej uczelni zaocznie lub robi studia podyplomowe i jeździ autem ewentualnie chciał by się zabierać ze mną? Kolejny zjazd 10-11 grudnia.

turysta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Chyba nikt nie studiuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Skoro nikt nie studiuje na SGGW to może na innej uczelni w Warszawie i jest chętny do wspólnej podróży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Za drogo sobie liczysz:):)

Bilet kosztuje 23 zł. a ty od osoby chcesz 20 zl. żaden to dla mnie interes :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

podbijam, szukam osob najlepiej z Politechniki Warszawskiej, ktorzy byli by chetni dojezdzac, co dwa tygodnie na weekend, 510277625

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Ty też sobie liczysz 20 zl. w jedna stronę od osoby??

Ja tam wolę luzik w podróży niż siedzieć utkany w aucie jak śledź w beczce i to jeszcze za 20 dyszki :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

nie masz nic madrego do powiedzenia to sie nie odzywaj, to jest tylko twoje zdanie, a wedlug mnie wiecej osob woli jechac samochodem niz autobusem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Może i tak :)
Ale nie za podwójną cene:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

hahahaha

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

jaka podwojna? najtanszy ulgowy do wawy kosztuje 17,50. Ja osobiscie tez wole dolozyc 2,5 i jechac samochodem niz banem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Maruda teraz jazda PKS do Warszawy kosztuje 25zł i wysadzają Cię na dworcu wschodnim, bo nie wiem czy wiesz ale dworzec stadion jest zamknięty, więc dojazd do np. uczelni SGGW kosztuje mnie dodatkowo 2x3,60zł z przesiadka w centrum, nie liczę już ile czasu mi to schodzi!!! więc ja jestem skłonny dać i 30zł oby nie jechać PKS i tramwajem + metrem co zajmuje mi to +/- 5godz!!! więc dlatego założyłem ten temat na forum... Więc jak kolejny raz odpiszesz to się zastanów czy to interes dla Ciebie czy nie... I nic nie mam przeciwko żebyś jeździł do stolicy PKS zwiedzając po drodze miasta Ostrów Maz. i Wyszków. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Maruda przeczytałeś i zrozumiałeś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Prawda jest taka ze osoba jadaca dodatkowo powinna placic polowe biletu autobusowego. Zawsze tak bylo i bedzie

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

po prostu niektorzy zamiast zabrac kogos, kto dorzuci sie do paliwa, chca dojechac za darmo i jeszcze zarobic. No coz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Witam, jestem chętny dokładać się do paliwa. Muszę jeździć co dwa tygodnie, interesuje mnie podróż na ulicę Żelazną.

Live for nothing or die for something...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Do "wzgorzamajaoczy" kiedy teraz masz zajęcia na uczelni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

ja studiuje na politechnice, kiedy masz najbliższy zjazd i o której zazwyczaj wyjeżdżasz z Łomży w piątek/sobotę? i o której wracasz w niedzielę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

a wiec tak: 3 i 10 grudnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

V 02-03-04 grudzień
VI 09-10-11 grudzień
VII 13-14-15 styczeń, 2012r.
VIII 20-21-22 styczeń, 2012r

czasem jezdze w piatek na 14 lub w sobote na 12, powrot okolo 17 w niedziele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Zjazdy na SGGW:
10-11 grudzień
14-15 styczeń 2012r.
10-12 luty 2012r.
24-26 luty 2012r.
Wyjazd w pt po południu ewentualnie w sob ok 6.00
a jak inni zaoczni mają zjazdy? piszcie i się dogadujmy bo po to jest forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Oj chyba jednak będziesz musiał turysta swoją du.pę za swoją kasę do Wawki wozić a nie za czyjąś :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SGGW w Warszawie

Maruda a Ty znów swoje? z chłopakami z politechniki mogę się dogadać, po to jest forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org