środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pies- bezradność

A wiec mam pewien problem. W moim bloku mieszka para patoligiczna, mlode osoby zyjace w konkubinacie. Na codzien imprezy, glosne libacje oraz interwencje policji. Ale nie w tym problem. Pani posiada pieska, ktory od kilku dni, ciagle wyje i ujada. Pani na choryzoncie nie widac. Albo parke zawinela policja, albo zmienili miejscowe do imprez a o piesku zapomnieli :(

Na dwor nikt z nim nie wychodzi, mozliwe ze ma tez pusta miske.



Moje pytanie jest nastepujace, gdzie szukac pomocy dla tego psa? Czy pomoze mi policja, czy inny organ??

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies- bezradność

Teoretycznie możesz próbować wejść tam z policją, ale tylko teoretycznie, bo wiadomo jaka jest rzeczywistość. Zadzwonić do łomżyńskiego TOZu, straży miejskiej, ewentualnie do spółdzielni mieszkaniowej/zarządcy budynku i liczyć, że się ktoś zlituje. Może ktoś z rodziny parki ma klucze do mieszkania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies- bezradność

Dzwon na Gliny.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies- bezradność





Policja lub straz miejska.
Ale mysle ze gdy zadzwonisz na policje to oni beda
wiedzieli jaka instytucje jeszcze powiadomic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies- bezradność

jestem za

siema siwy:-)

odp na wczorajsze pytanie tak miałam zajeb...udany weekend

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies- bezradność

siwy a jak ty spędziłeś dlugi wekeend???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies- bezradność




Nie narzekam.Bylem nad woda.
Uwielbiam wedkowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies- bezradność

Policja i straż miejska, straż pożarna, Inspekcja Weterynaryjna tel: (086) 216 34 54, Straż dla Zwierząt w Polsce Tel. (22) 353 50 60 i wiele innych, jak cie oleja na policji i stazy to dzwon tam, ich juz tak nie oleja, chyba....

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org