piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NURKOWANIE

witam wszystkich ;-)
Z wielką rodnością informujemy, że od tego roku akademickiego w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży zacznie funkcjonować klub nurkowy. Wszystkich zainteresowanych tematyką podwodną zapraszamy na prelekcje, pokazy filmów i zdjęć z naszych wypraw.
Do zobaczenia w Wyższej Szkole Agrobiznesu !
Pozdrawiamy
www.scubadiscovery.pl

Kamil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

A co mi z oglądania zdjęć, filmów i słuchania prelekcji? Ja chcę założyć aparat, butlę i.... zejść! WSA ma jakiś specjalny zbiornik wody do nurkowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

Tak Fontanna stoi przed WSA hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

Widzę, że w Łomży co raz to bardziej powszechne staje się nurkowanie... Bardzo fajnie. Jeśli chodzi o ten Wasz "klub nurkowy" to z tego co napisałeś wynika, że to nie będzie klub płetwonurków tylko miłośników świata podwodnego i Waszych wypraw. Z tego co mi wiadomo współorganizator kursu, który miał miejsce w zimie i latem b.r jest bliski zawiązania klubu z prawdziwego zdarzenia, czyli organizacja wyjazdów, spotkania(ZE SPRZĘTEM!) na basenie, imprezy nurkowe, etc. Jako nur polecam tą drugą opcję. Pozdrawiam.

House music & Scuba diving...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

Drogi nurze ;-)
Celem klubu nurkowego który powstaje w Wyższej Szkole Agrobiznesu jest nauka nurkowania i wyjazdy związane z nurkowaniem ( najbliższy do Hurghady 4-18 X mamy wolne miejsce, zapraszam).
Prelekcje, filmy i zdjęcia mają posłużyć jako zachęta.
Zapewniam Cie, że "ten nasz" - być może i Twoj klub nurkowy będzie z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli masz tylko ochotę przyłącz sie do nas w organizacji tego przedsięwzięcia.
Cykl kursów i szkoleń ( na basenie) rozpoczynamy w połowie miesiąca.
W naszym repertuarze mam szkolenia nawet dla bardzo doświadczonych nurków (12 specjalizacji)
Pozdrawiam serdecznie
Kamil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

czesc Sura !
WSA będzie korzystała z basenu, który jest w Łomży, od maja mazurskie jeziora a finisz w Chorwacji...
pozdrawiam
Kamil

Kamil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące kwestii nurkowania i klubu w WSA chętnie na nie odpowiem. Ze względu na wyjazd nie będę mogł kontrolować forum dlatego podaje maila
kamil.iwankiewicz@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

W takim razie zwracam honor. Było od razu tak pisać. Pod jaką federacją bedzię ten klub utworzony i ilu na dzień dzisiejszych macie chętnych? Co do Hurghady to zdecydowanie odpuszczę sobie. Zdecydowanie bardziej polecam Dahab.
Pozdrawiam

House music & Scuba diving...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

Jaka cena ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

ptysiu91 napisał(a):

> Jaka cena ?
>

Zależy czego. Jeżeli chodzi o szkolenie to zapewne ok. 1100zł (jeśli to PADI lub CMAS), a jeżeli o wyjazd do Egiptu to ok. 2500/3000zł.
Pozdrawiam.

House music & Scuba diving...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

A używanego Poloneza z gazem kupisz za ok. 1000zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

Witam wszystkich
Nasi instruktorzy posiadają certyfikaty największej federacji nurkowej na świecie PADI i szkolenia bedą odbywały sie zgodnie z programen PADI.
Co do ceny to będzie ona niższa od standardowej którą podałeś. Ustali ją pełnomicnik rektora i nasz szef, musi być skalkulowana z planowanymi wyjazdami szkoleniowymi, ale w ramach promocji nie powinna przekroczyć 900 zł za kurs.
Jeśli chodzi o wyjazd do Egiptu, wylot z Wa-wy cena standardowej wycieczki 2700 zł (14 dni) + 30 $ dzień nurkowy. Szukamy zawsze najtańszych przewozników w interesujących nas terminach a na miejscu korzystamy z usług zaprzyjaznonych baz nurkowych.
Pozdrawiamy
ScubaDiscovery

Kamil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

Pełny program PADI jest na kursy-nurkowania.pl. Przejrzyj, bo dobrze opisane są szkoleniowe od początkującego do zaawansowanego nurka z możliwością robienia dalszych specjalizacji. Sporo osób ze środowiska u nich właśnie zaczynało. Doszedłem do stopnia zaawansowanego w mniej więcej rok i przyznam, że rozwijam się dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NURKOWANIE

Zerknij na ofertę kursy nurkowe tutaj https://kursy-nurkowe.szczecin.pl/blog/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org