niedziela, 25 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie kupić fajne meble ?

Gdzie w Łomży można kupić fajne meble do dużego pokoju w rozsądnej cenie?

Chodzi mi o klasyczny segment/meblościankę, nie podobają mi się te co teraz robią małopraktyczne "nowoczesne" wiszące pudła, gdzie jest miejsce tylko na telewizor, wazon z kwiatkami i kilka książek..

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: gdzie kupić fajne meble ?

poszukaj w sklepach oferujących chociażby meble BRW (BoSS na dmowskiego i na sikorskiego; pod wiatą koło dworca pks)

BRW to najgorsze co może być ! Po 3 latach do wymiany. Jakość beznadziejna. W Białymstoku widziałem mnóstwo meblościanek.

a może stolarze ? i meble na zamówienie... ostatnio szukałem kuchennych i mój wybór padł na stolarzy

na zamówienie bardzo drogo - polecam salon na Żabiej bardzo duzy wybór - można wyszukać coś dla siebie i do tego bardzo miła na poziomie obsługa.

Riposta

na Żabiej to chyba najdroższy sklep u nas w mieście i raczej elementy a nie meblościanki maja,można zrobić zakupy w Białymstoku ale wtedy dochodzi koszt transportu, no i myślę że składanie samemu meblościanki nie jest jednak takie łatwe...
a co do BRW to mają też niezłe serie, chyba najsłabszy jest pop i tip-top tak z relacji znajomych; my mamy w pokoju dziecinnym zestaw i mimo ciągłej i co tu ukrywać dość intensywnej eksploatacji, od 6 lat ma się dobrze ;)

a moze cos uzywanego ?
szczerze polecam sklep w wiznie przy olimpi kobieta ma same perełki ja np kupilam tam 2komplety wypoczynkowe dębowe obicia ze skóry za 4500 zl wiec cena mowi sama za siebie naprawde super

My zamówiliśmy meble przez internet z domdrewna. Było kilka dni opóźnienia, ale za to fachowe wykonanie, ciekawa forma. Dostaliśmy meble gotowe, wstawione przez pracowników do mieszkania a cena przyzwoita jak na meble z litego drewna. Mineło już kilka lat a one nadal wyglądają jak nowe, podobają się naszym gościom Żona wybrała kolor bielony. Pozdrawiam

Już musztarda po obiedzie - dawno już kupiłam...:)

Ładne meble są na Wyszyńskiego nad biedronką cena też przystępna, polecam

FAJNE I NIEDROGIE MEBLE SĄ NA AL. LEGIONÓW SKLEP " BODZIO" NIEDALEKO MAC DONALDU, PO PRZECIWNEJ STRONIE ULICY W PRAWO. JA TAM ROBIŁAM ZAKUPY I JESTEM ZACHWYCONA.

polecam meble firmy paged fakt rogie ale na lata

akapulko12

najlepiej na allegro w łomzy to samo badziewie,tylko ładne na krotki czas dopoki sie nie rozwali,a na zabiej to ceny z kosmosu sklep nalicza wysoka marze i stad te ceny,ale glupich nie brakuje.....

Gienia_Smoliwąsowa

a mnie denerwuje chodzenie po sklepach meblowych, wolę w necie sprawdzić i nikt na mnie krzywo nie patrzy, fakt faktem sugeruje się bardziej opiniami z netu no bo jak inaczej, ale mimo wszystko wolę zakupy bezstresowe :D

marekmareczek

Dokładnie w Łomży to sam syf sprzedają i do tego ceny maja strasznie wysokie. Lepiej skontaktujcie się z tą firmą : http://senator.bialystok.pl/s,inne,40.html . Do Białegostoku jest naprawdę nie daleko. oni przyjadą zmierzą, doradzą zamontują.
Naprawdę ich meble są warte swojej ceny. Szczerze polecam

ann

polecam salon forte w ostrowi mazowieckiej

Byłam w tym salonie co xxx222 piszesz, ale szczerze Ci powiem dla klientów, którzy szukają bardziej wyszukanych mebli to nie mają nic ciekawego. Pomimo wszystko polecam senatora. Zdania nie zmienię. Zrobią wszystko tylko kwestia odpowiedniego przekazania im tego czego od nich oczekujemy.

ann

jedź do salonu firmowego forte w ostrowi mazowieckiej , ja tam kupowałam. są tam fajne mebelki

ziomek a jak z cenami

bodzio ma tanie meble.. zestawy można komponować samemu. Obczaj sobie na na stronie.

W antykwariacie na Starym Rynku

Kore

Przydarzyło mi się ostatnio kupować stolik do salonu online i postawiłem na markę Forte. Stolik zamawiałem przez serwis www.burzynscymeble.pl. To z jednej strony sklep internetowy, ale mają też sklep stacjonarny w Zielonej Górze. Dobrze mi doradzili i nie było obsuwy z dostawą mebli. Jestem zadowolony. A sam stolik stoi i pięknie wygląda, czyli spełnia swoje zadanie w 100 procentach ;>

U mnie np. lróluje kolor jasny a wręcz biały w meblach i w pokojach!!Meble najtańsze zawsze biore bo i tak długo nie wytrzymaja:)

A mnie chyba by bylo szkoda co chwile tak w meble inwestować. Lepiej kupić coś porządniejszego!

Ok

najlepiej moim zdaniem to w necie poszukać, może ktoś akurat będzie chciał sprzedać nowe meble albo mało używane po śmiesznej cenie. A można trafić naprawdę dobre jakościowo meble, trzeba tylko dobrze poszukać.

Internet to dobre rozwiązanie, teraz duże firmy meblowe oferują swoje pordukty właśnie w internecie

Najlepiej jedź do najbliższego sklepu IKEA :) Polecam.

spadać z tą reklamą

poszła won

Ja ostatnie meble kupowałem w Agata Meble

Ja jednak wolę kupować przez internet, bo jest dużo taniej i mogę wybrać sobie wszystko, na co mam ochotę.

BOSS meble

też mi się nie podobają te nowoczesne meble, nie dość, że estetycznie wyglądają okropnie, to jeszcze zajmują całą ścianę, a tak naprawdę nie ma gdzie położyć swoich rzeczy, nie wiem kto to wymyślił, ale osoba, która nie ma dużo własnych rzeczy :) polecam Ci zaprojektowanie własnej meblościanki i udanie się z projektem do stolarza, który wykona Ci profesjonalne meble na długie lata, ja tak zrobiłam, ponieważ nie mogłam się zdecydować na nic konkretnego w sklepach i teraz mam piękny komplet mebli ;)

refleks szchisty :) fakt faktem ze jak te meble byly zakupione w 2011 r to do tej
pory mogly sie juz rozj...... A forum dziala dalej i sluzy pomoca :)

na allegro mozna zamowic

Polecam Białystok na Fastach dowóz gratys

Ja bym szukała przede wszystkim w internecie. Jest największy wybór i całkiem znośne ceny.

Ja meble zazwyczaj kupuję w ikea, albo agatameble. Czasem, ale rzadko zamówię coś z allegro

Łomża na Żabiej spory wybór, dowożą montują

Uwielbiam ten styl i faktycznie w stacjonarnych salonach ich po prostu niema, ja też szukałam zestawu do jadalni i niestety nic nie znalazłam. Dopiero w internecie w Fashion Meble udało mi sie kupić to czego szukałam, te meble są przepiękne, a jak wykonane, żeby wszyscy producenci tak robili, oni chyba wkładają całe serce w ich wykończenia i zakupu takich mebli nikt nie pożałuje.

Beja

w papierniczym

Ikea - fajne i tanie

ja szukam jakiejś fajenj szafki na buty, jak bedzie przefajna to nawet jakis sklep internetowy mozecie mi polecic :)

Często meble przeglądam w internecie i jak znajdę odpowiadające mi to zamawiam.

A może po prostu na allegro poszukać jakichś odpowiednich?

A może antyki? Obecnie wiele osób zaczyna cenić sobie stare, dobrze wykonane meble.

wszystko zależy od budżetu jaki ma być na ten cel przeznaczony ale ostatnio ciekawe meble były w castoramie a ceny konkurencyjne

Następny PIS da z reklamą - zapomnieli dopisać zgniłe i nie wysuszone drzewo a towar stoi w wilgotnym magazynie

Trzeba by najpierw zdefiniować \"fajne\".

ze skóry to leżaki polecam

A jakiś komis z meblami w Łomży?

Ja bardzo często kupuje w tym sklepie: http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/witryny/ Ostatnio kupowałam tutaj witryny drewniane i mogę powiedzieć, że byłam w szoku pod względem ich jakości, a także wyglądu. Są bardzo dobrze wykończone, co nadaje im dodatkowo uroku.

Weroniko nie kłam - tam sprzedają zwykły badziew w cenie luksusu.

w Łomży to nie wiem, ale podobno w województwie małopolskim robią solidne meble na wymiar. Sprawdź sobie ich stronkę: http://ikomeble.pl/obszar-dostawy/meble-nowoczesne-na-wymiar-dobczyce/

Niezłe meble są w tym sklepie:
https://meblearkadius.pl/szare-meble-do-salonu/

Aktualnie maja promocje na wiele modeli. Moim zdaniem warto jest postawić w pomieszczeniu na bezpieczną bazę i kolory takie jak
biel
beż
szarosć
ewentualnie drewno

Dzięki temu bedzie mozna bez problemu dobrać kolorowe i wyraziste dodatki, jeśli przestaną się podobac, będzie mozna je również bez problemu wymienić.

Jak dla mnie, to najlepiej zamówić przez internet i dostarczą do domu i wniosą.

Jeśli chodzi o meble do ogrodu, to ja polecam z internetu brać. PRzynajmniej jest wybór, np. w takim DAJARZE ( https://dajar.pl/) praktycznie wszystko znajdziecie. Jadąc do salonu to loteria, czy coś się spodoba, a tu - wszystko można sobie pooglądac i porównać.

Być albo nie być?

Daj spokój z tym Dajsrarem. Dramat i nic więcej. Odradzam ten szajs.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0