czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kurs masażu w Łomży

Witam,
czy orientuje się ktoś czy w Łomży lub w okolicy są dostępne jakiekolwiek kursy masażu? Jeśli tak to gdzie dokładnie, jakie i w jakich cenach? Z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

w medyku byl w tamtym roku...
ale jeszcze mozesz sprobowac w bialym... tyle ze tam trwa to rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

moja ciotka śmiga na taki kurs, tyle, że Ona ma za darmo..
zapytaj w OHP ;)

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

NKRRiWF w Bstoku jest kurs masazu. Wpisz w google NKRRiWF i wejdz na ich stronke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Kurs masażów to ja mam dobre w domu jak mój facet przyjdzie i mi strzeli taki KURSIK tak mi moją MYSZKĘ wymasuje jak nikt inny a ja mu jego ANTENKĘ w ramach zwrotnych i pozniej ją wkłada w moje GNIAZDKO piękna rzecz !!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Musisz uderzyć gdzieś dalej - robiłam szkolenie masażu, ale w Warszawie. Ponad 2 tygodnie nauki, szkolenie zawodowe, bardzo długi program, świetne instruktorki. Pracuję w zawodzie od pół roku. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

warto śledzić oferty w szkołach ponadgimnazjalnych bo mają czasem ciekawe oferty kursów w dobrych cenach












przedszkole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

to ty po 2 tygodniach szkolenia to krzywde mozesz zrobic komus tym masarzem moja znajoma 3 lata konczyla kurs masarzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

yyyy 2tygodniowy kurs masażu? o matko.. ja nigdy nie pójdę do kogoś po kursie, tylko i wyłącznie dyplomowany fizjoterapeuta.. i odradzam też komukolwiek korzystania z takich usług. Moja własna Ciotka ma porażenie dolnych kończyn przez takiego pieprzonego niedouka!!!!

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Chyba zatrzymaliście się w PRLu, albo nie widzieliście jak w Polsce wyglądają studia. Po szkoleniu robisz 2 miesiące porządnej praktyki i umiesz więcej niż ten wielki fachowiec po kilku latach studiów. Ktoś kto twierdzi, że studia są niezbędne jest trochę oderwany od rzeczywistości. Ja widziałam jak wspaniali są fachowcy po studiach. Papier jest, ale gorzej z umiejętnościami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

teraż już nie szkolą nigdzie dobrze w tym regionie, najlepsza szkoła od lat w Krakowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

ale pierszeństwo tam maja niewidomi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

po 2 tyg to nawet technik wykonywania masarzu nie umiesz i kto tu jest z PRLu na kazde schorzenie trzeba odpowiednie ruchy znac poklepac to kazdy umie po ***** i bez kursu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

lomzyk dokładnie, dobrze mówisz. Chyba, że mowa tu własnie o takim masażu "tu poklepać, tam pognieść". Z tym, że taki masaż do gówno da.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Czytajcie ze zrozumieniem - to chyba logiczne, że nikt po samych dwóch tygodniach kursu nie będziesz dobrze pracował. Dobra praca pojawia się dopiero po praktyce, przecież pisałam o tym. Przecież trzeba dochodzić do perfekcji w tym co się robi, co nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Szkolenie tak, ale w Warszawie, szkoła nazywa się New nails, zrobią ci szkolenie zawodowe, ale to jak opanujesz temat zależy od ciebie.
Po szkoleniu to już tylko jak najwięcej praktyki - to właśnie w ten sposób dopracowujesz umiejętności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

O to właśnie chodziło. Wszystkie cudowne szkoły i uczelnie nie mają nawet odpowiedniej kadry. Każdy może się tego nauczyć, trzeba tylko chcieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Z tym, że praktyka powinna odbywać sie pod okiem doświadczonej osoby, bo właśnie podczas tego swojego zdobywania umiejętności możesz kogoś "uszkodzić". Myślę, że większość ludzi płacących za taką usługę nie chce być królikiem doświadczalnym.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

A myślisz, że nie jesteśmy? W każdej pracy masz osoby które się dopiero uczą - czy w sklepach, czy w salonach i innych pracach i po prostu nie zdajesz sobie sprawy, że obsługiwał cię ktoś, kto nie miał jeszcze przygotowania odpowiedniego. To normalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Nie ma o czym dyskutować. Zarezerwuj sobie termin, i aktywnie czekaj. Przerób samodzielnie jak najwięcej tematów.
Jeśli pójdziesz do new nails już z konkretnymi umiejętnościami to na spokojnie sobie poradzisz.
To nie jest łatwy temat - wymaga mocnej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Zrobię to na weekendzie. Pewnie na termin trochę poczekam, więc już na jakiekolwiek relacje z mojej strony i wy poczekacie, ale i to przyjdzie. Na pewno nie zapomnę o doradcach :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Najlepsi masazysci sa w Podgozu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Może i tak, postaram się doprowadzić do takiego poziomu, żeby być lepszą. Mam dużo pomysłów na zdobycie klientów, ale najpierw nauka. W new nails będę za trzy tygodnie. Mam nadzieję, że wszystko już na miejscu pójdzie po mojej myśli. Wiem, że przede mną mnóstwo pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Najlepszym pomysłem na zdobywanie klientów było jest i będzie zaangażowanie usługi, tj. wykonywanie wszystkiego z nastawieniem na najwyższą jakość.
O ile tylko tego tematu będziecie pilnowali to wszystko będzie w najlepszym porządku. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Dobra, nie ma na razie o czym dyskutować, zrobię szkolenie to wtedy będziemy rozmawiać o jakości. Termin w new nails mam zaklepany, noclegi załatwione, czekamy tylko na samo szkolenie. Dużo czytam, chcę jechać na to szkolenie jak najlepiej przygotowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

kampa - wszystko co napisałaś zgadza się, a tym tylko, że tak jak wspomniałaś np. Pani za lada krzywdy mi nie zrobi licząc towar, a niedoswiadczony masażysta - jak najbardziej. tak jak wspomniałam kilka postów wyżej - przez taka właśnie łajzę osoba z mojej rodziny jest poważnie sparaliżowana.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Współczuję ci. I uważasz, że to przez to jakie szkoły ukończyła ta osoba? Może gdyby miała studia to byłoby lepiej? ;-) Ile masz lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

a to bedzie masarz przy swieczkach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Uważam, że nie jest to może wina samej szkoły, tylko raczej brak odpowiedniego przeszkolenia, bądź brak doswiadczenia, bądź głupota tego pożal się Boże "masażysty". Nie wiem. Chciałam tylko przestrzec przed takimi sytuacjami. Być może jestem przeczulona ze względu na tą zaistniałą sytuację. I nie bardzo rozumiem, co ma mój wiek do tego? Mam lat 23.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Nikt nie będzie od razy wybitnym masażystą, ten zawód wymaga ogromu pracy i zaangazowania, ale rzeczywiście można tutaj osiągnąć sukces po szkoleniach, tylko każda technika musi być wielokrotnie przećwiczona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

Hej, ja słyszałam od swojej kuzynki o kursach w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Podobno ceny przystępne, Mam namiar na ich stronkę, wejdźcie i sprawdźcie jak tam jest http://www.szkolamasazu.com .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

I na podstawie tej strony ktoś ma to ocenić? Da się nauczyć szkoleniami masażu, ale poza profesjonalizmem szkoły dochodzi jeszcze poważne podejście ucznia, bo jednak ten zawód wymaga ogromu pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs masażu w Łomży

jadi napisał(a):

> Witam,
> czy orientuje się ktoś czy w Łomży lub w okolicy są
> dostępne jakiekolwiek kursy masażu? Jeśli tak to gdzie
> dokładnie, jakie i w jakich cenach? Z góry dziękuję :)


Lepiej na szkolenia wybrać się w sprawdzone miejsce https://www.kursy-fizjoterapia.eu/kurs-anatomii-palpacyjnej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org